Action cameras

Ευχαριστω παιδια,δοκιμη στο πεδιο,αναλυση στο βιντεο να δουμε τα λαθη μας κ συνεχη δουλεια στις αδυναμιες!Δεν ζουμε στις εποχες που τα θηραματα ηταν πολλαπλασια κ οι επωμισεις συνεχομενες οποτε ας ελπισουμε να βοηθησει η τεχνολογια!
 
View attachment 15468 Πηρα κ εγω μια action camera πιο πολυ για μενα για να βελτιωσω λιγο τις ντουφεκιες μου(ειδικα οι δεξια προς αριστερα με δυσκολευουν)να βγαλουμε κ κανενα βιντεακι!
Καλορίζικη.!!!!!!!
Για δώσε λεπτομέριες.
 
Καλορίζικη.!!!!!!!
Για δώσε λεπτομέριες.
Τιποτα το ιδιαιτερο κωστη μια απλη action ειναι 4κ με 1000αρα μπαταρια κ βαση για το οπλο(μια ωρα γραφει την τεσταρα χθες)πιο πολυ για διορθωση σε συγκεκριμενες ντουφεκιες την θελω!Αν μου αρεσει η φαση θα παω σε κατι ακριβοτερο αργοτερα
 
Καλοριζικη και απο μενα.

Οι λογοι που μου ερχονται στο μυαλο ειναι 2: Ειτε σταματας την κινηση οταν ριχνεις οποτε μενεις πισω, ειτε ξεκολλας το κοντακι και "παιζεις" με τα χερια. Σε καθε περιπτωση ομως, σαφως και θα σου δωσει μια εικονα το τι κανεις λαθος, και θα ξερεις και πως να το δουλεψεις επειτα
 
Καλοριζικη και απο μενα.

Οι λογοι που μου ερχονται στο μυαλο ειναι 2: Ειτε σταματας την κινηση οταν ριχνεις οποτε μενεις πισω, ειτε ξεκολλας το κοντακι και "παιζεις" με τα χερια. Σε καθε περιπτωση ομως, σαφως και θα σου δωσει μια εικονα το τι κανεις λαθος, και θα ξερεις και πως να το δουλεψεις επειτα
Ευχαραριστω συναδελφε!
 
Τιποτα το ιδιαιτερο κωστη μια απλη action ειναι 4κ με 1000αρα μπαταρια κ βαση για το οπλο(μια ωρα γραφει την τεσταρα χθες)πιο πολυ για διορθωση σε συγκεκριμενες ντουφεκιες την θελω!Αν μου αρεσει η φαση θα παω σε κατι ακριβοτερο αργοτερα
Μια χαρά.
Κ πόσο τη πήρες αν επιτρέπεται;;;
 
Καλησπέρα στην παρέα,

Η sjcam 5000x elite που είχα παρέδωσε πνεύμα μετά από 8 μήνες χρήσης και στα πλαίσια της εγγύησης μου την αντικαθιστουν.
Σκέφτομαι στα ίδια λεφτά την AKASO V50 elite.
Την έχει κάποιος να μου πει την γνώμη του?
Έχω διαβάσει καλές κριτικές στο Internet...
 
καλησπερα και απο εμενα,πηρα και εγω μια μετα απο πολυ ψαξιμο,APEMAN TRAWO 100 πολυ καλες ληψεις με σταθεροποιητη παρα πολυ καλο,οσο και αν την κουνας αυτη εχει δικο της ρυθμο,νυχτα δεν αποδιδει καλα,αλλα ποσως με νοιαζει..σε 4Κ 50 PFSτα σπαει,πολυ ευχαριστημενος απο εικονα και ηχο,μου εβγαλε την παναγια να την μαθω ομως,διαβασμα πολυ,οποιος την παρει η την εχει και θελει η θελω βοηθεια εδω ειμαι..αναμονη στα φασια τωρα,στο σκοπευτηριο σε narrow ρυθμιση οι δισκοι φαινονται πολυ καθαρα,εκανε κατι σαν νερα στις ακρες καιιιι δεν ειχα βγαλει την ζελατινα του φακου ο νεοςςς
 
καλησπερα και απο εμενα,πηρα και εγω μια μετα απο πολυ ψαξιμο,APEMAN TRAWO 100 πολυ καλες ληψεις με σταθεροποιητη παρα πολυ καλο,οσο και αν την κουνας αυτη εχει δικο της ρυθμο,νυχτα δεν αποδιδει καλα,αλλα ποσως με νοιαζει..σε 4Κ 50 PFSτα σπαει,πολυ ευχαριστημενος απο εικονα και ηχο,μου εβγαλε την παναγια να την μαθω ομως,διαβασμα πολυ,οποιος την παρει η την εχει και θελει η θελω βοηθεια εδω ειμαι..αναμονη στα φασια τωρα,στο σκοπευτηριο σε narrow ρυθμιση οι δισκοι φαινονται πολυ καθαρα,εκανε κατι σαν νερα στις ακρες καιιιι δεν ειχα βγαλει την ζελατινα του φακου ο νεοςςς
Τιμή; Μπορείς να βάλεις και κανένα βιντεάκι;
 
καλησπερα και απο εμενα,πηρα και εγω μια μετα απο πολυ ψαξιμο,APEMAN TRAWO 100 πολυ καλες ληψεις με σταθεροποιητη παρα πολυ καλο,οσο και αν την κουνας αυτη εχει δικο της ρυθμο,νυχτα δεν αποδιδει καλα,αλλα ποσως με νοιαζει..σε 4Κ 50 PFSτα σπαει,πολυ ευχαριστημενος απο εικονα και ηχο,μου εβγαλε την παναγια να την μαθω ομως,διαβασμα πολυ,οποιος την παρει η την εχει και θελει η θελω βοηθεια εδω ειμαι..αναμονη στα φασια τωρα,στο σκοπευτηριο σε narrow ρυθμιση οι δισκοι φαινονται πολυ καθαρα,εκανε κατι σαν νερα στις ακρες καιιιι δεν ειχα βγαλει την ζελατινα του φακου ο νεοςςς
Καλορίζικη...
 
Τον περασμένο Οκτωμβρη πηρα μια sj 5000 elite, δεύτερο χέρι, με το σκεπτικό που εχει ρυθμιζόμενο εύρος πεδίου να τη βαζω στις 80° γιά καλύτερη κοντινή λήψη, μετα απο 3-4 κυνήγια ξεκίνησε να κόβει τη ληψη στα πρωτα 10-20 δεύτερα, το κακό ειναι οτι δεν το έκανε συνέχεια με αποτέλεσμα να χασω 3 υπέροχα βιντεάκια αε κυνήγι μπεκατσας......την έβαλα στην άκρη και ξαναγύρισα στην gopro που δεν με πρόδωσε ποτε 5 χρόνια τώρα.
 
Καλησπερα παρεα.σκεφτομαι ν
παρω αυτη την καμερα.την εχει καποιος απο εσας ν μ πει αν αξιζει ;;;View attachment 16049
Πολύ καλή φίλε και κάνει την δουλειά της μια χαρά!
το βίντεο είναι δικό μου με την ίδια κάμερα!
 
Back
Top