Τεχνολογία φυσιγγίων, καινούργια προϊόντα.

Έφτιαξε κ ο Οσκαρ 3 νέα φυσίγγια από τα οποία θα τα πασάρει στα ράφια σε λίγες ημέρες.

Semi Magnum 40gr με M92s
32 gr με CH6
31gr μισόταπο με CH6

Τουλάχιστο μπράβο του που ένας κατασκευαστής έδωσε βάση σε αυτή την πυρίτιδα τη CH6
 
Έφτιαξε κ ο Οσκαρ 3 νέα φυσίγγια από τα οποία θα τα πασάρει στα ράφια σε λίγες ημέρες.

Semi Magnum 40gr με M92s
32 gr με CH6
31gr μισόταπο με CH6

Τουλάχιστο μπράβο του που ένας κατασκευαστής έδωσε βάση σε αυτή την πυρίτιδα τη CH6
το διάβασα κι εγώ ότι έφτιαξε φυσίγγια με τη CH6 που αντικατέστησε τη JK6
νομίζω ότι και ο ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ το ίδιο έχει κάνει στα JK6 BOFORS εδώ και 2-3 χρόνια
δεν τα έχω ρίξει ποτέ τα oscar αλλά διαβάζω καλά λόγια
 
το διάβασα κι εγώ ότι έφτιαξε φυσίγγια με τη CH6 που αντικατέστησε τη JK6
νομίζω ότι και ο ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ το ίδιο έχει κάνει στα JK6 BOFORS εδώ και 2-3 χρόνια
δεν τα έχω ρίξει ποτέ τα oscar αλλά διαβάζω καλά λόγια
Κ ο Κένταυρος με ch6 τα έχει ναι.
 
Έφτιαξε κ ο Οσκαρ 3 νέα φυσίγγια από τα οποία θα τα πασάρει στα ράφια σε λίγες ημέρες.

Semi Magnum 40gr με M92s
32 gr με CH6
31gr μισόταπο με CH6

Τουλάχιστο μπράβο του που ένας κατασκευαστής έδωσε βάση σε αυτή την πυρίτιδα τη CH6
Μ92S έρωτας....
 
https://www.anestisoutdoor.com/products/A1-SPECIALE-26/
Αν κρίνω από τη τιμή που παίζει το νέο του 26αρι, τότε και αυτό θα τσιμπάει.
Α το έβγαλε σε παραγωγή τελικά αυτό, ωραία θα δοκιμαστεί γιατί είναι το μοναδικό 26αρι στην αγορά αν δεν κάνω λάθος.
 
https://www.anestisoutdoor.com/products/A1-SPECIALE-26/
Αν κρίνω από τη τιμή που παίζει το νέο του 26αρι, τότε και αυτό θα τσιμπάει.
Το ονομάζει Α1 speciale και είναι γεμισμένο από οτι αναφέρει με AS! Ποιος ο λόγος όλων αυτών των ανακριβειών? Λες και θα πουλήσει περισσότερο αν γράφει Α1 ή...ή...
 
Α το έβγαλε σε παραγωγή τελικά αυτό, ωραία θα δοκιμαστεί γιατί είναι το μοναδικό 26αρι στην αγορά αν δεν κάνω λάθος.
Σε 26 γραμμαρια βγαζει εδω και καιρο ο Ρουμελιωτης με psb-6. Πολυ ωραιο φυσιγγι. Το εριξα αρκετα και εμεινα ευχαριστημενος. Δυστυχως στην τελευταια μου παραγγελια δεν ειχε για να παρω και απο αυτο μια κουτα. Και τιμη 4,50!!!
 
Σε 26 γραμμαρια βγαζει εδω και καιρο ο Ρουμελιωτης με psb-6. Πολυ ωραιο φυσιγγι. Το εριξα αρκετα και εμεινα ευχαριστημενος. Δυστυχως στην τελευταια μου παραγγελια δεν ειχε για να παρω και απο αυτο μια κουτα. Και τιμη 4,50!!!
Δεν το ήξερα αυτό. Καλά που μου το είπες γιατι σκοπεύω να κάνω μια παραγγελία αυτές τις μέρες όποτε αν έχει θα παρω αλλιώς μπορεί να περιμένω.
 
Back
Top