Τουρκικά όπλα

Αν αυτό το όπλο είναι αξιόπιστο σε αυτή την τιμή, τότε όλοι οι υπόλοιποι κατασκευαστές έχουν πρόβλημα.
https://kalkantzakos.com/el/product/m3000-synthetic-karampina-stoeger
Τίμιο όπλο για να κάνεις την δουλειά σου. Χοντροκομμένο, χωρίς άψογες εφαρμογές , χωρίς πολλά πολλά γενικότερα. Αρκετοί το παίρνουν για αγριογούρουνα. Αξιόπιστο θα έλεγα.
 
Αν αυτό το όπλο είναι αξιόπιστο σε αυτή την τιμή, τότε όλοι οι υπόλοιποι κατασκευαστές έχουν πρόβλημα.
https://kalkantzakos.com/el/product/m3000-synthetic-karampina-stoeger
Και τα κια ,χιουνται είναι αξιόπιστα , αξιόλογα και όμορφα βλέπεις οι άλλοι κατασκευαστές να έχουν πρόβλημα όπως το εννοείς;
 
Βρείτε ενα μεταχ. 390 σε καλή κατάσταση με κανά 500άρικο max και πιείτε του το αίμα. Δε θα χαλάσει ποτέ (αν δεν είσαι σβαρνιάρης). Η πιο καλοκατασκευασμένη, συμπαγή, γλυκόριχτη και ευπροσάρμοστη στο χρήστη αυτογεμή καραμπίνα, με την καλύτερη σκανδάλη που πέρασε από τα χέρια μου. Μετά πάρτε και ότι άλλο θέλετε να κάνετε την καύλα σας.
 
Βρείτε ενα μεταχ. 390 σε καλή κατάσταση με κανά 500άρικο max και πιείτε του το αίμα. Δε θα χαλάσει ποτέ (αν δεν είσαι σβαρνιάρης). Η πιο καλοκατασκευασμένη, συμπαγή, γλυκόριχτη και ευπροσάρμοστη στο χρήστη αυτογεμή καραμπίνα, με την καλύτερη σκανδάλη που πέρασε από τα χέρια μου. Μετά πάρτε και ότι άλλο θέλετε να κάνετε την καύλα σας.
...και η μόνη που ανταγωνίζεται σε αντοχή τις Μπενέλλι στα τρυγόνια της Αργεντινής.
 
Βρείτε ενα μεταχ. 390 σε καλή κατάσταση με κανά 500άρικο max και πιείτε του το αίμα. Δε θα χαλάσει ποτέ (αν δεν είσαι σβαρνιάρης). Η πιο καλοκατασκευασμένη, συμπαγή, γλυκόριχτη και ευπροσάρμοστη στο χρήστη αυτογεμή καραμπίνα, με την καλύτερη σκανδάλη που πέρασε από τα χέρια μου. Μετά πάρτε και ότι άλλο θέλετε να κάνετε την καύλα σας.
Η σκανδάλη σε όλες τις Beretta είναι λίγο πολύ όμοιες.
Δεν έχει διαφορές στην ανατομία και λειτουργία ανεξαρτήτως μοντέλου.
 
Αν αυτό το όπλο είναι αξιόπιστο σε αυτή την τιμή, τότε όλοι οι υπόλοιποι κατασκευαστές έχουν πρόβλημα.
https://kalkantzakos.com/el/product/m3000-synthetic-karampina-stoeger
Πρόβλημα δεν θα έχει κανείς, χώρο έχει για όλους ανάλογα με την οικονομική του επιφάνεια. Ποτέ τα "καλά" καινούργια (Ιταλικά, Αμερικάνικα) δεν θα βρούνε μπροστά τους τούρκικο όπλο. Στα (πολύ) μτχ ίσως.
Το συγκεκριμένο μου άρεσε πολύ, ξέρω ότι είναι καλό, αξιόπιστο και πάμφθηνο, δεν έχει το φινίρισμα μιας Impala, αλλά καλύψει πολύ κόσμο τώρα που τα ρωσικά έχουν σφίξει.
 
Βρείτε ενα μεταχ. 390 σε καλή κατάσταση με κανά 500άρικο max και πιείτε του το αίμα. Δε θα χαλάσει ποτέ (αν δεν είσαι σβαρνιάρης). Η πιο καλοκατασκευασμένη, συμπαγή, γλυκόριχτη και ευπροσάρμοστη στο χρήστη αυτογεμή καραμπίνα, με την καλύτερη σκανδάλη που πέρασε από τα χέρια μου. Μετά πάρτε και ότι άλλο θέλετε να κάνετε την καύλα σας.
Ναι, αλλά η απάντηση είναι : Αν βρεις.
Προσωπικά έψαχνα 4,5 μήνες (κυνηγητικά νεκρούς) χωρίς αποτέλεσμα. Του 500άρικου ήταν.... άστα. Στα 700+ ναι, εύρισκες πολύ καλά.
Αν τα διέθετες....
 
Παιδια μιας και αναφερατε την STOEGER M3000 Ο Καλκατζακος εχει αυτη τη στιγμη την ανανεωμενη Μ3000 την V2.Eιναι πιο ομορφη κ πιο ωραιο πελμα.απλα δεν την εχει στη σελιδα του.μιλαω για την συνθετικη.
 
Αν αυτό το όπλο είναι αξιόπιστο σε αυτή την τιμή, τότε όλοι οι υπόλοιποι κατασκευαστές έχουν πρόβλημα.
https://kalkantzakos.com/el/product/m3000-synthetic-karampina-stoeger
μια χαρά για τα λεφτά του αξιόπιστο μιας και είναι ο μηχανισμός ίδιος με την franchi πολύ καλή Τουφεκιά
 
Δεν έχει διαφορά στην αντοχή μια μπενελι των 2000 από μια των 1000 είναι ολόιδιες το φινίρισμα και τα καλουδια αλλάζουν και αυξάνουν τη τιμή η βάση κλείστρο σκανδαλοθηκες είναι ίδια σε αντοχές με εξαίρεση τις πλαστικές πλέον σκανδαλοθηκες σε σχέση με τις παλιές αλουμινίου ίσως εκεί με υπερβολική χρήση υπάρχει κάποιο σπάσιμο
 
μια χαρά για τα λεφτά του αξιόπιστο μιας και είναι ο μηχανισμός ίδιος με την franchi πολύ καλή Τουφεκιά
Πανο εχουν μια μεγαλη διαφορα στην βαφη της βασης.αλλο 450ε κ αλλο 850ε.επειδη τις ειχα κ τις δυο (STOEGER K AFINITTY) η βαση της τουρκαλας γρατσουνιοταν κ με το νυχι πραγμα που δεν γινοταν με την ιταλιδα.
 
Back
Top