Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιάννη αν έριξες τα hyperion θέλω τη γνώμη σου
Καλημερα σας! Ευριπιδη χθες παρόλο που είχα το γιό μαζί και εριξα μόνο δυο πουλες,βγήκε ένα καλο συμπέρασμα για τα Hyperion (Ρουμελιωτη).εριξε και ο Μητσος αλλά και ο αδελφος μου άλλες δυο πουλες και η γνώμη των παίδιων αλλά και η δικιά μου ειναι οτι πρόκειται για ένα πολυ καλο σκοπευτικο φυσίγγι.πιο ζωηρό από το lambro 2% ,αλλά σε πολυ ανεκτά επίπεδα ανάκρουσης, τα σπασίματα παρά πολυ καλα,έδινε την αίσθηση συγκεντρωτικού και πολυ γρήγορου φυσίγγιου.τα σκόρ αρκετά καλα κατα την γνώμη μου.εγω εριξα μόνο στο ένα σχήμα το κάτω γιατι βιαζόμουν..τα παιδια έριξαν και πάνω και κατω..αποφασίστηκε να ξανάπαραγγείλουμε μολις τελειώσουν (σύντομα δηλαδή).πινακα δεν τα εριξα δεν μπόρεσα αλλά με πρώτη ευκαιρία θα ρίξω και θα βγάλω φωτο.
Να πω οτι η παρέα ήταν πολυ καλή με Στέλιο και Βικτωρα επισης παροντες..είχα το μικρό και είχα πίεση χρόνου αλλά και επίβλεψης του μικρού και δεν ειπαμε πολλα με τα παιδια.
 
τα σπασίματα παρά πολυ καλα,έδινε την αίσθηση συγκεντρωτικού και πολυ γρήγορου φυσίγγιου.
και εμεις που τα ριξαμε γιαννη την ιδια αισθηση αποκομισαμε και εμεις ,πολυ ωραιο φυσιγγακι και μαλακο.
 
Καλησπέρα στους φίλους!!
Είδα τις προηγούμενες μέρες που ανέβασε ένας συνάδελφος για τα σκοπευτικα τα καινούργια τα OSCAR GOLD με την μπαρούτι την Α ΓΑΛΛΙΑΣ και τον κόκκινο συγκεντρωτηρα. Και πέτυχα το Σάββατο το μεσημέρι αρκετά άτομα που είχαν έρθει στο σκοπευτήριο του Σχιστού μαζί με τον μαγαζάτορα από το μπαρουταδικο του Πειραιά και είχαν πάρα πολλά τέτοια....
Και έτσι μπήκα στον πειρασμό να τα ζητήσω να τα δοκιμάσω...
Εντέλει έμεινα έκπληκτος από την πολύ καλή ταχύτητα και το πολύ μικρό λάκτισμα νομίζω είναι ότι καλύτερο ελληνικό στα 5€ που είναι στην κούτα όπως είδα και το στο post που έχει ανεβάσει ένας συνάδελφος στην προηγούμενη σελίδα.
 
Καλησπέρα στους φίλους!!
Είδα τις προηγούμενες μέρες που ανέβασε ένας συνάδελφος για τα σκοπευτικα τα καινούργια τα OSCAR GOLD με την μπαρούτι την Α ΓΑΛΛΙΑΣ και τον κόκκινο συγκεντρωτηρα. Και πέτυχα το Σάββατο το μεσημέρι αρκετά άτομα που είχαν έρθει στο σκοπευτήριο του Σχιστού μαζί με τον μαγαζάτορα από το μπαρουταδικο του Πειραιά και είχαν πάρα πολλά τέτοια....
Και έτσι μπήκα στον πειρασμό να τα ζητήσω να τα δοκιμάσω...
Εντέλει έμεινα έκπληκτος από την πολύ καλή ταχύτητα και το πολύ μικρό λάκτισμα νομίζω είναι ότι καλύτερο ελληνικό στα 5€ που είναι στην κούτα όπως είδα και το στο post που έχει ανεβάσει ένας συνάδελφος στην προηγούμενη σελίδα.
. ΑS
 
Καλησπέρα στους φίλους!!
Είδα τις προηγούμενες μέρες που ανέβασε ένας συνάδελφος για τα σκοπευτικα τα καινούργια τα OSCAR GOLD με την μπαρούτι την Α ΓΑΛΛΙΑΣ και τον κόκκινο συγκεντρωτηρα. Και πέτυχα το Σάββατο το μεσημέρι αρκετά άτομα που είχαν έρθει στο σκοπευτήριο του Σχιστού μαζί με τον μαγαζάτορα από το μπαρουταδικο του Πειραιά και είχαν πάρα πολλά τέτοια....
Και έτσι μπήκα στον πειρασμό να τα ζητήσω να τα δοκιμάσω...
Εντέλει έμεινα έκπληκτος από την πολύ καλή ταχύτητα και το πολύ μικρό λάκτισμα νομίζω είναι ότι καλύτερο ελληνικό στα 5€ που είναι στην κούτα όπως είδα και το στο post που έχει ανεβάσει ένας συνάδελφος στην προηγούμενη σελίδα.
Τουρκικα για ιταλικα εχουν βαπτιστει παλαιοτερα κ αυτο εγινε για ενοητους λογους..
Ιταλικα να βαπτιστουν τουρκικα πρωτη φορα,κ ουτε κ θα τους συμφερε κατι τετοιο...
Μαλλον ο συγκεκριμενος μαγαζατορας καπου μπερδευτηκε..ε Μαριε?.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Κ που να εχει δικιο αυτη την φορα...sarcastic..sarcastic.
Τι να πω ο τύπος είναι απροβλεπτος
 
Μια χαρά τιμή εχει βρε παιδιά ...αφού είναι με : Σκάγια ειδικά για πήλινους δίσκους, No 8 ½
Πιστεύω δεν θα προλαβαίνει να πουλάει φυσίγγια ο τύπος ...ούτε τα gamebore σκοπευτικά δεν έχουν τόσο !!
 
Αυτή την στιγμή ποια φυσίγγια 24gr και 28gr θα αγοράζατε ; Σκέφτομαι να πάρω μια μεγάλη ποσότητα και για αυτό ρωτάω .Μεταξύ φάντομ Ρουμελιώτη κένταυρο και lambro ποιον θα επιλέγατε .
Τα φάντομ δεν τα έχω ρίξει και δεν εχω προσωπική άποψη. Από τα άλλα Ρουμελιώτη, Κένταυρο θα επέλεγα γιατί μ'αρέσει να στηρίζω τίμιους και μικρούς κατασκευαστές. Εξάλλου τα σκοπευτικα τους δεν υστερούν καθόλου σε ποιότητα και απόδοση από οποιαδήποτε άλλα ακριβότερα.
 
Αυτή την στιγμή ποια φυσίγγια 24gr και 28gr θα αγοράζατε ; Σκέφτομαι να πάρω μια μεγάλη ποσότητα και για αυτό ρωτάω .Μεταξύ φάντομ Ρουμελιώτη κένταυρο και lambro ποιον θα επιλέγατε .
Φίλε δοκίμασε και από OSCAR GOLD έμεινα πολύ ευχαριστημένος σε σύγκριση με τα LAMBRO που έριξα και από τα δύο μαζί!!!
Ο OSCAR έβγαλε πολύ καλό φυσίγγι στα 5€ με Α ΓΑΛΛΙΑΣ πυρίτιδα και ΝOBEL SPORT καλυκα νομίζω είναι ότι καλύτερο... εύχομαι να τα κρατήσει έτσι και να μη τα αλλάξει!!!
 
Αυτή την στιγμή ποια φυσίγγια 24gr και 28gr θα αγοράζατε ; Σκέφτομαι να πάρω μια μεγάλη ποσότητα και για αυτό ρωτάω .Μεταξύ φάντομ Ρουμελιώτη κένταυρο και lambro ποιον θα επιλέγατε .
Για μεγαλη ποσοτητα θα σου προτεινα του Ρουμελιωτης γιατι και η τιμη ειναι εξαιρετικη και ειναι πολυ καλο φυσιγγι το υπεριων .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top