Τα Όπλα μας

Ενα 16αρι Browning ειχε..τωρα το εχω εγω και αυτο


ευχαριστω Βασιλη! εχω ακουσει καλες κριτικες γενικα, ειναι και αυτη η λοξα που εχω με τις berettes..εχεις να μου επισημανεις κατι σχετικα?
Πάρτο χώριανε και όχι μόνο θα το χαρείς εσύ αλλά και τα εγγόνια σου
 
Ενα 16αρι Browning ειχε..τωρα το εχω εγω και αυτο


ευχαριστω Βασιλη! εχω ακουσει καλες κριτικες γενικα, ειναι και αυτη η λοξα που εχω με τις berettes..εχεις να μου επισημανεις κατι σχετικα?
Φίλιππα δεν έχω προσωπική άποψη για το συγκεκριμένο. Εγώ στο λέω επειδή έχεις δύο οπλάρες, να φροντίσεις να βάλεις και μια τρίτη στο οπλοστάσιο. :)
 
Πάρτο χώριανε και όχι μόνο θα το χαρείς εσύ αλλά και τα εγγόνια σου
χαχα ναι Μανο πιστευω να καταφερω να το παρω.

Φίλιππα δεν έχω προσωπική άποψη για το συγκεκριμένο. Εγώ στο λέω επειδή έχεις δύο οπλάρες, να φροντίσεις να βάλεις και μια τρίτη στο οπλοστάσιο. :)
χαχα να'σαι καλα Βασιλη ελπιζω να το αποκτησω συντομα..συνολο εχω 5 οπλα αλλα τα τρια δε τα χρησιμοποιω..εχω βολευτει αυτα τα δυο
 
Ενα 16αρι Browning ειχε..τωρα το εχω εγω και αυτο


ευχαριστω Βασιλη! εχω ακουσει καλες κριτικες γενικα, ειναι και αυτη η λοξα που εχω με τις berettes..εχεις να μου επισημανεις κατι σχετικα?

χαχα ναι Μανο πιστευω να καταφερω να το παρω.


χαχα να'σαι καλα Βασιλη ελπιζω να το αποκτησω συντομα..συνολο εχω 5 οπλα αλλα τα τρια δε τα χρησιμοποιω..εχω βολευτει αυτα τα δυο
Άμα κυνηγήσεις το browning τα αλλά θα πάνε περίπατο, το σκαλί αυτό της browning βέβαια άλλοι το λατρεύουν και άλλοι το μισούν, ωραίο διαμετρημα αλλά δύσκολο και ακριβό στα φυσίγγια του.
Το νησί θέλει ελαφρύ όπλο πολύ κουβαλημα και ζέστη και ώρες πεζοπορίας μες τα ασακια, αλλά πιτσιρικάς είσαι έχεις κουράγια.
 
Άμα κυνηγήσεις το browning τα αλλά θα πάνε περίπατο, το σκαλί αυτό της browning βέβαια άλλοι το λατρεύουν και άλλοι το μισούν, ωραίο διαμετρημα αλλά δύσκολο και ακριβό στα φυσίγγια του.
Το νησί θέλει ελαφρύ όπλο πολύ κουβαλημα και ζέστη και ώρες πεζοπορίας μες τα ασακια, αλλά πιτσιρικάς είσαι έχεις κουράγια.
εμενα με βολευει πολύ και το σκαλι που κανει και το οπλο γενικα,,προσαρμόζομαι γενικα δεν εχω θεματα σε ότι οπλο εχω πιασει μεχρι τωρα(beretta,benelli,remington,browning,baikal,winchester,mossberg),ριχνω και με τα δυο χερια χωρις πρόβλημα..το χρησιμοποιω πιο πολύ στις τσίχλες βεβαια to 16αρι
 
To ειχα πει,στην αδεια μου να φτιαξω πορτα ασφαλειας στον δευτερο οπλοβαστο.
Ετσι εβγαλα τα παιδια εξω για να δουλεψω.

Να τα χαίρεσαι Αλεξανδρε!
Αν θες ανέβασε καμία φωτογραφία της δουλειάς να πάρουμε καμία ιδέα!
 
Μια χαρα βλεπεις Κωνσταντινε,δωρο του παππου μου το 1994.
Να τα χαίρεσαι φίλε και περισσότερο το συγκεκριμένο .shake hands. . Κάπου εκεί αγόρασα και γω ένα μονοκανο της ίδιας εταιρείας (και φυσίγγια S32 παντεριμα μου νιάτα).
 
Ευχαριστω Αριστο!Οταν την τελειωσω θα ανεβασω φωτο.
Να σαι καλά! Το τελευταίο καιρό με βασανιζει και μένα για ένα οπλοβαστο ασφαλειας και βλέπω ετοιμους που θέλουν αρκετο χρήμα ή να πιάσω την ηλεκτροκόλληση!
 
Να σαι καλά! Το τελευταίο καιρό με βασανιζει και μένα για ένα οπλοβαστο ασφαλειας και βλέπω ετοιμους που θέλουν αρκετο χρήμα ή να πιάσω την ηλεκτροκόλληση!

Την ηλεκτροκολληση,πορτα σιδερενια με λαμαρινα,3 κλειδαριες,ασφαλισμενους μεντεσεδες και το προβλημα παεεεειιιιιιιιι!
 
Ευχαριστω Κωνσταντινε,ωραια χρονια τοτε:(
Ωραία δεν λες τίποτα φίλε ,τώρα κουπί ασταμάτητο και μια άσπρη μέρα δεν βλέπουμε ( .sarcastic. εγώ που να την δω μες το Μπρονξ)
Να δω πότε θα καταφέρω και γω να βγάλω μια οικογενειακή φώτο να τιμήσω το θέμα του φίλου μου του Φωτη.
 
Back
Top