"Χειροποίητο" Σκοπευτήριο

Με αφορμή το κλείσιμο όλως των σκοπευτηρίων της Αττικής..Έχω μπεί σε σκέψεις για την δημιουργία ενός χειοποίητου σκοπευτηρίου.. Θα μου πείτε τι εννοείς ρε φίλε? Εννοώ..Πές οτι κάποιος έχει ένα οικόπεδο στο όνομα του και είναι σε μη κατοικημένη περιοχή..Και μαζεύονται 10 φίλοι βάζουν απο ένα σεβαστό ποσό και αγοράζουν κάποιες μηχανές και αρχίζει το πανηγύρι..Ξέρει κανένας τι άδεια χρειάζεται και κατά πόσο είναι δυνατόν σε αυτή την χώρα που ζούμε?
 
Με αφορμή το κλείσιμο όλως των σκοπευτηρίων της Αττικής..Έχω μπεί σε σκέψεις για την δημιουργία ενός χειοποίητου σκοπευτηρίου.. Θα μου πείτε τι εννοείς ρε φίλε? Εννοώ..Πές οτι κάποιος έχει ένα οικόπεδο στο όνομα του και είναι σε μη κατοικημένη περιοχή..Και μαζεύονται 10 φίλοι βάζουν απο ένα σεβαστό ποσό και αγοράζουν κάποιες μηχανές και αρχίζει το πανηγύρι..Ξέρει κανένας τι άδεια χρειάζεται και κατά πόσο είναι δυνατόν σε αυτή την χώρα που ζούμε?
Πας καλά;;;!!!
Μου φαίνεται γουστάρει η ψυχουλα σου κρατητηριο.
 
Μόλις εμαθα οτι το χει κάνει ηδη ο Μπογιάκης και εχει και φιλικό αγώνα την Κυριακή στη Δήμαινα..
Ειδικά εκεί θα έχει προσομοιωσεις τσίχλας.
 
Last edited:
Γερασιμε δεν νομιζω να ειναι τοσο απλο φιλε?
για πρόσεξε το γιατί θα βρεθεις με σιδερα στα χερια.
εαν καποιος οποιοςδηποτε πει οτι περνουσε απο εκει στα 100 μετρα κ κτυπησε..... υα βρεθεις στα σιδερα
 
Με αφορμή το κλείσιμο όλως των σκοπευτηρίων της Αττικής..Έχω μπεί σε σκέψεις για την δημιουργία ενός χειοποίητου σκοπευτηρίου.. Θα μου πείτε τι εννοείς ρε φίλε? Εννοώ..Πές οτι κάποιος έχει ένα οικόπεδο στο όνομα του και είναι σε μη κατοικημένη περιοχή..Και μαζεύονται 10 φίλοι βάζουν απο ένα σεβαστό ποσό και αγοράζουν κάποιες μηχανές και αρχίζει το πανηγύρι..Ξέρει κανένας τι άδεια χρειάζεται και κατά πόσο είναι δυνατόν σε αυτή την χώρα που ζούμε?
Θεωρώ πιθανότερο κάνοντας μου επανειλημμένα σεξ(είσαι κι ωραίο αγόρι) κάποια στιγμή να τεκνοποιησω .love. .very funny..very funny.
 
Πάρε το υπουργείο ανάπτυξης και θα σου λύσει όλες τις απορίες..... Χαχαχα....
Το υπουργείο ανάπτυξης ξέρει που τα δίνει τα λεφτά, όχι όπου ναναι αλλά εκεί που πιάνουν τόπο. Για διαβάστε φρέσκο πράμα :
Αθήνα

Δικογραφία με αντικείμενο την διερεύνηση τυχόν ποινικών ευθυνών του πρώην υφυπουργού ανάπτυξης Αθανάσιου Σκορδά διαβιβάστηκε πριν από λίγο από την εισαγγελία διαφθοράς στην Βουλή.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η υπόθεση αφορά παράνομες επιδοτήσεις ύψους περίπου 2 εκατομμυρίων ευρώ υπέρ εταιρείας ανακύκλωσης με την επωνυμία ΕΛΒΥΑΝ η οποία από την δικογραφία καταγράφεται ως ανύπαρκτη.

Η δίωξη για απιστία στρέφεται εναντίον 2 υπαλλήλων της διεύθυνσης βιομηχανικής χωροθεσίας και περιβάλλοντος, της Γενικής Γραμματείας Βιομηχανίας, οι οποίοι φέρονται να αποφάσισαν για τις επιδοτήσεις.

Για ηθική αυτουργία σε απιστία με τις επιβαρυντικές διατάξεις του νόμου 1608/50 περί καταχραστών του δημοσίου κατηγορείται και ο διευθυντής του γραφείου του κ. Σκορδά.

Οι εμπλεκόμενοι κατηγορούνται ότι ακύρωσαν απόφαση του προηγούμενου υπουργού, η οποία απέτρεπε την επιχορήγηση και με διάφορες μεθοδεύσεις έδωσαν τα 2 εκατομμύρια στην ΕΛΒΥΑΝ παρότι δεν τα δικαιούνταν.
 
Ξέρει κανένας τι άδεια χρειάζεται και κατά πόσο είναι δυνατόν σε αυτή την χώρα που ζούμε?
Νομίζω ότι βιαστήκατε κάποιοι να κλείσετε φυλακή τον Τζέρυ ... :)
Ο άνθρωπος ρώτησε, τι άδεια χρειάζεται.
Φίλε λες να μην το έχουν σκεφτεί μέχρι τώρα κάποιοι πάμπλουτοι του χώρου; Ξέρεις πολλοί καλά ότι στον χώρο των σκοπευτηρίων βρίσκεις αρκετούς πλούσιους ανθρώπους.
Είναι αδύνατον φίλε μου, ειδικά στην Αθήνα και ειδικά αν δεν έχεις υπουργό συνέταιρο σε κάτι τέτοιο. Έχει να κάνει με το γενικότερο πλαίσιο των επενδύσεων στην Ελλάδα.
 
Back
Top