Φυσίγγια για Τσίχλες

Μη βιάζεστε να φορτωθειτε να σκέπτεστε αν τα φυσίγγια που θα πάρετε αντέχουν και σε 0 βαθμούς και κάτω γιατί ο καιρός έχει αλλάξει και αυτά όπως και οι χιονοπτώσεις θα υπάρχουν κάθε χρόνο μη πάρετε φυσιγγακια και μετά τρεχεται και ξαναπληρωνεται άλλα ,γιατί δεν το έχουν πάθει και λίγοι και είναι κρίμα να έχεις 1000/2000 φυσίγγια και να κάνουν αέρα μόλις πλησιάσει το 0 η θερμοκρασία.
 
Προσωπικά θα πάω στα hunting 33 γρ ανάμεικτα και στο ,s4 nsi 32 gr για τις υγρασίες καποιο28 αρι για ορτύκια και μόνο το φθηνότερο, φυσίγγια που έχω ρίξει έως και κάτω του μηδενός και σκοτώνουν για να χω το κεφάλι μου ήσυχο,ήθελα 32 άρια εκτός το s4 αλλά δε έχω όρεξη για να σπάσουν τα νεύρα μου.Και ούτε θέλω να αγοράζω καμιά δεκαριά διαφορετικά φυσίγγια για να πάω για κυνήγι.
 
Προσωπικά θα πάω στα hunting 33 γρ ανάμεικτα και στο ,s4 nsi 32 gr για τις υγρασίες καποιο28 αρι για ορτύκια και μόνο το φθηνότερο, φυσίγγια που έχω ρίξει έως και κάτω του μηδενός και σκοτώνουν για να χω το κεφάλι μου ήσυχο,ήθελα 32 άρια εκτός το s4 αλλά δε έχω όρεξη για να σπάσουν τα νεύρα μου.Και ούτε θέλω να αγοράζω καμιά δεκαριά διαφορετικά φυσίγγια για να πάω για κυνήγι.
Το 32αρι της eley alphamax που έριξα την σεζόν που μας πέρασε ήταν εξαιρετικό σε 2-17 βαθμούς και την μια μέρα είχε και πολύ υγρασία και όχι πιο ακριβό από το s4 που επίσης είναι εξαιρετικό.
 
Το 32αρι της eley alphamax που έριξα την σεζόν που μας πέρασε ήταν εξαιρετικό σε 2-17 βαθμούς και την μια μέρα είχε και πολύ υγρασία.
Ήθελα να το ρίξω στη σεζόν που πέρασε αλλά τελικά έριξα αλλά για δοκιμή νομίζω είναι στα 7.50 τόσο έχει και ο Κένταυρος τώρα το 33 hunting .Κάπου με χαλάει το eley και Ισπανία το ήξερα αλλιώς από παλιά μόνο εγγλέζικο.Ισως πάρω 2 κουτάκια για δοκιμή.
 
Ήθελα να το ρίξω στη σεζόν που πέρασε αλλά τελικά έριξα αλλά για δοκιμή νομίζω είναι στα 7.50 τόσο έχει και ο Κένταυρος τώρα το 33 hunting .Κάπου με χαλάει το eley και Ισπανία το ήξερα αλλιώς από παλιά μόνο εγγλέζικο.Ισως πάρω 2 κουτάκια για δοκιμή.
Πάντα πρώτα 1-2 κουτιά για δοκιμή πρέπει να παίρνουμε, εννοείτε εμένα μου άρεσε,εσένα μπορεί όχι,αλλά νομίζω δεν θα σε απογοητεύσουν.
 
Γι'αυτό θέλει ψάξιμο και άμα βρεις κάτι που συμφέρει και μπορείς φορτωνεις! Θέλω να πάρω τηλ τον Ρουμελιώτη. Αν έχει τιμες στα 32 μέχρι 7,50 θα φορτώσω για 2 σαιζον. Θα πει κάποιος τα 7,50 είναι φτηνα? Όχι δεν ειναι! Αλλά από την στιγμή που βλέπω Λάμπρο τορντο και εξπρές 32 στα 9+ και να λένε ότι θα ανέβουν κι άλλο , τα 7,50 φαντάζουν οαση! 3000 τεμάχια λοιπόν στο πρόγραμμα. Για να δούμε τι θα μου πει....
Τέτοια γράφε να τα διαβάσει ο Ρουμε.. να τη φτιάξει καλά τη τιμή.
 
Τέτοια γράφε να τα διαβάσει ο Ρουμε.. να τη φτιάξει καλά τη τιμή.
Μα εκεί γύρω θα παίξει τιμή έτσι όπως έχουν ανέβει όλα.Δηλαδή 7-7,5.Όταν θα έχουν τα άλλα κοντά στο δεκάρι, πάλι καλά θα λέμε!
Και από χειμώνα αν διαρρεύσουν χαμό και τα σχετικά 8 και βλέπουμε.
 
Back
Top