Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα εχω ριξει πολυ αυτα πολυ καλλα κανουν και λιγο θοριβο ετσι μου φανηκε πολυ καλλα αλλα αργα αν τα σηνηθησεις ειναι φοβερα
Όπως όλα τα αμερικανικά Θοδωρή αργά αλλά φαρμάκι, σε αυτά εδω είναι όλη η ποιότητα από καλυκα μέχρι σκάγια η πυρίτιδα νομίζω είναι η green dot αν και κάπως χαμηλά από τα σετ απ που δίνει είναι βέβαια το light target αν και 32αρι .
 
url=https://postimages.org/]
20190110-143054.jpg
[/url]

 
Eγω πάντως, 8.5 ευρώ δεν δίνω στους Ιταλους:) Υπάρχουν πλέον πολύ καλά φυσσιγια από Έλληνες κατασκευαστές, πολύ φθηνότερα....
Πήρα σε 7.5 νούμερο σε 32 γρ. Από Έλληνα κατασκευαστή νομίζω 5.5 ευρώ το κουτί που είναι πολύ καλά...
fgr2
 
Last edited:
Eγω πάντως, 8.5 ευρώ δεν δίνω στους Ιταλους:) Υπάρχουν πλέον πολύ καλά φυσσιγια από Έλληνες κατασκευαστές, πολύ φθηνότερα....
Πήρα σε 7.5 νούμερο σε 32 ρε. Από Έλληνα κατασκευαστή νομίζω 5.5 ευρώ το κουτί που είναι πολύ καλά...
fgr2
Μ'αρέσει η αποψή σου!! Σωστός. Στηρίζω τα ελληνικά.....Είδη έχω αρχίσει και παραμερίζω την ΝSI....
Και βλητικά αλλά κ για λόγους "τιμολογιακούς" hippo
 
Ακόμη όμως βρίσκομαι στα 30gr κ εκεί θα μείνω πιστεύω. Θέλει δουλειά να πάω στα 28gr από τώρα. Στο μέλλον ίσως.
Τουλάχιστο ξεπέρασα το Complex των 32gr στην τσίχλα τουλάχιστο.
Κώστα είσαι νέος μην έχεις κόμπλεξ δοκιμάζεις σαρεσουν συνεχίζεις δεν σαρεσουν ψάχνεσαι αλλού .
 
Το βγάζει κ σε 24gr. Αυτά φέτος σε 3 πρωινά καρτέρια στα μπασίματα κατέβασα με 2** 6 τσίχλες ψιλομένες αρκετά κ έτσι τώρα πείρα τα 28gr. να δώ.
και τα 2 ειναι με ισπανικη μπαρουτη τα φτιαχνει νομιζω ο καρδαρας καλο φυσιγγι και για κυνηγι και για σκοπευτηριο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top