Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το mezzo 30 με τι τσόκ θα το προτείνατε για το 725, 18,8 αυλο;
Μην το θεωρήσεις απαντηση γιατι δεν εχω οπλο με διευρυμένο. Εγω με 303 , 18,3 εχω άριστα αποτ. Με 4* . Γενικα μην κοιτάς τοσο την κατανομή (ουπς....ωωωω ναι) γιατι ειναι τοσο μα τοσο πολλα τα σκάγια . Ειναι τα τωρινά μίξη 91/2 με 10 . Το σωστο και αυτο που θα πρότεινε η εταιρια ειναι 10 αλλα ειμαι βεβαίως οτι το εχει μιξ για λογους μάρκετινγκ .
Δεν ειχα ριξει ποτε στη ζωη μου κατω απο 32 γρ , πηρα τα mezzo για το μονόκανο και τωρα τα ρίχνω και με τα δυο μου αυτογεμή . και νομιζω ο,τι ρίχνω με φλομπερ.
 
Μην το θεωρήσεις απαντηση γιατι δεν εχω οπλο με διευρυμένο. Εγω με 303 , 18,3 εχω άριστα αποτ. Με 4* . Γενικα μην κοιτάς τοσο την κατανομή (ουπς....ωωωω ναι) γιατι ειναι τοσο μα τοσο πολλα τα σκάγια . Ειναι τα τωρινά μίξη 91/2 με 10 . Το σωστο και αυτο που θα πρότεινε η εταιρια ειναι 10 αλλα ειμαι βεβαίως οτι το εχει μιξ για λογους μάρκετινγκ .
Δεν ειχα ριξει ποτε στη ζωη μου κατω απο 32 γρ , πηρα τα mezzo για το μονόκανο και τωρα τα ρίχνω και με τα δυο μου αυτογεμή . και νομιζω ο,τι ρίχνω με φλομπερ.
Αν και το ανεφερες πρωτο πρωτο δεν εχει καμια σχεση το 18,3 με το 18,8.Δεν λεω αν καποιο ειναι καλυτερο απο το αλλο αλλα φυσιγγια που μπορει να πηγαινουν μπαλα στο ενα να μην πηγαινουν στο αλλο και τουμπαλιν
 
Το mezzo 30 με τι τσόκ θα το προτείνατε για το 725, 18,8 αυλο;
Μάνο εγώ έχω τη maxus με 18,8 άυλο και θα σου πρότεινα **** και *** .
Από τις καλύτερες τουφεκιές που έχω ρίξει με τη maxus ήταν με **** και φυσίγγι free shots της cheddite.
Τώρα βέβαια δεν τα αγοράζω λόγω κόστους.
 
Μάνο εγώ έχω τη maxus με 18,8 άυλο και θα σου πρότεινα **** και *** .
Από τις καλύτερες τουφεκιές που έχω ρίξει με τη maxus ήταν με **** και φυσίγγι free shots της cheddite.
Τώρα βέβαια δεν τα αγοράζω λόγω κόστους.
Και εγω με την μαξου; Βαζω το **** μαμα και 32 γρ.κανει παπαδες..δεν θες τιποτα αλλο
 
καλησπερα στην ομαδα....θα ηθελα την γνωμη σας για τα φυσιγγια j&b light που ειναι 31 γραμμαρια και j&b fast 30 γραμμαρια....
Fast No9 έριξα πέρσυ ένα κουτάκι, καλό φυσίγγι, τίμιο. Γρήγορο και συγκεντρωτικό
 
μιας και μου έμειναν 3-4 πακέτα fantom δεν με βλέπω να κάνω μεγάλη παραγγελία σύντομα αν δεν αλλάξει το σκηνικό και για 1-2 κούτες δεν κατεβαίνω πρακτορεία,αγόρασα τα αγαπημένα μου Imperial μέχρι νεοτέρας

47580686_621347971656525_4547066809529925632_n.jpg
 
Tα αυθεντικά ισπανικά imperial μαζί με τα "ομοσταυλα"τους rio θεωρώ ότι είναι από τα καλύτερα τσίχλοφυσιγγα που έχω ριξει.
Kαι η τιμή των imperial σε αγορά κουτας παραμένει παρα πολύ ελκυστική για αυτά που πρoσφερουν.
Τα rio δυστυχώς είναι πολύ ακριβά τα τελευταία 3 χρονια ...
 
μιας και μου έμειναν 3-4 πακέτα fantom δεν με βλέπω να κάνω μεγάλη παραγγελία σύντομα αν δεν αλλάξει το σκηνικό και για 1-2 κούτες δεν κατεβαίνω πρακτορεία,αγόρασα τα αγαπημένα μου Imperial μέχρι νεοτέρας

47580686_621347971656525_4547066809529925632_n.jpg

σαν του φαντομ ειναι σε ταχύτητες και κατανομές
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top