Φυσίγγια για το βάλτο

Προσωπικα εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο τα Rotweil No 3! Με παγωνια και σχετικη υγρασια οι παπιες επεφταν "ξερες" ακομα και με 1-2 σκαγια ;)
 
αυτα τα δυο φυσιγγια δεν τα αλλαζω με τιποτα στον κοσμο.

38γρ το πρωτο σεμι το δευτερο.
 

Attachments

  • 333.jpg
    333.jpg
    12,6 KB · Προβολές: 68
  • χω.jpg
    χω.jpg
    109,1 KB · Προβολές: 75
Αυτά τα King τα βλέπω πρώτη φορά Γιάννη, στην Αθήνα μπορώ να τα βρω; Με ενδιαφέρει η γόμωση που έχουν, ξέρεις μήπως ποια είναι αυτή;
 
αποτι εμαθα μανο εχουν mb 36 μεσα.
Σε ευχαριστώ Γιάννη. Η ερώτησή μου βέβαια ήταν λίγο πιο γενική και θα ήθελα να μάθω και τα υπόλοιπα συστατικά, καψύλι, γραμμάρια σκαγιών, ποια τάπα έχουν. Σε ευχαριστώ πάντως
 
Αυτά τα King τα βλέπω πρώτη φορά Γιάννη, στην Αθήνα μπορώ να τα βρω;

Δημήτρης Τσιπούρας
Άμφισσα
Φυσίγγια J & B
Τηλ: 22650 23004

Ένα του φυσίγγι έχω δοκιμάσει και μου έχει μείνει αξέχαστο. Το ένα από τα δύο διασποράς που βγάζει στα 34γρ σε ν.6, μαύρος κάλυκας.
Το έριχνα στα παπιά το ξημέρωμα και το σούρουπο και ήταν φαρμακερό.
 
ρε παιδια.. ο μαυρος αετος τα ριχνει τα ατσαλινα, η θα μου γινει σαν της μαιμους τον
asm_spank.gif
 
ρε παιδια.. ο μαυρος αετος τα ριχνει τα ατσαλινα, η θα μου γινει σαν της μαιμους τον
asm_spank.gif

Ο παλιός αμφιβάλω, αν είναι το SBE II λογικά τα ρίχνει. Πάρε ένα τηλ τον Κύργια.
 
Ο παλιος μαυρος αετος ειναι, δεν ειμαι σιγουρος αν ριχνει ατσαλινα, λογικα ριχνει αλλα η κανε ενα τηλ στον Κυργια οπως ειπε κ ο Γιωργος η βγαλε μια φωτογραφια τις σφραγιδες στην καννη...
 
Back
Top