Τσόκ για Μ2

Καλησπέρα σας, έχω μια μ2 με αυλό 18,3 και σκέφτομαι αν αγοράσω ένα τσοκ που να ανταποκρίνεται σαν 2αρι. Τι γνώμη έχετε για το Patternmaster Plus Anaconda? Σκέφτομαι αυτό ή ένα kicks.
Έχω τη ραφαελο 18.3 άυλο σε λαγο και φασα έχω το ΤΜ brain είναι αρκετα καλο απο 25-40 και 50 μέτρα παίζει ρόλο και το φυσίγγι έτσι
Παντος τα αξίζει τα λεφτα όπως και το τζεμινι το 4 αρι
 
Έχω τη ραφαελο 18.3 άυλο σε λαγο και φασα έχω το ΤΜ brain είναι αρκετα καλο απο 25-40 και 50 μέτρα παίζει ρόλο και το φυσίγγι έτσι
Παντος τα αξίζει τα λεφτα όπως και το τζεμινι το 4 αρι
Απο πού τα προμηθεύεστε τα brain , ψάχνω στο διαδίκτυο αλλά δεν βρίσκω κάτι
 
View attachment 65108
View attachment 65109

ποια βλητικη υπεροχή ? το μισό χαρτόνι προς τα κάτω και το μισό προς τα αριστερά ψάχνεις να βρεις σκάγια.
Ναι γιατι του φευγουν οι τουφεκιες δεξια οτι εχει στα αριστερα ειναι τα τερμα περιφεριακα μαλον ο φιλος πρεπει να στησει καλητερα το κοντακι του
 
Ναι γιατι του φευγουν οι τουφεκιες δεξια οτι εχει στα αριστερα ειναι τα τερμα περιφεριακα μαλον ο φιλος πρεπει να στησει καλητερα το κοντακι του
Λες να δοκιμάσω την Β φλάντζα, θα έρθει λίγο πιο αριστερά η τουφεκιά?
 
Λες να δοκιμάσω την Β φλάντζα, θα έρθει λίγο πιο αριστερά η τουφεκιά?
Δοκιμασε μαλων δεν τουφεκας εκει που σημαδευεις ,δεν μπορω να τους καταλαβω τους μα@@@@κες τους ιταλους με τα παλιο κοντακια τους εχω 3 ρωσικα 1 γερμανικο και 1 ισπανικο ,τουφεκια σε ολλα μου ερχεται καλα το τουφεκι και σκοτωνω χωρις τροποποησεις ,ειχα μια φαμπαρμ δεν σκοτωνα με τιποτα δεν ηξερα κιολας τοτε να φτιαξω το κοντακι την εδωσα πηρα φετος την μπρεντα γα@@@@κα να την φερω στα μετρα μου ,δεν μπορουν να κανουν σαν τους αλλους τα κοντακια τους να τελειωνουμε !!! Γαμω τον ντουτσε τους μεσα !!!
 
Αριστερά και έχω βάλει την C φλάντζα, χρειάζεται να αλλάξω κάτι?
πρεπει να δεις αν η φλατζα που εχεις δινει παρεκληση στο κοντακι προς τα αριστερα ,κ πιστευω οτι θελει να κατεβει κ ελαχιστα κατω η τουφεκια σου
 
Ναι γιατι του φευγουν οι τουφεκιες δεξια οτι εχει στα αριστερα ειναι τα τερμα περιφεριακα μαλον ο φιλος πρεπει να στησει καλητερα το κοντακι του

αν του φεύγει όντως η τουφεκια εξηγείται. το θέμα τώρα είναι αν έχει την ξύλινη ή την πλαστική m2. εμένα σε μπενελλι δεν με κάλυπτε ούτε η έξτρα φλατζα από κυργια.
 
αν του φεύγει όντως η τουφεκια εξηγείται. το θέμα τώρα είναι αν έχει την ξύλινη ή την πλαστική m2. εμένα σε μπενελλι δεν με κάλυπτε ούτε η έξτρα φλατζα από κυργια.
https://www.outdooraction.gr/flantza-klisis-kontakioy-plastiki-benelli-2034850.html
Εγώ έχω την C για να κατεβει η τουφεκιά λίγο ακόμα πάω στην D σωστά? Η Ζ είναι για να κατέβει ακόμα περισσότερο ή είναι πρίν την Α?
 
https://www.outdooraction.gr/flantza-klisis-kontakioy-plastiki-benelli-2034850.html
Εγώ έχω την C για να κατεβει η τουφεκιά λίγο ακόμα πάω στην D σωστά? Η Ζ είναι για να κατέβει ακόμα περισσότερο ή είναι πρίν την Α?
εγώ έχω την ΒΕ με υπεριψομενη ριγα όπως εσυ από C πήγα στην Β και τώρα που έβαλα ποιο κοντό πέλμα πήγα στην Α γιατί δοκίμασα Β και C και το έχασα τελείως το όπλο είχα δοκιμάσει και D και εκεί έχασα τα αυγά και τα καλάθια. Η Ζ που γράφεις ανεβάζει ποιο πολύ είναι πριν την Α. Δοκίμασε την Β και την Α πρώτα να δεις πως σου πάει το όπλο γιατί έτσι την πάτησα και εγώ δεν έχουμε όλοι τα ίδια μέτρα και δεν σκοπεύουμε όλοι με τον ίδιο τρόπο εγώ ρίχνω καλύτερα με την Α παρά με την C και ας ψιλοτουφεκαει θεωρητικά το όπλο όπως λένε ίσως είναι ο τρόπος που σκοπεύω.
 
https://www.outdooraction.gr/flantza-klisis-kontakioy-plastiki-benelli-2034850.html
Εγώ έχω την C για να κατεβει η τουφεκιά λίγο ακόμα πάω στην D σωστά? Η Ζ είναι για να κατέβει ακόμα περισσότερο ή είναι πρίν την Α?
Δοκίμασε την D, πρέπει να κατέβει σωστά. Αν και αυτή δεν φθάσει να κεντράρεις την τουφεκια σου τότε αλλαγή του πιτς πέλματος. Βάλε 1-2 ροδέλες στην πάνω βίδα.
 
https://www.outdooraction.gr/flantza-klisis-kontakioy-plastiki-benelli-2034850.html
Εγώ έχω την C για να κατεβει η τουφεκιά λίγο ακόμα πάω στην D σωστά? Η Ζ είναι για να κατέβει ακόμα περισσότερο ή είναι πρίν την Α?
Απ τη στιγμη που επωμιζεις αριστερα θες τη C μπροστα την πλαστικια και C SX στην πισω τη μεταλικη η Ζ κ Α σηκωνουνε τη τουφεκια σου αν θες πιο κατω πας D SX
 
View attachment 65108
View attachment 65109

ποια βλητικη υπεροχή ? το μισό χαρτόνι προς τα κάτω και το μισό προς τα αριστερά ψάχνεις να βρεις σκάγια.
Μην είσαι τζόρας 🤣😍 ... σχεδίασε έναν λαγό στο χαρτί ... ακόμα και με παράκεντρες τουφεκιές με ποιά δεν θα έπαιρνε 15+ σκάγια ?
 
Last edited:
Back
Top