Τουφεκιές στα όρια...

Οτι εχουμε κοψει ειναι γεγονος, εδω κ αρκετα χρονια... .yel..yel.
Στα 62 μετρα ειχε στηριγμα για να ακουμπησω λιγο το οπλο να παει σωστα η βολη... Σε αυτη την αποσταση ο πινακας 1χ1 ειναι ακριβως οσο ειναι η 6mm ριγα του οπλου κ ενα κλικ μεγαλυτερος σε παχος...
Ωραια αισθηση να τον ακους να ανατιναζεται παντως με τα BB... .cofee.

Μπορεις και καλυτερα Καλαματιανε Καναρη....yel.
Φτιαξτο λιγο ακομα και ανεβα στα 72 να γουσταρουμε...bbq2

κοιτάξτε εσείς οι δυό ( και μερικοί ακόμα ) , μην το αφήσετε έτσι , να το δεί γιατρός ................. :D:D:D
 
Μπορω, μπορω, το ξερω... .pray to God.
Ετσι κ αλλιως το ΒΒ ειναι χοντρο σκαγι, ειναι για μετα τα 60 μετρα...
Μεχρι τα 70 μτ το ν2 ειναι φονιας για τα πρασηνα θα βαλω μια φοτο στα 70 με ν2 και χχf να δειτε τι κανει τα ββ ειναι για 80 και βαλε
 
Μεχρι τα 70 μτ το ν2 ειναι φονιας για τα πρασηνα θα βαλω μια φοτο στα 70 με ν2 και χχf να δειτε τι κανει τα ββ ειναι για 80 και βαλε
Εγώ κόλλησα με τους ασσους στα πράσινα δύο χρόνια τώρα... Ειδικά την πρώτη φορά που τους δοκίμασα είδα τρομερές καταβολές κ αποστάσεις , τη δεύτερη δεν τα χάρηκα όσο περίμενα γιατί στην προσπάθεια μου να φτιάξω κάτι καλύτερο από αυτό που ήδη είχα, διαπίστωσα τελικά ότι τα πολύ χοντρα σκαγια είναι μεγάλο κεφάλαιο στην ιδιογομωση κ πολύ δύσκολο ... Είδα, δοκίμασα, έπαθα, έμαθα κ κατάλαβα ότι δεν αρκεί απλά ένα χοντρό σκαγι για να σκοτώσεις ψηλά, θέλει αρμονία σε πολλά πράγματα... Φέτος πρώτα ο Θεός θα επανέλθω ανανεωμένος κ σίγουρα πιο έμπειρος ... :)
 
Εγώ κόλλησα με τους ασσους στα πράσινα δύο χρόνια τώρα... Ειδικά την πρώτη φορά που τους δοκίμασα είδα τρομερές καταβολές κ αποστάσεις , τη δεύτερη δεν τα χάρηκα όσο περίμενα γιατί στην προσπάθεια μου να φτιάξω κάτι καλύτερο από αυτό που ήδη είχα, διαπίστωσα τελικά ότι τα πολύ χοντρα σκαγια είναι μεγάλο κεφάλαιο στην ιδιογομωση κ πολύ δύσκολο ... Είδα, δοκίμασα, έπαθα, έμαθα κ κατάλαβα ότι δεν αρκεί απλά ένα χοντρό σκαγι για να σκοτώσεις ψηλά, θέλει αρμονία σε πολλά πράγματα... Φέτος πρώτα ο Θεός θα επανέλθω ανανεωμένος κ σίγουρα πιο έμπειρος ... :)

......... Άρη , βάλε ένα μονόβολο να ρίχνεις στα 200 μ και να τελειώσεις με το ψάξιμο. ;););)

εξάλλου εσύ είσαι "κεντροντουφεκάω " .......... τι τα θες τα πολλά βόλια .......... ένα και καλό.
 
Εγώ κόλλησα με τους ασσους στα πράσινα δύο χρόνια τώρα... Ειδικά την πρώτη φορά που τους δοκίμασα είδα τρομερές καταβολές κ αποστάσεις , τη δεύτερη δεν τα χάρηκα όσο περίμενα γιατί στην προσπάθεια μου να φτιάξω κάτι καλύτερο από αυτό που ήδη είχα, διαπίστωσα τελικά ότι τα πολύ χοντρα σκαγια είναι μεγάλο κεφάλαιο στην ιδιογομωση κ πολύ δύσκολο ... Είδα, δοκίμασα, έπαθα, έμαθα κ κατάλαβα ότι δεν αρκεί απλά ένα χοντρό σκαγι για να σκοτώσεις ψηλά, θέλει αρμονία σε πολλά πράγματα... Φέτος πρώτα ο Θεός θα επανέλθω ανανεωμένος κ σίγουρα πιο έμπειρος ... :)

Θωδη 22 εχεις....??
 
Pheasant δεν εχουμε, αλλα σε κατι χηνακια που νομιζουν οτι περνανε ψηλα κατι θα γινει... :)
Όπα μη μου τα γυρνάς τούμπα τώρα..:D
Άρη είπαμε....Δεν υπάρχει "ψηλά" για τους πελοπονήσιους....Έτσι μου είχες πει....my man........και τώρα λες άλλα...;;.sarcastic.
 
Εγώ κόλλησα με τους ασσους στα πράσινα δύο χρόνια τώρα... Ειδικά την πρώτη φορά που τους δοκίμασα είδα τρομερές καταβολές κ αποστάσεις , τη δεύτερη δεν τα χάρηκα όσο περίμενα γιατί στην προσπάθεια μου να φτιάξω κάτι καλύτερο από αυτό που ήδη είχα, διαπίστωσα τελικά ότι τα πολύ χοντρα σκαγια είναι μεγάλο κεφάλαιο στην ιδιογομωση κ πολύ δύσκολο ... Είδα, δοκίμασα, έπαθα, έμαθα κ κατάλαβα ότι δεν αρκεί απλά ένα χοντρό σκαγι για να σκοτώσεις ψηλά, θέλει αρμονία σε πολλά πράγματα... Φέτος πρώτα ο Θεός θα επανέλθω ανανεωμένος κ σίγουρα πιο έμπειρος ... :)
Είδες τη κάνουν οι καλές παρέες;.......pray to God.
 
Back
Top