Τσοκ για Rafaello Crio sport

Καλησπέρα παιδιά έχω μια Rafaello Crio με το σπείρωμα για το τσοκ πάνω.το όπλο έχει τσοκ 2*,3*και 5* άστρα από την μάνα του.Θα ήθελα την γνώμη σας γιατί ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα τσοκ 3,5* αλλά δεν βρίσκω.Διαβασα εδω συζητήσεις όπου πολλά μέλη συμφωνούν ότι τα Gemini είναι καλά για benelli αλλά δεν βγάζει σε μισά.Το Gemini πχ σε 3* με το μαμισιο 3* βγάζει τις ίδιες τουφεκιές?θα ήθελα λίγο πιο ανοιχτό από το 3* που έχω.παρακαλω τα φώτα σας οποίο μέλος έχει το ίδιο όπλο και έχει δοκιμάσει κάτι σχετικό.
 
Φίλε leo καλησπέρα.εψαξα και δεν βρήκα για το συγκεκριμένο, όντως βγάζει αλλά σε σπείρωμα Crio plus.αρα θεωρείς ότι τα εργοστασιακά είναι πιο σφιχτά από τα Gemini?
 
Φίλε leo καλησπέρα.εψαξα και δεν βρήκα για το συγκεκριμένο, όντως βγάζει αλλά σε σπείρωμα Crio plus.αρα θεωρείς ότι τα εργοστασιακά είναι πιο σφιχτά από τα Gemini?
Για 4* σκεφτόμουν από την αρχή μιας που έχει το 3* και το 5* αλλά φοβάμαι μήπως είναι πολύ ανοιχτό.εχω συνηθίσει το 3 αλλά σε τσίχλες το απόγευμα η στα παπιά το σούρουπο η το ξημέρωμα θα ήθελα κάποιο να ει ελάχιστα πιο ανοιχτό με καλές κατανομές.
 
Για 4* σκεφτόμουν από την αρχή μιας που έχει το 3* και το 5* αλλά φοβάμαι μήπως είναι πολύ ανοιχτό.εχω συνηθίσει το 3 αλλά σε τσίχλες το απόγευμα η στα παπιά το σούρουπο η το ξημέρωμα θα ήθελα κάποιο να ει ελάχιστα πιο ανοιχτό με καλές κατανομές.
Ότι σου λέει ο λεο σε 4 αρι θα πας και θα παίζεις και με τα φυσίγγια για τα κυνηγια που κάνεις.
 
Back
Top