Συνάντηση κορυφής Παρασκευή 25/08/2023

ομορφονιοι μολις ηρθα ,κανονιστε αστακο,αστακομακαροναδες και τοιαυτα, ο Χαρης πληρωνει,λογω του οτι βαρεσε τα πιο πολλα τρυγονια
Ούτε εσένα σε ξανά μαρτυρώ τίποτα
Σιγά το πραμα πήρα 40 τρυγόνια σε 4 μέρες χεσκη η φοράδα στ’αλωνι όπως λεν και στο χωριό
 
Ούτε εσένα σε ξανά μαρτυρώ τίποτα
Σιγά το πραμα πήρα 40 τρυγόνια σε 4 μέρες χεσκη η φοράδα στ’αλωνι όπως λεν και στο χωριό
Ρε δεν άφησες τίποτα σε όλο τον νομό για τους υπόλοιπους. .yelling.
Στην επιστροφή προχθές από πάνω,στην διασταύρωση για το χωριό σου είδα δύο φασσες ψηλωμενες με πορεία για τα Πιέρια.
Πιο κάτω δυστυχώς ένας λαγός πατημενος από κάποιο όχημα.
 
Σε 7 μέρες κ.συν/λφε...😇
Μου θυμίζεις το ανέκδοτο με τη γριά που εξαφανίστηκε και όταν γύρισε σπίτι και τη ρώτησε ο γέρος που ήταν...
_'Άστα, που να στα λέω τι τράβηξα, με πιάσανε δυο νταγκλαράδες, με βάλανε κάτω, δεν μπορώ να σου περιγράψω τι τράβηξα δυο μέρες η έρμη...
_Μα μωρή μια μέρα έλειψες!;!
_Ε θα πάω και αύριο...
.very funny.
 
Μου αρέσει που είχαν και ανησυχίες και θέλανε να έρθουν από νωρίς .
Πάρε ένα βούρδουλα και ένας ένας που έρχεται ,στα 4 και 20 βουρδουλιές στα κωλομέρια
Λείπεις και εσύ να κρατάς τον βουρδουλα να βάλεις μια τάξη.
 
Μου αρέσει που είχαν και ανησυχίες και θέλανε να έρθουν από νωρίς .
Πάρε ένα βούρδουλα και ένας ένας που έρχεται ,στα 4 και 20 βουρδουλιές στα κωλομέρια
Εισουν φρονιμος μικρος Μητσο

Αλλιως θα ξερες οτι ο βορδουλας χαμηλα στο κωλομερι ποναει παραπανω οταν στεκεσε και στις κερναει ο μπαρμπας σου .big smile.
Και πετιεσαι μια με τ ενα ποδι μια με το αλλο και κανεις το χωρο του ´´τι μαλακια εκανά´.sarcastic.
 
Λείπεις και εσύ να κρατάς τον βουρδουλα να βάλεις μια τάξη.
Εγώ βρέθηκα σε άλλη κορυφή αντί στη συνάντηση κορυφής.
Όμως όταν θα πάω Αθήνα , κανονίσω μία προβατοκατάσταση . Αν προλάβω γιατί δεν θα μείνω και πολύ.
 
Back
Top