ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

δοκιμασε και αλλες μαρκες φυσιγγια ,θα την βρεις την ακρη
Αλλιώς ξέρω το τρόπο...στη γριούλα μου τη 303 το 15αρι 1* και όπου περάσει η τσίχλα...πιστέψτε με κάνει θαύματα έχω φτιάξει χειροποίητο ανταπτορα έσω και παίρνει εξωτερικα τσοκ...
 
Με 3* άμα πάει σκαι πάνω στο πινακα τρυπα μου τη μύτη😂😂 πέρα από τη πλάκα έριξα και με τα 2* καλά πήγε δεν λέω αλλά όχι όπως πρέπει φαντάσου λοιπόν με τα 3 πως θα πάει
Αφού στο είπα το 2 είναι σαν 3,5 στα άλλα το σκέψου το 3. Δεν χρειάζεται κώνο με τσοκ και φυσίγγια θα την βρεις την άκρη
 
Όλοι όσοι την είχαν μου είπαν να πάω να κάνω κωννο αλλιώς δεν πρόκειται να σφίξει η τουφεκιά μην παιδευομαι με τσοκ αλλά εγώ φοβάμαι να πειράξω τη καννη
Δε σου βγάζει τα αναμενόμενα ποσοστά των τσοκ στις αντίστοιχες αποστάσεις❓δοκίμαζε φυσιγγια‼️
 
Σιγά το χφουλ ρε παιδιά σε σύγκριση με το mobile το 1* είναι πιο ανοιχτό
Κανένα όπλο δεν βαράει τα ονομαστικά με οποιοδήποτε φυσίγγι.
Σε κάποια φυσίγγια το F και το Mod βαράνε τα ίδια. (Για αυτό σου είπα να ρίξεις το ίδιο φυσίγγι με Mod, όχι γιατί θα πάει καλύτερα)

Παίζεις με φυσίγγια και τσοκ.
Κάποια φυσίγγια, σαν αυτό τα απορρίπτεις.
30m με F έπρεπε να είναι πιο σφιχτή η τουφεκιά.
 
Αλλιώς ξέρω το τρόπο...στη γριούλα μου τη 303 το 15αρι 1* και όπου περάσει η τσίχλα...πιστέψτε με κάνει θαύματα έχω φτιάξει χειροποίητο ανταπτορα έσω και παίρνει εξωτερικα τσοκ...
βαλε την γρια στην ακρη να ξεκουραστει Το brow ειναι ντουφεκος απλα το φυσιγγι που εριξες μαλλον δεν ηταν αυτο που επρεπε;)
 
βαλε την γρια στην ακρη να ξεκουραστει Το brow ειναι ντουφεκος απλα το φυσιγγι που εριξες μαλλον δεν ηταν αυτο που επρεπε;)
Για αυτό της πήρα αυτό το τσοκακι για να αραξω λίγο τη γριά...αν και με τη γριά τουφεκαω καλύτερα είναι η αλήθεια από ότι με τη α5 αλλά θα τη μάθω καλά και αυτήν που θα πάει
 
Για αυτό της πήρα αυτό το τσοκακι για να αραξω λίγο τη γριά...αν και με τη γριά τουφεκαω καλύτερα είναι η αλήθεια από ότι με τη α5 αλλά θα τη μάθω καλά και αυτήν που θα πάει
Δεν μου απάντησες όμως,τι ποσοστά σου βγάζουν τα μαμά τσοκ❓διότι αυτό που είδα εγώ στην τουφέκια σου ,είναι ότι σπάει τα κέντρα κ τα απλώνει.....αν αυτό το γνώρισμα το έχεις κ στα 36 μέτρα τότε είναι σαν να έχεις όπλο brain‼️
....έπρεπε να το ρίξεις, στα 36 μέτρα,για να αποφύγεις κ την ερώτηση‼️
 
Δεν μου απάντησες όμως,τι ποσοστά σου βγάζουν τα μαμά τσοκ❓διότι αυτό που είδα εγώ στην τουφέκια σου ,είναι ότι σπάει τα κέντρα κ τα απλώνει.....αν αυτό το γνώρισμα το έχεις κ στα 36 μέτρα τότε είναι σαν να έχεις όπλο brain‼️
....έπρεπε να το ρίξεις, στα 36 μέτρα,για να αποφύγεις κ την ερώτηση‼️
Είχα βγάλει ποσοστά πιο παλιά αλλά δεν θυμάμαι τώρα να σου πω την αλήθεια
 
ετσι να εισαι μερακλης ,παπαγαλος λουμιδης μετριος?
Με ζαχαρινη. Ειμαι σε διαιτα.
Και μολις εδεσα την παπια του browning. Τροχισα το κατσαβιδι να πιανει καλα στις βιδες, την καθαρισα και την εδεσα. Βρωμισε το σπιτι μπαλιστολ και λεει η κυρα Μάρθα: "Πω πω κατι βρωμαει εδω μεσα"
Μπα η ιδεα σου ειναι, απ΄εξω ειναι. Τωρα αρχισε και ο παραδεισος των κυριων ομως και ολα γκουτ
 
Με ζαχαρινη. Ειμαι σε διαιτα.
Και μολις εδεσα την παπια του browning. Τροχισα το κατσαβιδι να πιανει καλα στις βιδες, την καθαρισα και την εδεσα. Βρωμισε το σπιτι μπαλιστολ και λεει η κυρα Μάρθα: "Πω πω κατι βρωμαει εδω μεσα"
Μπα η ιδεα σου ειναι, απ΄εξω ειναι. Τωρα αρχισε και ο παραδεισος των κυριων ομως και ολα γκουτ
δακρυγονα ρε συ πες ,ευκαιρια ειναι φιλε καθαρισε οτι εχεις και δεν εχεις δακρυγονα τελος
 
Με ζαχαρινη. Ειμαι σε διαιτα.
Και μολις εδεσα την παπια του browning. Τροχισα το κατσαβιδι να πιανει καλα στις βιδες, την καθαρισα και την εδεσα. Βρωμισε το σπιτι μπαλιστολ και λεει η κυρα Μάρθα: "Πω πω κατι βρωμαει εδω μεσα"
Μπα η ιδεα σου ειναι, απ΄εξω ειναι. Τωρα αρχισε και ο παραδεισος των κυριων ομως και ολα γκουτ
Τι στο λύκο‼️μόνο σε εμένα δε μυρίζει‼️❓
 
Back
Top