Τσοκ εξωτερικό 51 cm καννη

Καλησπέρα έχω μια maverick 88 με 51 πόντους κάννη επειδή όμως άρχισα το κυνήγι έψαξα να βρω 71 πόντους αλλά πουθενά υπάρχει κάποιο τσοκ εξωτερικό που μπορεί να εφαρμοστεί στην κάννη για να μεγαλώσει η διάμετρος;

Εχει βολτες ( σπειρωμα ) εξωτερικα για δεχτει τσοκ ???
 
δυστυχως δεν εχω αυτη την στιγμη. η καννη ειναι slug οποτε δεν εχει καποιο τσοκ γι αυτο ρωταω μηπως φτιαχνεται καποιο σπειρωμα στην καννη για να κουμπωσει το τσοκ

Μονο οπλουργος μπορει να σε βοηθησει...φιλε μου!!!
Τσεκαρισε το οπλο σου...εαν κεντροτουφεκαει.....πριν κανεις οτιδηποτε....μετα θα ακουλουθησεις οτι
σου πει ο οπλουργος που θα επιλεξεις.
Καλη επιτυχια σου ευχομαι...!!!!
 
Μονο οπλουργος μπορει να σε βοηθησει...φιλε μου!!!
Τσεκαρισε το οπλο σου...εαν κεντροτουφεκαει.....πριν κανεις οτιδηποτε....μετα θα ακουλουθησεις οτι
σου πει ο οπλουργος που θα επιλεξεις.
Καλη επιτυχια σου ευχομαι...!!!!
να σαι καλα Νικο ευχαριστω για τις απαντησεις σου!
 
Καλησπέρα έχω μια maverick 88 με 51 πόντους κάννη επειδή όμως άρχισα το κυνήγι έψαξα να βρω 71 πόντους αλλά πουθενά υπάρχει κάποιο τσοκ εξωτερικό που μπορεί να εφαρμοστεί στην κάννη για να μεγαλώσει η διάμετρος;
τι κυνηγι θες να ασχοληθεις?
 
Δεν έχει καθόλου τσοκ
για τσιχλα μπεκατσα παιζεις ανετα ,τωρα για αλλα κυνηγια παιζει ρολο το μερος και το φυσιγγι που θα βαζεις μεσα και πρεπει να πιανεις καρτερια που να περνανε κοντα πχβοσκη.
 
για τσιχλα μπεκατσα παιζεις ανετα ,τωρα για αλλα κυνηγια παιζει ρολο το μερος και το φυσιγγι που θα βαζεις μεσα και πρεπει να πιανεις καρτερια που να περνανε κοντα πχβοσκη.
Μου τα ανοίγει πολύ τα σκαγια ειδικά κάτι 8αρια και 9 άρια μέχρι 7 έχω δοκιμάσει τα πάει νομίζω πιο καλα τώρα θα δοκιμάσω και 5αρι 6αρι
 
Back
Top