Φακοί

εαν πας στο κισε και πεις να βαλεις χρηματα στην prepaid,δεν παιρνουν...:(
πηγαίνετε να φτιάξετε ένα λογαριασμό winbank, δεν είναι τίποτα... username,password όπως εδώ πχ, και μετά η διαδικασία μεταφοράς χρημάτων είναι πολύ απλή...
Είναι άλλη ιστορία για παραγγελίες από εξωτερικό, Βασίλη.
Με ενα φιλο που μιλησα μου ειπε εκεινος οτι γινονται αγορες κι απο εξωτερικο αλλα μεχρι ενα συγκεκριμενο ποσο;;; μη σας παρω και στο λαιμο μου ομως...
σόρρυ που βγαίνουμε οφ τόπικ, αν είναι να μεταφερθούν τα μηνύματα! :)
 
Για φακούς στο teomav.gr
Ο Θόδωρος ειναι γνωστης και τους αναβαθμίζει ο ίδιος . Η καλύτερη σχέση ποιότητας -τιμής στην αγορά .
Γνώμη μου πάντα .
 
Μέσω paypal πάντως δεν γίνονται αγορές...

Το Paypal αυτή τη στιγμή δουλεύει με 2 τρόπους, είτε μεταφέροντας χρήματα από την κάρτα στο λογαριασμό paypal (υπάρχουν αναφορές ότι είναι εφικτό κάποιες ώρες της ημέρας, μάλλον εξαρτάται από την τράπεζα), ή μέσω κάποιου δεύτερου ατόμου με λογαριασμό PP, από τον οποίο επιλέγεις "request money"
και δηλώνεις το email του (εδώ υπάρχει και προμήθεια, περίπου 1€ +0,35% του ποσού).
 
Στο paypal εγώ εδώ και καιρό κάνω το εξής: Άνοιξα δεύτερο paypal και κάνω μεταφορά χρημάτων από το δεύτερο στο πρώτο (με την ανάλογη προμήθεια). Η πιστωτική που είναι δηλωμένη είναι η ίδια και στα 2. Τα χρήματα πιστώνονται άμεσα στο πρώτο paypal και από εκεί κάνω τις αγορές. Αυτό το κάνω από την αρχή των capital controls, ελπίζω να σε αφήνει ακόμα να το κάνεις.
 
Κάποια γνώμη για τους Xtar;
Παρα πολυ καλος φακος ο xtar d6.πολυ καλο φως ρυθμιζομενη ενταση με τον ροοστατη και τα lumen που λεει ειναι πραγματικα οχι οπως ολοι οι κινεζικοι που τα εχουν για στραγαλια;)τον εχω δυο χρονια για το ψαροντουφεκο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.δυο πραγματα πρεπει να προσεχεις αν δεν τον θελεις για θαλλασα,να βλαζεις τη μπαταρια του οταν δεν τον χρησιμοποιεις μηπως και σου κανει ηλετρολυση το σωμα και να βγαλεις τα o-ring για την υπερθερμανση
 
.ha ha ha.θα αγοραζα ουτως η αλλως εναν φακο και σημερα το βραδυ ληγει η προσφορα. Εμενα τον βγαζει στα 121, πως γινεται; Μπαταριες δεν στελνουν?
 
Last edited:
με το κουπόνι που έχω κυκλώσει βγαίνει στα $6,19 με standard shipping που είναι δωρεάν μεταφορικά,,τον έχει φέρει φίλος πιο παλιά και είναι εξαιρετικός και πολύ δυνατός,,τον τίμησα μόλις κάνοντας παραγγελία

βάζω και το λινκ εδώ για τα specs
Screenshot-2.jpg
 
Back
Top