Τιμές μεταχειρισμένων

Το οπλο που κραταει την αξια του ή την αυξανει, ειναι κυριως οπλα με ελαχιστες ή καθολου φθορες, και καθολου χρηση. Ομοιως, οπλα χειροποιητο, απο συγκεκριμενους κατασκευαστες.

Απο κει και περα, οπλα που βγηκαν σε μεγαλη παραγωγη οπως πχ η σειρα 300 της Beretta, δικανα οπως το S55, ή φτηνιαρικα ιταλικα κοκοροντουφεκα του 50-60 και οπλα που εχουν υποστει μεγαλη χρηση και φθορα, δε γινεται να πωλουνται σε τιμες ανω των 1000 ευρω ή να πλασσαρονται ως συλλεκτικα γιατι γελα και ο κοσμος
Τωρα ολα συλλεκτικα τα λενε ,μοδα εγινε
 
Παιδιά την τιμή την ορίζει αυτός που πουλάει κάτι.
Τώρα αν η τιμή αυτή είναι υπερβολική δεν θα πουληθεί ποτέ.
Αυτοί οι άνθρωποι συνήθως το ξέρουν αυτό αλλά ψάχνουν τον έναν και μοναδικό που ποθεί αυτό το αντικειμενο και έχει αρκετό χρήμα ώστε να μην τον νοιάζει.
Η μπερεττα πιο πάνω στα 2500 € Αν είναι όντως καινούργια να μου το θυμηθείτε ότι θα πουληθεί.
 
Είδα μια αγγελία από επαγγελματία για ένα αυτοκίνητο 25χιλ και έτυχε νΑ γνωρίσω τον άνθρωπο που το έχει και μου λέει ένα δεκαπενταρι ψάχνωhippo
 
Είδα μια αγγελία από επαγγελματία για ένα αυτοκίνητο 25χιλ και έτυχε νΑ γνωρίσω τον άνθρωπο που το έχει και μου λέει ένα δεκαπενταρι ψάχνωhippo
Εγώ έδωσα αμάξι 16.300 σε εμπορο και μετά συνάντησα αυτόν που το πήρε από τον έμπορο και το πήρε 24000.

Και του είπε ότι το αγόρασε 21000.

Βέβαια το αμάξι τα έκανε τα 24.
Εγώ το σκοτωσα διότι είμαι τρομπας.
 
Παιδιά την τιμή την ορίζει αυτός που πουλάει κάτι.
Τώρα αν η τιμή αυτή είναι υπερβολική δεν θα πουληθεί ποτέ.
Αυτοί οι άνθρωποι συνήθως το ξέρουν αυτό αλλά ψάχνουν τον έναν και μοναδικό που ποθεί αυτό το αντικειμενο και έχει αρκετό χρήμα ώστε να μην τον νοιάζει.
Η μπερεττα πιο πάνω στα 2500 € Αν είναι όντως καινούργια να μου το θυμηθείτε ότι θα πουληθεί.
Δεν θα πουληθεί ποτέ φίλε,ο κόσμος έχει ξυπνήσει!!!!
 
παιδια, την τιμη πωλησης οπως ειπε και καποιος συμφορουμιτης παραπανω την οριζει ο πωλητης...
Απο εκει και περα, αν καποιο προιον ειναι υπερ κοστολογημενο, θα μεινει απουλητο πολυ καιρο...
Εαν υπαρχει δυνατοτητα παζαριου, και τα βρουν καλως...
Τωρα εαν ειναι εμπορος, και σου πει μια Α τιμη, και του το δωσεις., εαν το πουλησει αυτος 2 φορες πανω, μπραβο, μαγκια του...
 
Δεν θα πουληθεί ποτέ φίλε,ο κόσμος έχει ξυπνήσει!!!!
Θα πουληθεί απλά δεν θα είναι 2500€

Υπερκοστολογει για να πάρει τελικά αυτά που πρέπει.

Κοίτα αν είναι αριχτο και επειδή δεν υπάρχουν τέτοια όπλα αριχτα αλλά και επειδή καποιοι είναι ερωτευμένοι με αυτό το μοντέλο θα πάρει 1800€ ίσως και 2000€.

Υπάρχει πολύ κυνηγετικος κόσμος που δεν ασχολείται με το ίντερνετ.
Αν όλοι ασχολουταν σε μια βδομάδα θα έφευγε.
Τώρα πιο δύσκολα...διότι όσοι ασχολούμαστε όντως έχουμε ξυπνήσει.
Υπάρχει όμως κόσμος που κοιμάται αλλά αυτοί δεν ασχολούνται με το ίντερνετ.
 
Νόμος της ζήτησης κ της προσφοράς ...αυτός ορίζει τις τιμές....μεγάλη προσφορά μικρή ζήτηση ...φτηνια!μεγάλη ζήτηση Μικρή προσφορά...μάντεψε!
 
Back
Top