Συρτή (Αφρού & Βυθού)

Άλλο ένα ωραίο πρωινό στο ψάρεμα παρέα με την κοράκλα μου!!!
.
Σε χαίρομαι πραγματικά... Ελπίζω κ ο γιος μου να με ακολουθεί σε μερικά χρόνια κ μένα... Να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι μέσα από την καρδιά μου... Δίνεις από τις ομορφότερες εικόνες κ συναισθήματα στο φόρουμ για μένα...
 
Σε χαίρομαι πραγματικά... Ελπίζω κ ο γιος μου να με ακολουθεί σε μερικά χρόνια κ μένα... Να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι μέσα από την καρδιά μου... Δίνεις από τις ομορφότερες εικόνες κ συναισθήματα στο φόρουμ για μένα...
Σε ευχαριστώ πολύ ρε φίλε, σου εύχομαι από την καρδιά μου ότι καλύτερο!!!!!
 
Σε χαίρομαι πραγματικά... Ελπίζω κ ο γιος μου να με ακολουθεί σε μερικά χρόνια κ μένα... Να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι μέσα από την καρδιά μου... Δίνεις από τις ομορφότερες εικόνες κ συναισθήματα στο φόρουμ για μένα...
Χρισταρα μου @xρηστος vinci

Δεν θα μπορουσα να το περιγραψω καλυτερα απο τον Αρη @aris_kalamata
Τα ιδια συναισθηματα και εκτιμηση και απο εμενα .love.

Πς. Και εμενα η κορη με ακολουθει !!!.love.

Ο μεγαλος μου μονο στο ψαρεμα οταν παμε-πολυ αραια

Ο μικρουλης θα δειξει ειναι πολυ μικρος ακομη:) ειμαι αρκετα αισιοδοξος ομως

Η παρεα των κορων ομως οταν τους αρεσει Αυτο που κανουμε ειναι ολα τα λεφτα!
 
Βλέπω σήμερα έναν φίλο κ μου λέει πηγαμε μια συρτη την μέρα που είχε πανσεληνο,
Αλλα δεν θα πιστεψεις το σκηνικό που εγινε(και η αλήθεια είναι ότι δυσκολευτηκα αλλά επειδή τα ξερω τα παιδια, κ ξέρω ότι στο κυνήγι κ το ψάρεμα γίνονται όλα τα κουφά το πιστευω...)

Στο 17αρι max rap κωδ. fhc χτυπησε ένα γοφαρι πανω απο δυο κιλα κ μόλις το φεραμε κοντά στην βάρκα έκανε το δαιμονισμενο με αποτέλεσμα να μην μπορουμε να το καρφωσουμε με τον γάντζο,
Ανάβω τον φακο εκείνη την ώρα κ πανω να το σηκώσω, έπεσε μέσα, και ενω το βλέπω να πηγαινει προς τα κάτω κάνει στροφή κ έρχεται κάτω από την βάρκα κ μένει ακίνητο..
Τότε με μια γρήγορη κίνηση το άλλο άτομο που ήταν στην βάρκα το καρφώνει με τον γάντζο κ το πεταει πανω.......

Ίσως να γυρισε για το "φως".....
Απίστευτο...
Και δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο........

Στον γυρισμό πηραν κ δυο λουτσους...
 
Back
Top