Φυσίγγια για το βάλτο

Xaxaxaxaxa εντακση ποτε δεν ξερεις τη θα περαση γιαυτο καλητερα κηδιες .pop..pop..pop. παρα να κλεω πυ δεν τα ειχα μαζι.μου χαχαχαχαχα.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.

Χαχαχα. Καποιο πουλακι μου σφυριξε οτι φετος δεν ειχες τοσο χοντρα πανω σου σε κατι χηναρια που παιζανε. Να το προσεχεις αυτο.sarcastic.
 
Χαχχααχα ασε τη επαθα
Χαχαχα. Καποιο πουλακι μου σφυριξε οτι φετος δεν ειχες τοσο χοντρα πανω σου σε κατι χηναρια που παιζανε. Να το προσεχεις αυτο.sarcastic.
Χαχαχαχαχ ασε τη επαθα παβλο μου πιος εγω που το πιο ψηλο νουμερο που εχω πανο μου στο βαλτο εινε τα 3αρια και πηγα εκη ξυπολιτος στα αγκαθια θα το θυμαμε μια ζωη ακομα με στηχιονουν τα βραδια χαχαχαχα
 
Για ποιον λόγο άραγε δεν έχουν κάνει την εμφάνιση τους στην Ελληνική αγορά τα Dual Shock της B&P;
Έχουν αρκετό καιρό που παράγονται.

Για τον ίδιο λόγο που δεν εισάγονται οι περισσότερες ακριβές σειρές. Θα πρέπει να πουληθούν ακριβά και ο κόσμος δεν θα τις αγοράσει. Έψαχνα τα tungsten της b & p και τα βρήκα από 46 έως 55 ευρώ στο εξωτερικο την δεκάδα. Και να έρχονταν εδώ πόσοι θα τα αγόραζαν?
 
Για τον ίδιο λόγο που δεν εισάγονται οι περισσότερες ακριβές σειρές. Θα πρέπει να πουληθούν ακριβά και ο κόσμος δεν θα τις αγοράσει. Έψαχνα τα tungsten της b & p και τα βρήκα από 46 έως 55 ευρώ στο εξωτερικο την δεκάδα. Και να έρχονταν εδώ πόσοι θα τα αγόραζαν?
Μονο εμεις...
 
Back
Top