Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ξέρει κανείς τα 31γρ του Καλδάρα που βγάζει μόνο σε 8.1/2 Άρι σεβρο κάπως έτσι αν είναι καλά Γιατί τα σταρ δεν υπάρχουν πέριξ Αττικής ούτε σε 28 ούτε σε 32
Γιάννη εχθές τα έριξα…..προσωπικά μου άρεσε αρκετά, γλυκιά ντουφεκιά και έπεφταν στουπιά οι τσίχλες. Από εκεί και πέρα γουστα είναι αυτά, σε άλλον κανει σε άλλον όχι. Εγώ παράγγειλα μια 10αδα πάντως.
 
Απο εδώ ίσως να το πήρε.....λεω εγω τώρα.....
View attachment 40353
Παπαγιάννης!
Το κουτί με τις τσίχλες στο Σταρ Ελλάς από ότι γνωρίζω από παλιούς στην περιοχή, υπάρχει πάνω από 20-25 χρόνια, σε αυτό μπορεί να ξέρει και ο @Kostas ContraDosi
 
Το κουτί με τις τσίχλες στο Σταρ Ελλάς από ότι γνωρίζω από παλιούς στην περιοχή, υπάρχει πάνω από 20-25 χρόνια, σε αυτό μπορεί να ξέρει και ο @Kostas ContraDosi
Και του παπαγιαννη είναι παλιό πολύ το κουτί αλλά δεν ξέρω ποσό.
Τώρα ποιός αντέγραψε ποιον δεν ξερω, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει.
 
Και του παπαγιαννη είναι παλιό πολύ το κουτί αλλά δεν ξέρω ποσό.
Τώρα ποιός αντέγραψε ποιον δεν ξερω, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει.
Ναι αν υπάρχει σε έναν από τους δύο πάνω από τόσα χρόνια,δεν μπορώ να ξέρω λόγω ηλικίας, τότε πάντως που ακούω ότι υπήρχε, ήμουν 13-14 χρονών,
 
Το κουτί με τις τσίχλες στο Σταρ Ελλάς από ότι γνωρίζω από παλιούς στην περιοχή, υπάρχει πάνω από 20-25 χρόνια, σε αυτό μπορεί να ξέρει και ο @Kostas ContraDosi
Το παλιο star Hellas ηταν με την ιδια σταμπα σε μαυρο κουτί.
 
Και του παπαγιαννη είναι παλιό πολύ το κουτί αλλά δεν ξέρω ποσό.
Τώρα ποιός αντέγραψε ποιον δεν ξερω, ίσως κάποιος άλλος να ξέρει.
Ξέρω αλλά δεν θα πω ποιος αντέγραψε ποιον. Δεν έχει κ καμία σημασία άλλωστε.
Τα Παπ βγαίνουν ακόμα? Τα έριχνα πολύ μικρός
 
Και..... πριν την δοκιμή,μια ματιά στα εσωτερικά του μας δίνει την εικόνα ότι είναι ένα φτηνό, ΑΛΛΆ καλά γεμισμένο και περιποιημένο φυσίγγι.View attachment 40317View attachment 40318View attachment 40319
Τα σκάγια φαίνονται πολύ σφαιρικά και ομοιόμορφα ...

Για μέτρα διαμέτρους σε 20 τεμάχια αν τα έχεις ακόμα και γράψε τα νούμερα.
 
αντε να αρχησουμε να πευτουμε και στα γραμαρια στην τσιχλα σιγα σιγα ολημαςςς να μην ακουω τρελες γωμοσης στην τσιχλα 32 γρ και ανωωωωωω .hair.
Η γόμωση είναι αντιστρόφως ανάλογη του πληθυσμού των θηραμάτων!
 
Ξέρει κανείς τα 31γρ του Καλδάρα που βγάζει μόνο σε 8.1/2 Άρι σεβρο κάπως έτσι αν είναι καλά Γιατί τα σταρ δεν υπάρχουν πέριξ Αττικής ούτε σε 28 ούτε σε 32
Εγώ που τα δοκίμασα πάνε φαρμάκι και η τιμής τους σε ανταμείβει...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top