Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
για μενα ολοι η σειρα που εχω ριξει απο 28 μεχρι 36 γρ μου αρεσαν ολα .το 30αρι και το 34αρι ειναι απο αυτα που ξεχωρισα πιο πολυ.

To 32 αρι με ενδιαφέρει κυρίως και επειδή δεν υπάρχει χρόνος για δοκιμή σκεφτομαι αγορα κουτας.

Το θελω για περπατητο κυριως με τσοκάρισμα skeet.

Ειμαστε σιγουροι οτι είναι της maxam?? δεν το βρίσκω πουθενα σε κανενα site
 
Και τα Πυργιότικα imperial πάντως γαζώνουν...τουλάχιστον τα 32γρ. Όσον αφορά φυσιγγάκια με aquila αυτά που μ κάνανε τρομερή εντύπωση είναι τα Diana του Τάτση τα έριξα σε νο7 30γρ. Μιλάμε φοβερό φυσίγγι!! Αλλα πανάκριβο και οπως προείπαμε παραπίσω...με τον συγκεκριμένο δεν μπορείς να συνεννοηθείς με τιποτα ναούμ!!!
 
Όσον αφορά φυσιγγάκια με aquila αυτά που μ κάνανε τρομερή εντύπωση είναι τα Diana του Τάτση τα έριξα σε νο7 30γρ. Μιλάμε φοβερό φυσίγγι!!
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-τσίχλες.58/page-433
.shake hands..shake hands..shake hands.
Αλλα πανάκριβο και οπως προείπαμε παραπίσω...
Το μονο μειον κ ισως κ το πιο "σοβαρο" εφοσον μιλαμε για τσιχλοφυσιγγα..
 
τα ρίχνω 3 χρόνια πολύ καλό και δουλεύει το ίδιο καλά σε κρύο :)
Ευχαριστώ Μάκη. Ο τύπος που τον γνώρισα φαίνεται καλός επαγγελματίας, είναι από το 1989 στον χώρο, μου είπε. Με διαβεβαίωσε ότι αποδίδουν εξίσου καλά από +40 - -14 βαθμούς και κάνουν για όλα σχεδόν τα πουλιά.
 
Ευχαριστώ Μάκη. Ο τύπος που τον γνώρισα φαίνεται καλός επαγγελματίας, είναι από το 1989 στον χώρο, μου είπε. Με διαβεβαίωσε ότι αποδίδουν εξίσου καλά από +40 - -14 βαθμούς και κάνουν για όλα σχεδόν τα πουλιά.
Λεωνίδα καλός επαγγελματίας ωραίος άνθρωπος και πάνω απ όλα κυνηγός μάχιμος ;)
 
Τάσο θυμάσαι π λέγαμε για τα φυσίγγια GEVELOT 33gr.........
Πήγα στο Ρουμελιώτη να δω και δεν τα βρήκα τα παλιά. Είχε στο ράφι τα σημερινά GEVELOT 33gr με συγκεντρωτήρα σε Νο: 7-8-9




TIMH: ............9,30€ hippo
Πω πω πω πω..........
Τι μου είχες πει; Να πάρω να τα ρίξω σε τσίχλα; .very shoked.
 
Τι μου είχες πει; Να πάρω να τα ρίξω σε τσίχλα; .very shoked.
Δεν καταλαβες..για τα παλια σου ελεγα μηπως κ τα βρεις σε καλη τιμη..οι τιμες των σημερινων gevelot μονο για τσιχλες δεν ειναι..
Να πας κ απο karalis sport μια βολτα...sarcastic.
 
Last edited:
Ευχαριστώ Μάκη. Ο τύπος που τον γνώρισα φαίνεται καλός επαγγελματίας, είναι από το 1989 στον χώρο, μου είπε. Με διαβεβαίωσε ότι αποδίδουν εξίσου καλά από +40 - -14 βαθμούς και κάνουν για όλα σχεδόν τα πουλιά.
Ποιά είναί άραγε αυτή η πυρίτιδα που αποδίδει τόσο καλά σε τέτοια μεγάλη διαφορά θερμοκρασίας?think
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top