Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Συνεχίζουμε με το πολεμικό υλικό όπως έχει χαρακτηριστεί η αλλοιώς ροζ κυρία, για τις πιτσιλωτες σε νο 9,5 :)




Γιώργη....Φτιάξε κάργα....Δν θα φτάσουν....sarcastic.
Ετοίμασε μου ένα set up 5× κουτάκια στα 33gr No7 να έχω για τα περάσματα του σεπτέμβρη......my man..big smile.
 
Γιώργη....Φτιάξε κάργα....Δν θα φτάσουν....sarcastic.
Ετοίμασε μου ένα set up 5× κουτάκια στα 33gr No7 να έχω για τα περάσματα του σεπτέμβρη......my man..big smile.
Ότι θέλει το φιλαράκι.. τι χρωμα κάλυκα προτιμάμε;; Έχουμε κάποια προτίμηση σε διβασικη μονοβασικη; :D.yel.:)
 
Ότι θέλει το φιλαράκι.. τι χρωμα κάλυκα προτιμάμε;; Έχουμε κάποια προτίμηση σε διβασικη μονοβασικη; :D.yel.:)
Κάλυκα Cheddite κ χρώμα ότι θες εσύ...Θέλω να είναι με πυρίτιδα Α1 κ Z2M.....τα υπόλοιπα τα αφήνω σε σ'ένα να κάνεις τα μαγικά σου...:D:D
 
Μια χαρά είναι η φωτογραφία σε ευχαριστώ. Σε Τ2 βγαίνουν άραγες;
Δεν ξέρω αν βγαίνουν σε Τ2 ...
Για διάφανους πήγαινα, αλλά είχε μόνο αυτούς σε Τ1 που τους ήθελα...
Είναι Πάντος πολύ λεπτοί... καμία σχέση με άλλους χρωματιστούς...

closest bofa atm to me
 
Άντε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το αγαπημένο μας θήραμα!


Granular
Cx 2000-1.45 - 28 - spark 57.70mm #10
Δοκιμασμένα και καλά!


από τα πιο δυνατά setup της ροζουλας με τρελές αποστάσεις, τον χειμώνα την φούσκωνα στο 1,55 ούτε υγρασίες καταλάβαινε ούτε τίποτα, το μόνο που θα ήθελα να ήταν ένα τικ λίγο πιο κοντός ο spark να κλείνω λίγο πιο ελεύθερα.
 
Άντε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το αγαπημένο μας θήραμα!


Granular
Cx 2000-1.45 - 28 - spark 57.70mm #10
Δοκιμασμένα και καλά!


Eξαιρετικά κλεισίματα στο ρέλιασμα, απολύτως συμμετρικά και ομοιόμορφα! Άριστη, μερακλίδικη δουλειά, με προσοχή στη λεπτομέρεια! Μπράβο Μύρο!
 
Eξαιρετικά κλεισίματα στο ρέλιασμα, απολύτως συμμετρικά και ομοιόμορφα! Άριστη, μερακλίδικη δουλειά, με προσοχή στη λεπτομέρεια! Μπράβο Μύρο!
Ευχαριστώ Νίκο!
Όσο μπορούμε να περνά η ώρα ευχάριστα!
 
μυρο βλεπω 8αστερα , τα 8αστερα αναγομονοντε ευκολα , η δεν, τουφεκια και πεταμα
Νίκο δεν αναγομώνω φίλε και δεν ξέρω να σου πω..
Μια χαρά αναγομώνονται, το ίδιο εύκολα όσο και τα 6άστερα. Εξάλλου οι αμερικανικές μηχανές, που στην ουσία είναι μηχανές "αναγόμωσης" (Reloading presses), συνοδεύονται από 2 μαχαίρια, 6αρι και 8αρι. Ακόμη και η "φτηνή και ταπεινή" LEE ... ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top