Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

δεν άντεξα ( όχι πως ήθελα και πολύ ) και το παράγγειλα,,,, Patternmaster Code Black Duck για την 930

αν κρίνω από το code black decoy που εχω τα σκοτώματα και μέτρα που μου δίνει στην 930 φαντάζομαι αυτό τι θα κάνει ,,,Κώστα δίνε μου συντεταγμένες και χρόνους θα ρίχνω από Αθήνα .sarcastic.
210912.jpg
Ρε Παύλο δεν βλέπεις τι αγοράζεις;;;Αυτό λεβέντη μου έχει γεμίσει τρύπες μπροστά.Χαλασμένο σου δώσανε;Κρίμα ρε.
 
αμα θες για το Δ στο παραχωρω;)
Να σου πω την αλήθεια, έτσι όπως είναι στημένο, για τέτοια φάση είναι. Να το έχεις δίπλα σου ακουμπησμενο και ανάλογα με αυτά που βλέπεις να βουτάς μια αυτό και μια την καραμπίνα.
 
Να σου πω την αλήθεια, έτσι όπως είναι στημένο, για τέτοια φάση είναι. Να το έχεις δίπλα σου ακουμπησμενο και ανάλογα με αυτά που βλέπεις να βουτάς μια αυτό και μια την καραμπίνα.
Κι εγω το Δ ειχα κατά νου, αλλα πολύ μακρινό....
Ευτυχώς ακόμα τα όνειρα ειναι τσαμπα
 
Σας ευχομαι να τα καψετε μια χαρα παιδια.shoot.τεστ διατρησης δεν εχω κανει αλλα σιγουρα μεχρι 65 μετρα ειμαι οκ με 6αρια και 4αρια. Πριν μερες χτυπησα μια κουρουνα απο πισω με b&p no6 long range τα επινικελωμενα πανω 70 μετρα και επεσε πατσαβουρα, ειχε πεσει στα 100 μετρα και πετουσε χαμηλα οσο 1.5 ελια υψος αρα μπορει να ηταν και πιο μακρια.
 
Σας ευχομαι να τα καψετε μια χαρα παιδια.shoot.τεστ διατρησης δεν εχω κανει αλλα σιγουρα μεχρι 65 μετρα ειμαι οκ με 6αρια και 4αρια. Πριν μερες χτυπησα μια κουρουνα απο πισω με b&p no6 long range τα επινικελωμενα πανω 70 μετρα και επεσε πατσαβουρα, ειχε πεσει στα 100 μετρα και πετουσε χαμηλα οσο 1.5 ελια υψος αρα μπορει να ηταν και πιο μακρια.
αν δεν κοψεις κατι απο τα μετρα δεν προκειται να αφησω παιδι για παιδι στο λεωφορειο.shoot..shoot..shoot.......sorry αλλα δεν αντεξα αλλο!!
 
αν δεν κοψεις κατι απο τα μετρα δεν προκειται να αφησω παιδι για παιδι στο λεωφορειο.shoot..shoot..shoot.......sorry αλλα δεν αντεξα αλλο!!
Δεν κοβω γιατι ειναι η πραγματικοτητα, κανε μια δοκιμη και θα δεις αν ειναι μεσα στα ορια των οπλων μας η οχι.shake.καποιοι στο φορουμ που κυνηγουν παπια εχουν παρει πολλα σ'αυτα τα μετρα και περισσοτερα. Δεν θα γραψω μετρα αλλη φορα γιατι δεν μου αρεσει να δημιουργω εντασεις, να ξερεις ομως με ενα καλο οπλο φυσιγγι και τσοκ ειναι εφικτο, το δυσκολο ειναι να μπορεσεις να εισαι πανω στο θηραμα.my man.
 
Back
Top