Φυσίγγια για Τσίχλες

Τωρα βγεικε ή εγω εχω μηνει πισω...;;; :rolleyes:

View attachment 57235
Εμφανισιακά αλλαξε κάλυκα, ο κίτρινος μονο για το 20 calibre, μέσα ο θεος και η ψυχη του. Πάντως στα περασματα πέρσι βλαστημισα.....
 
Last edited:
Εμφανισιακά αλλαξε κάλυκα, ο κίτρινος μονο για το 20 calibre μονο, μέσα ο θεος και η ψυχη του. Πάντως στα περασματα πέρσι βλαστημισα.....
Ο καλυκας στο Τοrdo 30 ειναι γαλαζιος στη διαφημηση του Ναυπλιωτη....στο διασπορας, εχει καλυκα χακι...
 
Τωρα βγεικε ή εγω εχω μηνει πισω...;;; :rolleyes:

View attachment 57235
Οχι Κώστα δεν βγήκε τώρα, το κυκλοφορούσε στο εξωτερικο πχ στην Κυπρο όπως κ πολλά άλλα που δεν τα έχει κυκλοφορήσει εδώ....
Προφανώς κ είναι ειδικες παραγγελιες, η "ακουει" τι δουλευουν εκεί κ φτιάχνει κάτι αντίστοιχο.....
Να ήσουν και ο μοναδικός.....
Στον Χρήστο πεσκεσι???
 
Οχι Κώστα δεν βγήκε τώρα, το κυκλοφορούσε στο εξωτερικο πχ στην Κυπρο όπως κ πολλά άλλα που δεν τα έχει κυκλοφορήσει εδώ....
Προφανώς κ είναι ειδικες παραγγελιες, η "ακουει" τι δουλευουν εκεί κ φτιάχνει κάτι αντίστοιχο.....

Στον Χρήστο πεσκεσι???
Ο Χρηστος τότε πηγαίνε λύκειο. Πρωτοχρονιά Τάσο μου και καρακαξες με δευτερωμα και τρίτωμα....
 
Υπάρχει νούμερο 11!
Από αρχαιοτατων..............

Για τι κυνήγι προτείνεται;

ν11 και ν12, σιταρηθρες, μπεκατσινια,
τσίχλες, ορτυκια,μπεκάτσες, τα θηράματα που κυνηγιουνται...

Οι Ιταλοί γεμιζουν κ ν13 συνήθως μικρά διαμετρηματα όπως το 36αρι για καθιστά τσιχλοκοτσυφα που προσελκυονται από ζωντανους κραχτες...


Ο Χρηστος τότε πηγαίνε λύκειο. Πρωτοχρονιά Τάσο μου και καρακαξες με δευτερωμα και τρίτωμα....
Mα και εσυ ρε αθεόφοβε πρωτοχρονιά με lambro βρήκες να κάνεις????? Χαχαχα
 
Από αρχαιοτατων..............



ν11 και ν12, σιταρηθρες, μπεκατσινια,
τσίχλες, ορτυκια,μπεκάτσες, τα θηράματα που κυνηγιουνται...

Οι Ιταλοί γεμιζουν κ ν13 συνήθως μικρά διαμετρηματα όπως το 36αρι για καθιστά τσιχλοκοτσυφα που προσελκυονται από ζωντανους κραχτες...



Mα και εσυ ρε αθεόφοβε πρωτοχρονιά με lambro βρήκες να κάνεις????? Χαχαχα
Τα έριχνα για να ξορκισω το κακό ρε.
Όσο για 11αρια και 12αρια σκαγια νομίζω πως είναι υπερβολικά ψιλά.
 
Τα έριχνα για να ξορκισω το κακό ρε.
Όσο για 11αρια και 12αρια σκαγια νομίζω πως είναι υπερβολικά ψιλά.
Δεν τα εχω ρίξει ποτέ...
Εχουν αρκετο κοινό...
Ότι ειναι αποδοτικά για συγκεκριμένη χρήση είναι κάτι παραπανω απο σίγουρο...
Και οσοι γεμιζουν μπορουν να πεσουν κ άλλο σε γραμμάρια αν το θέλουν...

Πέρσι πηρα ενα RC 32 ν11 για δοκιμή απο περιεργεια αλλά εμπλεξα με άλλα φυσίγγια κ δεν το δοκίμασα...
Αν κ θεωρώ δεδομένο ότι θα σκορπίσει τσιχλοθανατο.......
 
Δεν τα εχω ρίξει ποτέ...
Εχουν αρκετο κοινό...
Ότι ειναι αποδοτικά για συγκεκριμένη χρήση είναι κάτι παραπανω απο σίγουρο...
Και οσοι γεμιζουν μπορουν να πεσουν κ άλλο σε γραμμάρια αν το θέλουν...

Πέρσι πηρα ενα RC 32 ν11 για δοκιμή απο περιεργεια αλλά εμπλεξα με άλλα φυσίγγια κ δεν το δοκίμασα...
Αν κ θεωρώ δεδομένο ότι θα σκορπίσει τσιχλοθανατο.......
Και το δεκαρακι μια χαρά είναι και έχω καβατζα αρκετά σε 28 και 32γρ.
 
Για 30m είναι μιά χαρά. Και σε μαλλινόταπα στα 25 σκούπα (μαύρες απογευματινές)
Μισοταπο κ Ν10....απλα τις παει .sex hard....χορεύοντας...:rolleyes:.big smile.

Εχω στησει αρκετα μισοταπα με D20 στα 28gr...με CH6 στα 30gr, G3000 ×30gr...MB32 ×30gr....με βολευει ΠΟΛΥ η μισοταπα στις "μαύρες" και στο περπατητο.
 
Μισοταπο κ Ν10....απλα τις παει .sex hard....χορεύοντας...:rolleyes:.big smile.

Εχω στησει αρκετα μισοταπα με D20 στα 28gr...με CH6 στα 30gr, G3000 ×30gr...MB32 ×30gr....με βολευει ΠΟΛΥ η μισοταπα στις "μαύρες" και στο περπατητο.

Μισοταπο κ Ν10....απλα τις παει .sex hard....χορεύοντας...:rolleyes:.big smile.

Εχω στησει αρκετα μισοταπα με D20 στα 28gr...με CH6 στα 30gr, G3000 ×30gr...MB32 ×30gr....με βολευει ΠΟΛΥ η μισοταπα στις "μαύρες" και στο περπατητο.
ΑΡΙΣΤΑ 10 !!
 
Back
Top