Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

Έκανα και εγώ την αγορά μου σε πραγματική Black Friday τιμή
View attachment 6809
View attachment 6810

Αγορά από beretta estore, σε 2 μέρες την είχα στα χέρια μου.
Καλορίζικη! Όντως , η Beretta είχε χαμηλές τιμές , σε αρκετά είδη.
 
Last edited:
Έκανα και εγώ την αγορά μου σε πραγματική Black Friday τιμή
View attachment 6809
View attachment 6810

Αγορά από beretta estore, σε 2 μέρες την είχα στα χέρια μου.
Καλορίζικη Μάνο, απόλυτα στεγανη το σπαστικό αλλά συνηθίζεται η διπλή θήκη το εσωτερικό πάει εφαρμοστο με το όπλο.
 
696969706971




Γεια σε όλους , ο αορτήρας μου άρχισε να του φεύγουν κλωστές από την μια μεριά με αποτέλεσμα να φθείρεται σιγά σιγά .
Το πρόβλημα μου είναι όμως ότι ήταν μαζί με το όπλο όπως το αγόρασα και δεν ξερω ποιος ( μαρκα) αορτήρας είναι ωστε να παρω τον ιδιο γιατί μου άρεσε αρκετά και δεν θέλω να βάλω κάτι άλλο ... Αν κάποιος τον γνωρίζει και υπάρχει σε link θα μου ήταν ευχάριστο

Ευχαριστώ εκ των πρότερων
 
View attachment 6969View attachment 6970View attachment 6971




Γεια σε όλους , ο αορτήρας μου άρχισε να του φεύγουν κλωστές από την μια μεριά με αποτέλεσμα να φθείρεται σιγά σιγά .
Το πρόβλημα μου είναι όμως ότι ήταν μαζί με το όπλο όπως το αγόρασα και δεν ξερω ποιος ( μαρκα) αορτήρας είναι ωστε να παρω τον ιδιο γιατί μου άρεσε αρκετά και δεν θέλω να βάλω κάτι άλλο ... Αν κάποιος τον γνωρίζει και υπάρχει σε link θα μου ήταν ευχάριστο

Ευχαριστώ εκ των πρότερων
Ο αορτήρας σου δν έχει τίποτα απολύτος...(θεωρώ εγώ)....τν ίδιο αορτήρα έχω κι εγώ και μου βγάζει κι εμένα εδώ κι εκεί κάποιες κλωστές,τις οποίες τις καίω με τν αναπτήρα για να μη φθαρεί περισσότερο.... ;)
Βλέπω και την μέσα πλευρά με το καουτσούκ πως δν έχει φθαρεί....βέβαια δν κοστίζει και τα τρελά γρώσια ένας καινούριος...(5€ έχει)....αλλά απλώς στο λέω...:)
 
Ο αορτήρας σου δν έχει τίποτα απολύτος...(θεωρώ εγώ)....τν ίδιο αορτήρα έχω κι εγώ και μου βγάζει κι εμένα εδώ κι εκεί κάποιες κλωστές,τις οποίες τις καίω με τν αναπτήρα για να μη φθαρεί περισσότερο.... ;)
Βλέπω και την μέσα πλευρά με το καουτσούκ πως δν έχει φθαρεί....βέβαια δν κοστίζει και τα τρελά γρώσια ένας καινούριος...(5€ έχει)....αλλά απλώς στο λέω...:)

Ολο μου πεταει κλωστη, πιάστηκε σε ενα δεντρο και μου ξηλωσε 3-4 σειρες εκτωτε μια- μια βγαινει
Του εχω βαλει ταινια σε 4 σημεια και αναμεσα σε αυτα παλι πεταει κομμάτι κλωστής . Οποτε παω για αλλαγη.
Μπορεις να μου τον στειλεις σε λινκ?
 
Ολο μου πεταει κλωστη, πιάστηκε σε ενα δεντρο και μου ξηλωσε 3-4 σειρες εκτωτε μια- μια βγαινει
Του εχω βαλει ταινια σε 4 σημεια και αναμεσα σε αυτα παλι πεταει κομμάτι κλωστής . Οποτε παω για αλλαγη.
Μπορεις να μου τον στειλεις σε λινκ?
Διαλέξτεεεε....Πάρε,πάρε,πάρε... .sarcastic. .sarcastic.

https://www.skroutz.gr/c/1322/gun_accessories/f/780757/aortires.html
 
Διαλέξτεεεε....Πάρε,πάρε,πάρε... .sarcastic. .sarcastic.

https://www.skroutz.gr/c/1322/gun_accessories/f/780757/aortires.html


Εννοεις να ψαξω εναν εναν τον αορτηρα μεσω του skroutz η εβαλες καποιον συγκεκριμένο?
διοτι το λινκ βγαζει ολους τους αορτηρες .
Ο ποιο κοντινος σε αυτον που εχω ειναι αυτος αλλα δεν ξερω αν ειναι ο ιδιος

https://www.aqua-shop.gr/el/ϡ/kinig...-me-ayxomeiomenes-proektaseis-e5-details.html
 
Εννοεις να ψαξω εναν εναν τον αορτηρα μεσω του skroutz η εβαλες καποιον συγκεκριμένο?
διοτι το λινκ βγαζει ολους τους αορτηρες .
Ο ποιο κοντινος σε αυτον που εχω ειναι αυτος αλλα δεν ξερω αν ειναι ο ιδιος

https://www.aqua-shop.gr/el/ϡ/kinig...-me-ayxomeiomenes-proektaseis-e5-details.html
Το αν θες να τους ψάξεις έναν έναν θέλει όρεξη... .sarcastic.
Εσύ θες έναν απλό να φανταστώ σαν τν εργοστασιακό.....ένας απλός και οικονομικός είναι κι αυτός που έθεσες....και από ιμάντα κ ρυθμιζόμενος...!!
 
Το αν θες να τους ψάξεις έναν έναν θέλει όρεξη... .sarcastic.
Εσύ θες έναν απλό να φανταστώ σαν τν εργοστασιακό.....ένας απλός και οικονομικός είναι κι αυτός που έθεσες....και από ιμάντα κ ρυθμιζόμενος...!!

Τους ειχα ψαξει ηδη :) απλα καμια φορα νομιζουμε οτι εχουμε κανει copy-paste το αντικείμενό, αλλα εχουμε κανει κατι αλλο για αυτο και ρωτησα .. :)
 
Έχει κανείς καμιά ιδέα πως μπορώ να "μαζέψω" μια παλιά δερμάτινη φυσιγγιοθήκη που της έχουν ξεχειλώσει μερικές θέσεις ; Σκέφτομαι να την βρέξω ώστε να μαζέψει το δέρμα αλλά αφού στεγνώσει και είναι ξερό δεν θα πρέπει να λαδωθεί ώστε να ξαναμαλακώσει ;
Θα κάνω δουλειά λέτε ;
 
Back
Top