Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Μη το παιρνεις ετσι Τασο, εγω δηλαδη που εχω παρει το Κικς ειναι επειδη εχω ενοχληθει απο τις τιμες των Brain? Απλα ειχα δει αρκετες δοκιμες και δεν με καλυπταν οι κατανομες στα κλειστα τσοκ και εκτος αυτου ηθελα φρενατο τσοκ.
Μα δεν μιλαω για όσους τα δοκιμάσαν κ δεν έμειναν ευχαριστημένοι..αλλά για όσους δεν τα δοκιμάσαν καν...και απο σχόλια ενα σωρό..
 
γεια σας κυριοι.θα ηθελα να σας περιγραψω την προσφατη εμπειρια μου με τα καλυτερα τσοκ του κοσμου οπως διαφημιζονται κι εσεις θα βγαλετε τα συμπερασματα σας και μιλαω για τα muller.αγορασα λοιπον απο τον γερασιμο το u3 αλουμινιου σε σπειρωμα hp.με το τσοκ εριχνα οπως μου ειπε και ο γερασιμος φυσιγγια απο 28 εως 32 γραμ.σκαγια και μεχρι 8 νουμερο.το τσοκ το χρησιμ.σε 6 η 7 εξοδους τωρα στα μπασιματα.προχθες λοιπον που το ξεβιδωσα απο το οπλο ειδα αυτο
DNagVxp.jpg

πρωτη κινηση εστειλα mail στον επαγγελματια και σοβαρο σε εισαγωγικα επιχειρηματια muller και 2 μερες μετα δεν εχω λαβει καμμια απαντηση γι αυτο καλο ειναι να μη θεοποιουμε τους αμερικανους.ο γερασιμος αφου του εστειλα τη φωτο μου ειπε οτι στα συγκεκριμενα σπειρωματα εχει παρατηρηθει οτι αυτα τα τσοκ ανοιγουν ετσι και οτι στον ιδιο εχουν ανοιξει 2 u1.νομιζω λοιπον οτι σωφρων θα ειναι οταν πουλαμε κατι ν αναφερουμε τυχον προβληματα και υστερα ειναι αποκλειστικη ευθυνη του αγοραστη αν το παρει η οχι.θα ηθελα λοιπον να σας πω οτι καλο θα ειναι ν αποφευγετε την αγορα των συγκεκριμενων τσοκ για να μην παθετε αυτο που επαθα.ο muller βεβαια εχει φαει τεραστιο μαυρο και θα τον χαρακτηριζα ως εναν απο τους χειροτερους επαγγελματιες.δεν θα επρεπε να πουλαει τετοια προιοντα και μαλιστα σε εξωφρενικες τιμες.τωρα θα βγουν αλλοι και θα πουν μα τα ατσαλινα ειναι καλα ειναι ετσι ειναι γιουβετσι τ αλουμινιου ειναι φτιαγμενα για σκοπευτες και τετοιες αλλες παπαντζες.σας πληροφορω οτι τ ακουω βερεσε και ποσως μ ενδιαφερουν.οπως ειπα εγω την εφαγα και θα ηθελα να μην την φαει καποιος αλλος.οποιος θελει τετοιου τυπου τσοκ υπαρχει ο σωτηροπουλος που στη τελικη τα τσοκ του ειναι ανωτερα ποιοτικα ποιο φτηνα ελληνικα και στο 80% των περιπτωσεων η και παραπανω κανουν αυτο που λενε.χρηστης bell για εναν ολοκληρο χρονο εριξα απο νουμερο 6 σκαγια με φυσιγγια 36 γραμ.μεχρι 9αρια 32 γραμ.χωρις να εχω το παραμικρο προβλημα.οκ δεν με ικανοποιησε το tm γ ιαυτο και το πουλησα.καποιους τους ενοχλησε ο τροπος στις απαντησεις που εδινε και το δεχομαι.το θεμα ομως ειναι οτι τουλαχιστον απαντουσε και δεν εκανε τη παπια.ξαναλεω ομως οτι ανεξαρτητα τον τροπο του τα προιοντα του ειναι μια χαρα ποιοτικα και ανωτερα του αμερικανου παπατζη.τα συμπερασματα δικα σας

Στειλε αυτη την φωτογραφια στην εταιρεια και πες τους οτι ο εισασγωγεας τους στην Ελλαδα κανει το κοτσυφι
να δεις τρεξιμο.
 
Στειλε αυτη την φωτογραφια στην εταιρεια και πες τους οτι ο εισασγωγεας τους στην Ελλαδα κανει το κοτσυφι
να δεις τρεξιμο.
Η εταιρεία έχει κλεισει.mail έστειλα αλλά ο muller κάνει την πάπια όπως προειπα
 
Φίλε μου,καταλαβαίνω πόσο έχεις στραβωσει και πόσο έχεις ξενερώσει αλλά σκέψου πόσο χειρότερα θα μπορούσαν να είναι τα πράγματα!Δεν γαμιεται ένα τσοκακι έχασες....αυτά καλό είναι να τα δουν οι κατακριτες του Σωτηροπούλου που δεν ξέρω αν κάνουν αυτά που υπόσχονται τα τσοκ του αλλά έχει τα @@@@ και δίνει εγγύηση εφόρου ζωής!
 
Αφου δεν υπηρχε ατυχημα νερο κι αλατι.Αφου ομως το παιζει Κινεζος εστω και στην
αντικατασταση τοτε θελει.sex hard.και προστιμο και μια καλη διαφημιση για το μελλον.
Πολυ σωστος, δεν ειναι αστεια αυτα τα θεματα, μιλαμε για οπλα οχι για σκουπες και φαρασια...
 
Καλά έκανες και το δημοσιοποιησες Ευριπιδη, αυτό πρεπει να κάνουμε όλοι σε παρόμοιες περιπτώσεις , ώστε να αποφεύγουμε κακοτοπιες από κακής ποιότητας προϊόντα, και κακούς επαγγελματίες....!!
Βέβαια σε όλα τα πράγματα πρέπει να υπάρχει διάκριση, μπορεί να συμβεί στον καθένα ένα ατυχές γεγονος, όταν όμως επαναλαμβάνεται είμαστε υποχρεωμένοι να το αναφερουμε..!!
 
ορίστε τί λέει ο κύριος Muller και πρέπει να απαντήσει στο email ,,,από την άλλη το δύσκολο κομμάτι είναι να αποδείξεις ότι έριξες φυσίγγια που αναγράφονται στις προδιαγραφές του τσοκ,,,δεν ξέρω τί απάντηση μπορεί να σου δώσει πάνω σε αυτό

download.png
 
Ποτε δεν τα χονεψα τα μουλερ .... εξωφρενικά ακριβά χωρις να δινουν ούτε σκαγι παραπανω από ένα τρουλοκ των 30 δολλαρίων
Και αυτό το χαζό με το αλουμίνιο ....

Και αν όπως λέει ο μαγκας δεν του αρέσουν τα οπτιμα και είμαι λεπτα γιατί το πλασαρε το προϊόν?
 
Γιάννη τι νερο κι αλάτι ρε φίλε ? Εσύ θα τα εμπιστευοσουν ξανά?
Εννοειται πως δεν!!
Αν καταλαβα ηταν το αλουμινιου,οπότε αντε να πεισεις τον αλλο πως δεν ξεπερασες τις προδιαγραφες που ειχε θεσει για το προιον του....
Το λιγοτερο,απο αποψη δεοντολογιας,ΠΡΕΠΕΙ να σου απαντησει!
Λογικα,π..ες θα σου πει...
Οπως και να 'χει,καλως δημοσιοποιησες το συμβαν,μηπως γλυτωσει καποιος αλλος συναδελφος απο αναλογη περιπετεια!
 
Ποτε δεν τα χονεψα τα μουλερ .... εξωφρενικά ακριβά χωρις να δινουν ούτε σκαγι παραπανω από ένα τρουλοκ των 30 δολλαρίων
Και αυτό το χαζό με το αλουμίνιο ....

Και αν όπως λέει ο μαγκας δεν του αρέσουν τα οπτιμα και είμαι λεπτα γιατί το πλασαρε το προϊόν?
Νικο,στα ψιλα σκαγια,προσωπικα δεν ειδα το παραμικρο που να δικαιολογεί το αντιτιμο αγορας των !
Ειχα το passing και το decoy...
Καλυτερες εντυπωσεις μου αφησε το 2ο.
Συγκριτικα μεταξυ των και με βαση τις προσδοκίες που ειχα πληρωνοντας τα...ασημι!:(
Εφυγαν και τα δυο,σε συναδελφο βαλτοκυνηγο.
Οι εντυπωσεις του αριστες!
Με χοντρο σκαγι!
Ενιοτε,πολυ χοντρο!!:)
Αυτο με το αλουμινιο....
Δεν θα τα βιδωνα στο οπλο μου,με την καμία !
 
Back
Top