Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
κατι πιο εκλεκτο? με δικανο 2,7 κιλα ριχνουμε Σακη. Εχω και το γεφυρι της Κόνιτσας στην ανω δεξια γναθο. Το χρυσοπληρωσα, μη το παρω στη μασχαλη Κατι ειπες για τριακοντα:oops:
Να προσέχεις γιατί κάτω από τα γεφύρια κάποιοι πανε και κάνουν την ανάγκη τους. .sarcastic.
 
κατι πιο εκλεκτο? με δικανο 2,7 κιλα ριχνουμε Σακη. Εχω και το γεφυρι της Κόνιτσας στην ανω δεξια γναθο. Το χρυσοπληρωσα, μη το παρω στη μασχαλη Κατι ειπες για τριακοντα:oops:
34 αρι Ρουμελιωτη σε 5-6 και θα τις τινάξεις τα πουπουλα. Έχω ρίξει αρκετά στα μπασιματα σε 7 και 8 με το δικανο και μια χαρα είναι από ανακρουση.
 
κατι πιο εκλεκτο? με δικανο 2,7 κιλα ριχνουμε Σακη. Εχω και το γεφυρι της Κόνιτσας στην ανω δεξια γναθο. Το χρυσοπληρωσα, μη το παρω στη μασχαλη Κατι ειπες για τριακοντα:oops:
Κώστα σου είπα εγώ έριξα με το ελαφρύ τα gorilla 34 και δεν ένιωσα κάτι ιδιαίτερο από κλωτσημα. Και από σκότωματα σούπερ σε όλους τους καιρους.. Αν και προτείνω στην φασσα να πηγαίνεις καλύτερα με την καραμπίνα να είσαι πιο χαλαρός
 
Μπαφερ...ν6 για μπεκατσα....
Σε νταμάρια την κυνηγας;;; .big smile.

Υ.Γ. Μου θυμησες το συγχωρεμενο τον πατερα μου...περασματα τσιχλας, που κ που τυχαια κ καμια φασσα Νο6 εριχνε με 1*...σιγα μη καθομουν να αλλαζω φυσιγγια μου ελεγε... :p...κ δικιο ειχε εδω που τα λεμε.
 
Τι πλάκα ρε παιδιά. Δεν έχω βαρεσει μπεκάτσα αφερμαριστη. Πόσες μου έχουν φύγει από τα πόδια σε κυνήγι τσίχλας όλες τις έχω χάσει. Σαν τον Πρέκα με το πολυβόλο τους ρίχνω και ακόμα πάνε. Ρεμιγκντον νίτρο μάγκνουμ νούμερο 13 θα βάλω την επόμενη.yelling.
 
Τι πλάκα ρε παιδιά. Δεν έχω βαρεσει μπεκάτσα αφερμαριστη. Πόσες μου έχουν φύγει από τα πόδια σε κυνήγι τσίχλας όλες τις έχω χάσει. Σαν τον Πρέκα με το πολυβόλο τους ρίχνω και ακόμα πάνε. Ρεμιγκντον νίτρο μάγκνουμ νούμερο 13 θα βάλω την επόμενη.yelling.
Ναι ,ρε Κώστα πάντα ξαφνιαζεσαι και οι τουφεκιές στον βροντο.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top