Τα σκοπευτικά μας λάθη

ας γραψω κι εγω με την μικρη εμπειρια μου απ τα σκοπευτηρια τι λαθη κανω... το κυριοτερο οτι ξεκολλαω το μαγουλο απ το κοντακι, δεν κουμπωνω καλα και μερικες φορες ψαχνω να "μετρησω" προσκοπευση στα αργα σχετικα πιατα με αποτέλεσμα να ριχνω στο γαμο του καραγκιοζη. σχιστο σημερα το πρωι στις τελευταιες 2 πουλες που αδειασε το μυαλο εχασα μονο τραποπιατα, θα τα μαθω κι αυτα χωρις να ειμαι επωμισμενος που θα παει
 
το πιο σημαντικο ειναι παντος να το καταλαβαινει καποιος οταν κανει το λαθος.... υπαρχουν ανθρωποι που χασανε αρκετα χρονια για να βρουν τι φταιει .. αλλοι δεν το βρηκαν ποτε!
Για αυτό είναι να απορεί κανείς για την αλλεργία που έχουν κάποιοι στο να κάνουν ένα μάθημα να τους λυθούν όλες οι απορίες.
 
Για αυτό είναι να απορεί κανείς για την αλλεργία που έχουν κάποιοι στο να κάνουν ένα μάθημα να τους λυθούν όλες οι απορίες.
Ειναι πολυ σημαντικο και ειδικα απο καποιον δασκαλο του ειδους που ξερει τι να προσεξει
 
Λεο, τα εχουμε ξαναπει. Το να παραδεχτεις το λαθος σου, και να τσαλακωσεις τον εγωισμο σου μπροστα σε αλλους, και να ζητησεις βοηθεια ειναι κατι που δεν το αποδεχομαστε τοσο ευκολα. Λες και εκπαιδευτηκαμε μονοι μας στο σχολειο, μαθαμε μονοι μας ξενες γλωσσες και οποιαδηποτε αλλη δεξιοτητα που χρειαζεται πιστοποιηση.

Προσωπικα ειναι απο τα λεφτα που δε μετανοιωσα που εδωσα, ασε που το μαθημα ειναι και διασκεδαση το συγκεκριμενο ;)
 
Λεο, τα εχουμε ξαναπει. Το να παραδεχτεις το λαθος σου, και να τσαλακωσεις τον εγωισμο σου μπροστα σε αλλους, και να ζητησεις βοηθεια ειναι κατι που δεν το αποδεχομαστε τοσο ευκολα. Λες και εκπαιδευτηκαμε μονοι μας στο σχολειο, μαθαμε μονοι μας ξενες γλωσσες και οποιαδηποτε αλλη δεξιοτητα που χρειαζεται πιστοποιηση.

Προσωπικα ειναι απο τα λεφτα που δε μετανοιωσα που εδωσα, ασε που το μαθημα ειναι και διασκεδαση το συγκεκριμενο ;)
Βικτωρα μετά από κάποιο καιρό το σκοπευτήριο γίνεται σαν μια μορφή καφενείου, περαν της σκοπευτικης προπονησης πέφτει κ πολυ γέλιο με τις αρρρωωωωωσσστττεεεεεςςςςς όπως λέει ένας φιλος
 
Βικτωρα μετά από κάποιο καιρό το σκοπευτήριο γίνεται σαν μια μορφή καφενείου, περαν της σκοπευτικης προπονησης πέφτει κ πολυ γέλιο με τις αρρρωωωωωσσστττεεεεεςςςςς όπως λέει ένας φιλος
Αν δεν υπαρχει αυτη η αισθηση οικοιοτητας, δεν εχει νοημα. Αυτο βλεπουν οι νεοι και νομιζουν οτι υπαρχει καποιο κλειστο κυκλωμα ανθρωπων που δεν εχουν θεση οι νεοι. Αυτο εχει ομως τον κινδυνο επισης να μενεις στο χαβαλε και να μη ψαχνεις την ουσια
 
Προσωπικα ειναι απο τα λεφτα που δε μετανοιωσα που εδωσα, ασε που το μαθημα ειναι και διασκεδαση το συγκεκριμενο ;)
Έτσι είναι ... Αν τσιγκουνευτείς τα χρήματα στον σοβαρό δάσκαλο θα τα πληρώσεις πολλαπλάσια στα φυσίγγια και στα νεύρα ... με τελικό αποτέλεσμα αμφίβολο.
Αν είχε σκοπευτήριο κοντά μου δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάω.
Είναι όντως διασκέδαση.
 
Για αυτό είναι να απορεί κανείς για την αλλεργία που έχουν κάποιοι στο να κάνουν ένα μάθημα να τους λυθούν όλες οι απορίες.
Καλή ημέρα δάσκαλε, παρακολουθούμε με ενδιαφέρον κάθε ανάρτησή σας προκειμένου μέσα απο τα βίντεο και οχι μόνο να αποκομίσουμε οτι μπορούμε. Υπάρχει τρόπος και για εμάς της επαρχίας ( μας χωρίζει η θάλασσα) και παρα την ηλικία μας θέλουμε να κρατήσουμε κάτι σωστό πριν μας αφήσουν οι δυνάμεις μας για αυτό που αγαπάμε ,ευχαριστώ........
 
Κανενα βιντεο δεν παιζει στο φορουμ σε κανενα θεμα εδω και λιγες μερες!
Και δεν ειναι επειδη ο Βασιλης γουσταρει εναν τυπο .sarcastic.
Σε πειραζω φιλε.big smile.
Κατι αλλο συμβαινει - πρεπει να το δει καποιος που εχει γνωσεις
 
@leo την τοποθέτηση σου‼️ όσον αφορά το aim by the cheek,βλέποντας το βίντεο συνειδητοποίησα ότι κάποιες φορές ασυναίσθητα μου βγαίνει κ οι βολές είναι πετυχημένες‼️ άλλες φορές πάλι το όπλο κάθεται πρώτα στον ώμο κ μετά είμαι μια σκόπευτρο μια πλι κ παίρνω τα ρχιδια του‼️
 
@leo την τοποθέτηση σου‼️ όσον αφορά το aim by the cheek,βλέποντας το βίντεο συνειδητοποίησα ότι κάποιες φορές ασυναίσθητα μου βγαίνει κ οι βολές είναι πετυχημένες‼️ άλλες φορές πάλι το όπλο κάθεται πρώτα στον ώμο κ μετά είμαι μια σκόπευτρο μια πλι κ παίρνω τα ρχιδια του‼️
Καλά τα λέει. Αυτό ακριβώς διδάσκω κι εγώ.
 
Back
Top