Το φαινόμενο Δημήτρης Στόκας

Ευχαριστούμε ΠΟΛΥ Γιάννη για τν κόπο σου που τα ποστάρισες όλα!! ;).shake hands.
Να σαι καλα Κωστα αλλα δεν ξερω τι παιζει... Σας τις δειχνει ολες; Εμενα μολις κανω ενημέρωση τη σελιδα μια μου κρυβει την μία, μια μου κρυβει την αλλη φωτο. Μηπως εχει οριο φωτογραφιων το φορουμ;
 
Να σαι καλα Κωστα αλλα δεν ξερω τι παιζει... Σας τις δειχνει ολες; Εμενα μολις κανω ενημέρωση τη σελιδα μια μου κρυβει την μία, μια μου κρυβει την αλλη φωτο. Μηπως εχει οριο φωτογραφιων το φορουμ;
Σε κάθε ποστ επιτρέπει 5 φωτό!! ;)
 
Σε κάθε ποστ επιτρέπει 5 φωτό!! ;)
Ολα ενταξει Κωστα, εγω ειχα το προβλημα.Μπηκα απο αλλου και ειναι πενταδες οι φωτογραφιες, οπως ακριβως τις ανεβασα εκτος απο το τελευταιο ποστ που ειχε 2 μονο. Αρα συνεχιζουμε την ωραια συζητηση.
 
Γιαννη οι εικονες που ανεβασες πιο πανω κ που υπαρχουν στο fb ειναι απο προσπεκτους που εστελνε σε ολα τα κυνηγομαγαζα που συνεργαζονταν σαν διαφημιστικο για τους πελατες του...

και δυο ακομα παλιες διαφημισεις του:

20200327_175033.jpg
20200327_175205.jpg
 
Γιαννη οι εικονες που ανεβασες πιο πανω κ που υπαρχουν στο fb ειναι απο προσπεκτους που εστελνε σε ολα τα κυνηγομαγαζα που συνεργαζονταν σαν διαφημιστικο για τους πελατες του...

και δυο ακομα παλιες διαφημισεις του:

View attachment 11428
View attachment 11427
Ναι ετσι ειναι...και για να τα εχουμε ολα μαζεμενα σε ενα τοπικ μπορουμε να ανεβασουμε και αυτες που εχουν ανεβει ξανα εδω στο φορουμ
 
Δεν εχω κατι αλλο, δυστυχως... Κ αυτα απο το facebook ειναι όπως ηδη αναφέραμε... Ενα σχολιο εκει λεει πως πλεον ειναι τροφοδοσια τροφιμων η εταιρια.
Εδώ και μια πενταετία ίσως και παραπάνω
Να προσθέσω ότι κάποια χρονιά δεν θυμάμαι ακριβώς
άνοιγε το πρατήριο στις 05.00 το πρωί τα ΣΚ για να προμηθευτούν φυσίγγια όσοι είχαν ξεμείνει ή δεν είχαν προλάβει να προμηθευτούν
Άρχοντας !!!!!!!!!!!!!
 
Οι ταχυτητες σε m/sec!!! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ D&D Double 400 m/sec MAX 30 395 m/sec MAX 32 395 m/sec MAX 34 395 m/sec MAX 36 400 m/sec MAX 40 385 m/sec MAX DOUBLE 405 m/sec MAX Διασπορας 385 m/sec MAX D Αποκεντρωτικο 360 m/sec S 32 395 m/sec Γνωριζε πραγματι να συνδιαζει ιδανικα ταχυτητες με πιεσεις!!!!Γιαυτο αλλωστε ειχε χαλασει και τοσα χρηματα στην ερευνα και οχι στο MARKETING,και γιαυτο ισως δεχοταν και τετοιο πολεμο απο τους ανταγωνιστες του,που ειχαν επιλεξει αντι της ερευνας,το MARKETING για την αναδειξη των φυσιγγιων τους....Τωρα ,το ποιος βγηκε κερδισμενος,ειναι μια πονεμενη ιστορια..εμεις ας διδασκομεθα απο τα στοιχεια των ερευνων του,μια και δεν ειναι πλεον κοντα μας!!!!Ειναι πραγματικα λυπηρο στις εγκαταστασεις του,να πωλουνται ζοωτροφες!!
 
Last edited:
Back
Top