ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Από ποια περιοχή είσαι Γιάννη? Στην Αθήνα τα φέρνει ο Μανδηλαρας (ehunter) στο ιλιον αλλά εξαφανιζονται σαν ζεστό ψωμί. Παρτον ένα τηλ να συννενοηθεις..

Από ποια περιοχή είσαι Γιάννη? Στην Αθήνα τα φέρνει ο Μανδηλαρας (ehunter) στο ιλιον αλλά εξαφανιζονται σαν ζεστό ψωμί. Παρτον ένα τηλ να συννενοηθεις..
Καλημέρα Κώστα μόλις Μηλίτσα με Μανδηλαρά και μου είπε ότι έχει μόνο για την πρώτη κρύο την σπορτ .Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου.
 
Καλημέρα σας από που μπορώ να αγοράσω kicks smoke choke από Ελλάδα; Ποιος κατάστημα τα έχει ; Ευχαριστώ
Γιάννη έχω δει ότι υπάρχουν σε κατάστημα στη Κύπρο που φέρνει Ελλάδα.
Στο σάιτ υπάρχουν.Δεν ξέρω αν ισχύουν τα αποθέματα που αναφέρει όμως.
https://www.greenblueoutdoors.com/?...fe4a488d619-1627978982-0-gqNtZGzNAc2jcnBszQaO
 
Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά ενός ανοιχτού τσοκ για την μ2 πιο πολύ για περπατητό τσίχλας και καρτέρι και για κανένα τρυγόνι…Είμαι ανάμεσα σε τσοκ από Super Sport ή Gemini χωρίς να αποκλείω και το ενδεχόμενο για κάποιο Briley…Έχει κάποιος να προτείνει κάτι;
 
Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά ενός ανοιχτού τσοκ για την μ2 πιο πολύ για περπατητό τσίχλας και καρτέρι και για κανένα τρυγόνι…Είμαι ανάμεσα σε τσοκ από Super Sport ή Gemini χωρίς να αποκλείω και το ενδεχόμενο για κάποιο Briley…Έχει κάποιος να προτείνει κάτι;
Καλησπέρα Νίκο βάλε και στα υπόψιν σου τα brain.
 
Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά ενός ανοιχτού τσοκ για την μ2 πιο πολύ για περπατητό τσίχλας και καρτέρι και για κανένα τρυγόνι…Είμαι ανάμεσα σε τσοκ από Super Sport ή Gemini χωρίς να αποκλείω και το ενδεχόμενο για κάποιο Briley…Έχει κάποιος να προτείνει κάτι;
Νίκο από τις τουφεκιές που έχει ανεβάσει ο Αρις και τις εντυπώσεις του εγώ για αυτό που το θες θα πήγαινα στο pm anaconda mid.
Ωραίες κατανομές και η πιο κοντή άτρακτος σου δίνει και το πλεονέκτημα σε πιο μακρινές τουφεκιές.Αμεσως μετά θα πήγαινα σε brain bell ή mr.
Για τα gemini έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα 4*,ενώ για τα briley το Lm.
 
Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά ενός ανοιχτού τσοκ για την μ2 πιο πολύ για περπατητό τσίχλας και καρτέρι και για κανένα τρυγόνι…Είμαι ανάμεσα σε τσοκ από Super Sport ή Gemini χωρίς να αποκλείω και το ενδεχόμενο για κάποιο Briley…Έχει κάποιος να προτείνει κάτι;
Για τι αποστάσεις θέλεις να σε καλύπτει χοντρικά φιλε Νίκο?
 
Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά ενός ανοιχτού τσοκ για την μ2 πιο πολύ για περπατητό τσίχλας και καρτέρι και για κανένα τρυγόνι…Είμαι ανάμεσα σε τσοκ από Super Sport ή Gemini χωρίς να αποκλείω και το ενδεχόμενο για κάποιο Briley…Έχει κάποιος να προτείνει κάτι;
Ξέχνα τα τσοκ της ςς Τζέιμι έσω έξω με πορτινγκ 4αρι .Αν θες να σκοτώνεις μέχρι 20 μέτρα τα πάντα από 7μετρ ανάστροφο εγγλέζικο παπατσαρουχας το χρησιμοποιώ στην ςς.
 
Back
Top