Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έχουμε κάποια άποψη για τα συγκεκριμένα;



Πρώτη φορά χρησιμοποιώ φυσίγγια αυτής της εταιρίας.

Προορισμός τους οι μεγάλες τσίχλες.
Γιώργο το eco το θεωρώ περισσότερο καλοκαιρινό φυσίγγι.Το ρίχνω δύο χρονιές στα τρυγόνια με μεγάλη επιτυχία.
Το μπλε σαφώς πιο "βαρύ" για χαμηλότερες θερμοκρασίες.Οτι πρέπει για αυτό το καιρό πάνω σε εσάς.
Και τα δύο αρκετά συγκεντρωτικά.
 
Γιώργο το eco το θεωρώ περισσότερο καλοκαιρινό φυσίγγι.Το ρίχνω δύο χρονιές στα τρυγόνια με μεγάλη επιτυχία.
Το μπλε σαφώς πιο "βαρύ" για χαμηλότερες θερμοκρασίες.Οτι πρέπει για αυτό το καιρό πάνω σε εσάς.
Και τα δύο αρκετά συγκεντρωτικά.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για την άποψη σου.
Θα ξεκινήσω νωρίς το πρωί με τα μπλέ και όσο θα περνάει ή ώρα θα το γυρίσω στα Eco.
 
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για την άποψη σου.
Θα ξεκινήσω νωρίς το πρωί με τα μπλέ και όσο θα περνάει ή ώρα θα το γυρίσω στα Eco.
Να είσαι καλά φιλε!
Ελπίζω να σου κάνουν και τα δύο τα κέφια.Και το κόκκινο που έχει είναι ωραίο.

*Αναφέρομαι σε περσινές παρτίδες.Φετινα δεν έχω ρίξει,αλλά ελπίζω να μην έχει αλλάξει κάτι.
 
Έχουμε κάποια άποψη για τα συγκεκριμένα;



Πρώτη φορά χρησιμοποιώ φυσίγγια αυτής της εταιρίας.

Προορισμός τους οι μεγάλες τσίχλες.
Μια χαρα ηταν παλιοτερα που τα ειχα δοκιμασει.
Ευχαριστη εκπληξη στο μπλε οταν ειχε αλλαξει πυριτιδα και ανοιγοντας το κουτι ειχε πανω χαρτακι που ενημερωνε για αυτο.
 
Γιώργο το eco το θεωρώ περισσότερο καλοκα
Έχουμε κάποια άποψη για τα συγκεκριμένα;



Πρώτη φορά χρησιμοποιώ φυσίγγια αυτής της εταιρίας.

Προορισμός τους οι μεγάλες τσίχλες.
Το εκο τρομερο φυσιγγι και πολυ γρηγορο γενικα βγαζει ωραια φυσιγγια ο συγκεκριμενοs αλλα τα χρεωνει χρυσα.
 
Έχω δοκιμάσει το eco 31 με το δικαννο και μου άρεσε πολύ, ότι τσίχλα είχα χτυπήσει έπεφτε ξερή και ήταν πολύ καλό και σε μακρινές τουφεκιές. Στις βλητικες δοκιμές παλιότερα ειχα ανεβάσει μια τουφεκιά σε μια ξύλινη ροτοντα
 
Έχουμε κάποια άποψη για τα συγκεκριμένα;



Πρώτη φορά χρησιμοποιώ φυσίγγια αυτής της εταιρίας.

Προορισμός τους οι μεγάλες τσίχλες.
Δν είχες πάρει ποσότητα από το Fantom το καλοκαίρι.....;;
Η κάνω λάθος...;;
 
Σημαντικές οι απόψεις σας κύριοι και σας ευχαριστώ!

Να δούμε τι θα δούμε....
Γιώργο πρόσεξε το πλαστικό του κάλυκα, κάτι πράσινα ελιξ που είχα πάρει τις πρώτες μέρες στις φάσσες το εξαστερο κλείσιμο δεν άνοιγε αλλα κοβόταν ακανόνιστα και έφευγε μαζί με τα σκάγια. Στο πλάγιο ελέγχω τις κάννες στην καραμπίνα αν σου μείνει στην κάννη θα έχεις θέμα.
 
Έχουμε κάποια άποψη για τα συγκεκριμένα;



Πρώτη φορά χρησιμοποιώ φυσίγγια αυτής της εταιρίας.

Προορισμός τους οι μεγάλες τσίχλες.
για τα υλικα που εχουν υπερτιμημενα φυσιγγια αλλα την δουλεια σου θα την κανουν μια χαρα.πολυ σωστα θα ξεκινησεις με το μπλε απο το πρωι και μολις βγει ο ηλιος ξεκινα με τα εκο.[προσεξε μονο λιγο τους καλυκες γιατι ειναι fiem]
 
Εμείς όλοι η μάγκες πάντα αυτό κοιτάμε τη βγάζει στο 1·5 μέτρο, στα είκοσι μέτρα κοίταξε ποτέ κάποιος. Αν το προσέχαμε αυτό πολλά αγαπημένα φυσίγγια η σετ απ θα έσπερναν Χ.
Εκεί κοιτάς τα ποσοστά συγκέντρωσης.
Μεγαλύτερη συγκέντρωση=μεγαλύτερες μενουσες.
Όσο τα σκάγια μένουν μαζί άλιλοπροστατευοντε από τον αέρα. Όταν σκορπίσουν φρενάρουν
 
Δν είχες πάρει ποσότητα από το Fantom το καλοκαίρι.....;;
Η κάνω λάθος...;;

Δεν κάνεις λάθος Κώστα.
Απλά σχεδόν μου έχουν τελειώσει και δεν θέλω αυτήν την στιγμή να κάνω άλλη παραγγελία και θα παίρνω μεμονωμένα κουτιά.
Παραγγελία θα κάνω από Fantom ξανά την νέα περίοδο.
Και έτσι ψάχνομαι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top