Φυσίγγια για Λαγό

Άψογος σε όλα....χρόνια μπροστά στην ιδιογωμοση..... αδερφός..:)
Είναι μεγάλη τιμή για το φόρουμ που γράφει και δίνει συμβουλές εγώ έχω ξεχάσει να γράφω και Ελληνικά και ζωριζωμε στο γράψιμο γιατί κάνω πολλά λαθει και μετά τα σβήνω
 
Είναι μεγάλη τιμή για το φόρουμ που γράφει και δίνει συμβουλές εγώ έχω ξεχάσει να γράφω και Ελληνικά και ζωριζωμε στο γράψιμο γιατί κάνω πολλά λαθει και μετά τα σβήνω
Έλα ρε τεο φόρουμ για κυνήγι είναι όχι φιλοσοφική σχολή... γράψε ελεύθερα όλοι καταλαβαίνουμε λίγο πολύ.. στη τελική γράψε και αγγλικά και θα κάνουμε translate .yel.
 
Έλα ρε τεο φόρουμ για κυνήγι είναι όχι φιλοσοφική σχολή... γράψε ελεύθερα όλοι καταλαβαίνουμε λίγο πολύ.. στη τελική γράψε και αγγλικά και θα κάνουμε translate .yel.
Γιώργο με βοηθά το φόρουμ να ξαναρχησω να γράφω μετά από άποχη 20 χρόνια κατάλαβενεις τι γίνεται
 
Νικολα αυτο ειναι αλλο φυσεκι....καμια σχεση με αυτο που λεει ο Γιαννης.
Θα το στησω και αυτο και θα το δοκιμασω...σε ευχαριστω πολυ!!

Γιαννη η ογκομετρια στα 11 χιλιοστα απατητο.....προχωραω ?? Καλυκας 68,5....κλεινω 57....ειμαι οκ ??
Το ξέρω, το έβαλα γιατί κατάλαβα ότι τα μελετάς όλα.
 
Το ξέρω, το έβαλα γιατί κατάλαβα ότι τα μελετάς όλα.

Να εισαι σιγουρος οτι θα στησω το σεταπ που μου εγραψες....το θεμα ποτε θα το δοκιμασω...θα γινει ομως και
αυτο....και θα σου πω εντυπωσεις. Σαν σεταπ το βλεπω πολυ ''ισορροπημενο''. Αν και τους sg δεν τους πολυ
συμπαθω....
 
Να εισαι σιγουρος οτι θα στησω το σεταπ που μου εγραψες....το θεμα ποτε θα το δοκιμασω...θα γινει ομως και
αυτο....και θα σου πω εντυπωσεις. Σαν σεταπ το βλεπω πολυ ''ισορροπημενο''. Αν και τους sg δεν τους πολυ
συμπαθω....
Ουτε εγω
 
MG2 12/67 cx2000 2,05 x 34.5 SG* 56mm Vo428 / 674bar.
sg17 αν θυμάμαι καλά. Αποδεκτό από τον βλητικό της μπασκέρι, προτείνει σκάγια ποιοτικά χοντρά από 2.8mm και πάνω.

Νικολα το ξανα ειδα τωρα που το εγραψα στο τετραδιο. Εισαι σιγουρος για το σεταπ ?? Ο Πινακας της
γκουλαντι δινει 2,00 - 2,10 -36-37 γραμ. σε 12/70 . Σε 12/67 εχουμε μικροτερο χωρο καυσεως.....με οτι αυτο
συμεπαγεται.....οκ αστο και θα το ''δω'' ........
 
Ο Gualandi είναι ο βασιλιάς στους πλαστικούς συγκεντρωτηρες κ διασπορεις. Τεχνολογία κ εξειδίκευση ανάλογα την χρήση. Τρομερή ποιότητα με πρωτογενές υλικό κ οχι ανακυκλωμένο όπως ολοι σχεδόν οι άλλοι. Τρομερή εμφραξη κ αρχικές ταχύτητες σε όλα τα ύψη κ είδη. Τρομερή ποικιλία σε σκοπευτικη κ κυνηγητικη χρήση. Είναι πολύ λαθος να συγκρίνουμε τον Gualandi με άλλα προϊόντα πολύ κατώτερης ποιότητας
 
Ο Gualandi είναι ο βασιλιάς στους πλαστικούς συγκεντρωτηρες κ διασπορεις. Τεχνολογία κ εξειδίκευση ανάλογα την χρήση. Τρομερή ποιότητα με πρωτογενές υλικό κ οχι ανακυκλωμένο όπως ολοι σχεδόν οι άλλοι. Τρομερή εμφραξη κ αρχικές ταχύτητες σε όλα τα ύψη κ είδη. Τρομερή ποικιλία σε σκοπευτικη κ κυνηγητικη χρήση. Είναι πολύ λαθος να συγκρίνουμε τον Gualandi με άλλα προϊόντα πολύ κατώτερης ποιότητας
Δεδομενου οτι τα χαρακτηριστηκα του πλαστικου αλλαζουν αναμεσα στο ανακυκλομενο και μη, τι επηρρεαζεται στη βλητικη?
Κατα ποσο αυτες οι διαφορες μεταβαλουν το στησιμο ενος σετ απ?
 
Δεδομενου οτι τα χαρακτηριστηκα του πλαστικου αλλαζουν αναμεσα στο ανακυκλομενο και μη, τι επηρρεαζεται στη βλητικη?
Κατα ποσο αυτες οι διαφορες μεταβαλουν το στησιμο ενος σετ απ?
Κατα πόσο επηρεάζει η εμφραξη κ η μη διαφυγή αερίων;; η σωστή απομάκρυνση του αέρα από την πυρίτιδα;; η σωστή προστασια των σκαγιων;;;; η αποφυγή στραβωματος του συγκεντρωτήρα;; η δημιουργία διπλής ατράκτου;; κ πολλά πολλά άλλα;;; εσύ τι λες; μετράει;;;
 
Back
Top