Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
View attachment 37329
Έκανα και εγώ μια παραγγελία 20 κουτάκια από το Γιώργο Αβραμόπουλο 6€ το κουτάκι ακόμα, εξαιρετική συνεργασία με το παιδί, πρόθυμος, ομιλητικός, εξυπηρετικός! Τα καλά πρέπει να τα λέμε και να τα στηρίζουμε!
Καλοριχτα Βασίλη, να τα ευχαριστηθεις!
 
View attachment 37329
Έκανα και εγώ μια παραγγελία 20 κουτάκια από το Γιώργο Αβραμόπουλο 6€ το κουτάκι ακόμα, εξαιρετική συνεργασία με το παιδί, πρόθυμος, ομιλητικός, εξυπηρετικός! Τα καλά πρέπει να τα λέμε και να τα στηρίζουμε!
Καλοριχτα sport Billy!!
Εν αναμονή εντυπώσεων.......hunter.
 
καλόριχτα ,εννιαράκι δεν έβαλες Βασίλη ;
Όχι Παύλο όλα οχταρια τα πήρα, μήπως έρθουν τίποτα κρύα προς τα Χριστούγεννα. Επίσης όταν ένα φυσίγγι το ρίχνω πρώτη φορά το παίρνω λίγο πιο "χοντρό" το σκάγι, πιστεύω ότι θα με βοηθήσει καλύτερα αν τυχόν δεν καταφέρω να το βρω σκοπευτικά με τις πρώτες τουφεκιές.
 
View attachment 37329
Έκανα και εγώ μια παραγγελία 20 κουτάκια από το Γιώργο Αβραμόπουλο 6€ το κουτάκι ακόμα, εξαιρετική συνεργασία με το παιδί, πρόθυμος, ομιλητικός, εξυπηρετικός! Τα καλά πρέπει να τα λέμε και να τα στηρίζουμε!
Καλόριχτα γιατρέ, έπρεπε να πάρεις και 9άρια.
 
View attachment 37329
Έκανα και εγώ μια παραγγελία 20 κουτάκια από το Γιώργο Αβραμόπουλο 6€ το κουτάκι ακόμα, εξαιρετική συνεργασία με το παιδί, πρόθυμος, ομιλητικός, εξυπηρετικός! Τα καλά πρέπει να τα λέμε και να τα στηρίζουμε!

Καλοριχτα Ντοκτορ!!! Μπαμ .....και θηραμα ευχομαι!!!! :)
 
Εγω μέχρι στιγμής είμαι κομπλέ από αποθέματα με Ρουμελιώτη και j&b.Μακάρι να τα ρίξουμε και να τα δοκιμάσουμε και αυτά.
Ωραία μέρα είχε σήμερα για περπατητο,αλλά δεν μπόρεσα να βγω.
Ευτυχώς που είχα απόθεμα κι εγώ, αλλιώς δεν θα βγαίναμε.
 
Ευτυχώς που είχα απόθεμα κι εγώ, αλλιώς δεν θα βγαίναμε.
Ήξερε ο Πρωθυπουργός τι εκανε. Μας το έκοψε πέρυσι που δεν είχε για να έχουμε στοκ φετος που έχει πουλάκια και ακριβυναν τα φυσίγγια . Εγώ θα αρχίσω να καίω τα διάφορα που έχω για να έχω τις ρουκέτες του Ανδρέα για τελείωμα που θα έχει περισσότερα πουλια. Έτσι όπως πάμε θα πάνε τα 28άρια 7-8€ και τα 24άρια 6-7.....
 
Ήξερε ο Πρωθυπουργός τι εκανε. Μας το έκοψε πέρυσι που δεν είχε για να έχουμε στοκ φετος που έχει πουλάκια και ακριβυναν τα φυσίγγια . Εγώ θα αρχίσω να καίω τα διάφορα που έχω για να έχω τις ρουκέτες του Ανδρέα για τελείωμα που θα έχει περισσότερα πουλια. Έτσι όπως πάμε θα πάνε τα 28άρια 7-8€ και τα 24άρια 6-7.....
Θα φύγει 28 ρουμε, θα ερθει 30-32 ρουμε παλι και δουβρης και στα δυσκολα 32 ρουμε με τζιμι3!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top