Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

λοιπόν , επειδή σας βλέπω ότι πήρατε φόρα και για να σας την κόψω λιγάκι ,

μην περιμένετε πριν τις αρχές Ιουνίου να γίνει κάτι ( είναι η πρώτη φορά που εύχομαι να πέσω έξω σε πρόβλεψη )
και όταν και αν γίνει θα υπάρχουν περιορισμοί του στυλ ,
- 5 άτομα επιτρέπονται σε αυτό το χώρο , σας παρακαλώ δεν χωράτε , περιμένετε να φύγουν οι κύριοι πρώτα ...

που σημαίνει φιλαράκια ότι παρεάκι μεγάλο .................. τσου..................
 
πρώτον τα πιατάκια είναι όλα κοντινά ......... .yel. .yel. .yel.
δεύτερον όλοι έχουν κάτι όπλα της πλάκας , τι καρυοφίλια είναι αυτά ???? ;););)
και ποιοί είναι αυτοί , Cruse , McGuire ,Matarese , Mein, Radulovich , Wilgus , σιγά τα αμερικανάκια ....................τσσσσσσσσσσσσ
έχεις δει τον Μήτσο , τον Βασίλη , τον Γιάννη , τον Γιώργη , καλά μην πω για τον Κώστα ............

άμα τους δεις , έλα να μου πείς , άκου TOP GUN NSCA και τρίχες , στο H/L TOP GUN 2020 να δεις τι θα γίνει................ :p:p:p
 
,
λοιπόν , επειδή σας βλέπω ότι πήρατε φόρα και για να σας την κόψω λιγάκι ,

μην περιμένετε πριν τις αρχές Ιουνίου να γίνει κάτι ( είναι η πρώτη φορά που εύχομαι να πέσω έξω σε πρόβλεψη )
και όταν και αν γίνει θα υπάρχουν περιορισμοί του στυλ ,
- 5 άτομα επιτρέπονται σε αυτό το χώρο , σας παρακαλώ δεν χωράτε , περιμένετε να φύγουν οι κύριοι πρώτα ...

που σημαίνει φιλαράκια ότι παρεάκι μεγάλο .................. τσου..................
έλα ρε μακριά και αγαπημένοι θα ήμαστε,θα φέρουμε και τις προφυλάξεις μας ...... εννοώ μάσκες αντισηπτικά γαντακια γιατί ξέρω που θα πάει το μυαλό σας χαχαχαχα!!!!!!!!!!!.my man..very funny..very funny..very funny..very funny.
 
λοιπόν , επειδή σας βλέπω ότι πήρατε φόρα και για να σας την κόψω λιγάκι ,

μην περιμένετε πριν τις αρχές Ιουνίου να γίνει κάτι ( είναι η πρώτη φορά που εύχομαι να πέσω έξω σε πρόβλεψη )
και όταν και αν γίνει θα υπάρχουν περιορισμοί του στυλ ,
- 5 άτομα επιτρέπονται σε αυτό το χώρο , σας παρακαλώ δεν χωράτε , περιμένετε να φύγουν οι κύριοι πρώτα ...

που σημαίνει φιλαράκια ότι παρεάκι μεγάλο .................. τσου..................
Από 15 Μαρτίου σε χώρες που χτυπήθηκαν από τον ιο ξεκινάνε οι αθλητικές δραστηριότητες,θεωρώ πως σιγά σιγά εκεί θα αρχισουμε να μπαίνουμε και εμεις στην επανέναρξη της κανονικότητας!και Ιούνιο να μας το επιτρέψουν οι συνθήκες η καλή διάθεση να βρεθουμε μεταξύ μας δεν σβήνεται!
 
Να δηλώσω κι εγώ ενδιαφέρον, περισσότερο για τη χαρά της γνωριμίας με την παρέα, γιατί από επιδόσεις άστα να πάνε... Η εμπειρία μου είναι συνολικά καμιά 20αριά πούλες σπόρτινγκ στη Μαλακάσα όλες κι'όλες.
Παλληκάρια, είναι δυσκολότερο από όσο φαίνεται... :D
Βέβαια μην ξεχνάμε την απαίτηση της σκοπευτικής ταυτότητας, εγώ έβγαλα πέρσι αλλά θέλει ανανέωση...
Αλλιώς θα πάμε μόνο για φρέντο όπως ο φίλος Κώστας .cofee.
 
Να δηλώσω κι εγώ ενδιαφέρον, περισσότερο για τη χαρά της γνωριμίας με την παρέα, γιατί από επιδόσεις άστα να πάνε... Η εμπειρία μου είναι συνολικά καμιά 20αριά πούλες σπόρτινγκ στη Μαλακάσα όλες κι'όλες.
Παλληκάρια, είναι δυσκολότερο από όσο φαίνεται... :D
Βέβαια μην ξεχνάμε την απαίτηση της σκοπευτικής ταυτότητας, εγώ έβγαλα πέρσι αλλά θέλει ανανέωση...
Αλλιώς θα πάμε μόνο για φρέντο όπως ο φίλος Κώστας .cofee.
Το θέμα είναι να μαζευτούμε άτομα....αν μας αφήσουν όλους μέσα...το πολύ πολύ αντί να ρίξουμε καμιά πούλα, να πάρουμε τν πούλο κ να πιούμε τν freddo στην πύλη της εξόδου.... .sarcastic. .sarcastic.
 
Βγαλε ενα σκοπευτικο δελτιο φιλε , μικρο το κοστος τεραστιο το κερδος
Η αλήθεια είναι παλαιότερα ούτε στο Σχιστό ούτε στην Μαλακάσα ούτε στις Αχαρνές ζητούσαν ....ωραίες εποχές... αλλά όταν μου το είπαν στην Μαλακάσα πήρα τηλ. σε σύλλογο και ζήτησα τα δικαιολογητικά που πρέπει να πάω και πόσο κοστίζει....και πριν προλάβω να το κάνω ήρθε ο διάολος που περνάμε....hair.
 
Η αλήθεια είναι παλαιότερα ούτε στο Σχιστό ούτε στην Μαλακάσα ούτε στις Αχαρνές ζητούσαν ....ωραίες εποχές... αλλά όταν μου το είπαν στην Μαλακάσα πήρα τηλ. σε σύλλογο και ζήτησα τα δικαιολογητικά που πρέπει να πάω και πόσο κοστίζει....και πριν προλάβω να το κάνω ήρθε ο διάολος που περνάμε....hair.
Εισαι ψαγμενος , σου παει η σκοποβολη , ασχολησου
 
Εισαι ψαγμενος , σου παει η σκοποβολη , ασχολησου
Ευχαριστώ για το σχόλιο φίλε...Παλαιότερα πήγαινα πολύ συχνά ...είχαμε γνωριστεί με άλλα παιδιά από άλλο forum (ίσως το πρώτο που υπήρξε στην Ελλάδα, θα είναι και 10 χρόνια πριν) και πηγαίναμε ...γνώρισα αρκετά παιδιά από εκεί...τον Λεωνίδα τον Μητσιάλη από εκεί τον γνώρισα..έριχνε καλά ο Λεό...και άλλα παιδιά βρισκόμασταν και όπως εδώ λέτε να γίνει έτσι πηγαίναμε παρέα....μετά πήγαινα και μόνος με φίλους...Σχιστό, Ελευσίνα, Πάρνηθα, Μαλακάσα...(ευχόμουν να έριχνα και στο Μαρκόπουλο που είχα πάει στους Ολυμπιακούς αγώνες να δω τον τελικό trap, αλλά εδώ είναι το.....Ellada) αλλά μετά με την δουλειά στα ποντοπόρα πλοία ...έμπλεξα και έφευγα...πάντα όμως μου αρέσει να είμαι σε τέτοιο περιβάλλον...
 
Ευχαριστώ για το σχόλιο φίλε...Παλαιότερα πήγαινα πολύ συχνά ...είχαμε γνωριστεί με άλλα παιδιά από άλλο forum (ίσως το πρώτο που υπήρξε στην Ελλάδα, θα είναι και 10 χρόνια πριν) και πηγαίναμε ...γνώρισα αρκετά παιδιά από εκεί...τον Λεωνίδα τον Μητσιάλη από εκεί τον γνώρισα..έριχνε καλά ο Λεό...και άλλα παιδιά βρισκόμασταν και όπως εδώ λέτε να γίνει έτσι πηγαίναμε παρέα....μετά πήγαινα και μόνος με φίλους...Σχιστό, Ελευσίνα, Πάρνηθα, Μαλακάσα...(ευχόμουν να έριχνα και στο Μαρκόπουλο που είχα πάει στους Ολυμπιακούς αγώνες να δω τον τελικό trap, αλλά εδώ είναι το.....Ellada) αλλά μετά με την δουλειά στα ποντοπόρα πλοία ...έμπλεξα και έφευγα...πάντα όμως μου αρέσει να είμαι σε τέτοιο περιβάλλον...
Οποτε εισαι σκληρος τραπαδορος κ Beretta , Peliello λοιπον
 
Οποτε εισαι σκληρος τραπαδορος κ Beretta , Peliello λοιπον

χαχαχ Ανέκαθεν μου άρεσε περισσότερο από τα άλλα....μετά σε προτίμηση το sporting...να φανταστείς είχε αγοράσει ένας φίλος ένα beretta ultralight και είχαμε πάει σκοπευτήριο να το δοκιμάσει..έριξε εκείνος στο sporting και μου λέει πάρε να το ρίξεις και εσύ....και λέω οκ αλλά όχι εδώ...και πήγα και έριξα trap με το όπλο αυτό.... .sarcastic. .sarcastic.

 
Άσχετο με το τοπικ αλλά η μισή δουλειά για το σκοπευτήριο και να βελτιωθούμε γίνεται στο σπίτι,αυτό το υπογράφω!!!

αν αυτό ισχύει ( που σε μεγάλο βαθμό έτσι είναι ) εγώ με τόσες επωμίσεις όλο αυτό το διάστημα θα βγω από την καραντίνα πρωταθλητής .................. .yel. .yel. .yel. .yel. .yel.
 
αν αυτό ισχύει ( που σε μεγάλο βαθμό έτσι είναι ) εγώ με τόσες επωμίσεις όλο αυτό το διάστημα θα βγω από την καραντίνα πρωταθλητής .................. .yel. .yel. .yel. .yel. .yel.
Πιστευω ότι μετά τις πρώτες 2 προπονήσεις θα αποδώσει η δουλειά στο σπίτι!
 
Back
Top