Ψάρεμα σε γλυκά νερά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Παράκτιο ψάρεμα' που ξεκίνησε από το μέλος sakis pointer, στις 6 Φεβρουαρίου 2019.

1. sakis pointer

sakis pointer

Περιοχή:
    σερρες
    μιας και ο καιρως σημερα ητανε βροχερωςςς ειπαμε με ενα φιλαρακιμου να παμε για κανα ψαρεματακι στον στρυμωνα ποταμομας,,,ετσι ρηξαμε το 5αμετρο δυχτακιμας απο ακρη σε ακρη εκη που μπαινωβγαινουνε διαφωρα ποταμισια και οχι μωνο ψαρια,,,καναμε το καρτερακιμας μεσα στο αυτοκινητο πινωντας το καφεδακιμας και ακουγωντας μουσικουλααα,τελικως το 4ωρο καρτερακιμας απεδωσε με μια τουρνα ενα κεφαλοπουλο και 3 γρυβαδια.fishing..well done. ΥΓ μακακιαμου που δεν πηρα και την καραμπιναμου μιας και μας περασανε σε χαμηλο ηψως καμια 50αρια φασουλεςςς.sarcastic. και στην απεναντι οχθη 7 χηναρια.sarcastic.,,παντως περασαμε ωμορφααα.well done. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Χαχαχαχα μόνο για τουρνες είσαι ρε φίλε , άδειασες τα βουνά από θυραματα τώρα θα αδειάσεις και τα ποτάμια, εγώ παντος ούτε τις γάτες μου δεν δινω τέτοια ψάρια .yelling..yelling..fishing.

3. .sarcastic..sarcastic..sarcastic.βικ!!!τον εχεις λιωσει.sarcastic..sarcastic.

4. Δεν έχει ανάγκη αυτός φίλε μου... Σηκώνει .my man.

5. giannis corfu

giannis corfu

Περιοχή:
    Κέρκυρα
    Όνομα:
    Γιάννης
    Γλύκες, γλύκες είναι αυτές........love1.

6. giannis corfu

giannis corfu

Περιοχή:
    Κέρκυρα
    Όνομα:
    Γιάννης
    Ωρα είναι τώρα να βάλεις καμιά φώτο με τη fabarm και δίπλα τίποτα κέφαλους να μας τρελάνεις........sheep

7. Γινεται κ αυτο Γιαννη..οι παλιοι επερναν κ καμια μεγαλη μπαφα που ηταν στην επιφανεια με το τουφεκι...sarcastic..sarcastic.

8. sakis pointer

sakis pointer

Περιοχή:
    σερρες
    με βαζης σε πηραζμωωωω λεςςςthink.well done.

giannis corfu likes this.

Μοιραστείτε τη σελίδα

Νέες Δημοσιεύσεις