συνταγή για αγριογούρουνο

δεν βαζει οποιος ξερει καμια συνταγη να φτιαξω λιγο αγριο
που με εχουν φιλεψει
μου το δίνεις,το μαγειρεύει η γυναίκα μου έρχεσαι με την δική σου,το τρώμε
απλά πράγματα και δεν θα σου στοιχίσει παρά μόνο την βενζίνη
σαλάτες κρασιά δικά μου :)
 
μου το δίνεις,το μαγειρεύει η γυναίκα μου έρχεσαι με την δική σου,το τρώμε
απλά πράγματα και δεν θα σου στοιχίσει παρά μόνο την βενζίνη
σαλάτες κρασιά δικά μου :)
Τι απάτη είσαι ρε φίλε;;;;;;.fff..fff..fff.
 
Έχασα πολλά πράγματα με την ζημιά που είχε πάθει ο σκληρός από το pc, μαζί και την συνταγή για το άγριο. :mad:
Την είχα δοκιμάσει μάλιστα στην καλύβα με του Μανέλη το αγριογούρουνο και είχε γίνει λουκούμι. Την είχα ξεσηκώσει από το youtube, την έφτιαχνε μια γιαγιά κάπου ορεινά και ήταν όλα τα λεφτά ....kkk....θα ψάξω και στα hard copy μήπως την βρω.
Θέλω να φτιάξω και γω ένα κομάτι που κέρασε ο Χρήστος Καραγιάννης (κατά κόσμον Κίτσος) από την Γονούσα της ορεινής Κορινθίας, ο οποίος διαθέτει και την ψησταριά του χωριού. Την νέα περίοδο με το καλό θα εκδράμουμε για ένα κυνήγι και μετά θα κάτσουμε να ξεκοκαλίσουμε ένα γουρουνάκι εκτροφής του. .eat.
 
Να σας βρω συνταγη να στειλετε κατω το αγριο γινεεται? ;-)
σώπα ρε μάγκα κι εμείς τι κάνουμε εδώ;;;;;αν θές να σου στείλω 5 κιλά προβατίνα ;)
Μένιο ανεβάζω την προσφορά:
δώρο και οι ντομάτες πιπεριές και μελιτζάνες που θέλει ο πατέρας σου να φυτέψει .victory.
 
Κατά τα άλλα θα δει κανένας άνθρωπος το θέμα και θα μπει να διαβάσει την συνταγή...:D
Μόλις βάλει κάποιος την συνταγή τα υπόλοιπα θα σβηστούν.
 
Μόλις βάλει κάποιος την συνταγή τα υπόλοιπα θα σβηστούν.

Οπότε προλαβαίνω και εγώ να γράψω και τη δική μου μ@αλ@κία .sarcastic.
Μένιο σήμερα το μεσημέρι παίρνεις το κρέας και πας στο σπίτι του Μάκη. Μέχρι το βραδάκι το μαγειρεύει η γυναίκα του και μόλις είναι έτοιμο το πηγαίνετε σφαίρα στην "Βοσκοπούλα"... .ha ha ha. .ha ha ha. .ha ha ha.

Άντε πάλι για εσάς δούλεψα... .sarcastic.
 
Last edited:
Back
Top