Σκοπευτικά βίντεο

Δεν παίζει όμως Σχιστό στα σχήματα του Μπογιακη...εκεί να δεις πως θα έριχνε .yel.

Σε αυτα τα τερέν έχεις την άνεση σε χρόνο αφού βλέπεις το πιατακι απο μακρυά έχεις ωραίο φόντο που δεν ζαλίζει

PSCA δεν έχω δει σε κλειστά τερεν ποτέ ούτε το speed round που παίζουν
 
έχει καταπιεί τα σφραγίσματα του ο άλλος με την καραμπίνα,,,βιαστηκές και βίαιες κινήσεις,,,σε κάποια πιάτα δύο μάλιστα

αμεταλακτός ο Gebben Miles σε πιάνει υπνηλία όταν τον βλέπεις και ρίχνει,,,που είσαι ρε Ribbs

δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι αν σε βάζανε να ρίξεις δίπλα με τον gebben θα ήσουν χαλαρός.:cool::cool::cool:

και πάλι καλά ο χοντρούλης που δεν έβαλε τα κλάματα .............:oops::oops::oops:

φαντάζομαι μέσα του θα έλεγε " άντε να τελειώσουμε αυτό το μαρτύριο που με βάλατε να κάνω , να πάω να πιώ καμμιά μπυρίτσα το κερατό μου γαμώ, "........beerbeerbeer
 
Θα σου απαντήσω ειλικρινά,,,ναι θα ήμουν πολύ χαλαρός το έχω περάσει αυτο το στάδιο εδω και πολύ καιρό ώστε να μη με κάνει να αγχώνομαι ποιος ρίχνει δίπλα μου

στα σοβαρά και πέρα από την πλάκα.
¨αλλο να ρίχνεις δίπλα με τον π.χ. Ψυλλάκη (τυχαία η αναφορά ) και άλλο με τον Gebben.
δεν έχει να κάνει βέβαια σε επίπεδο συναγωνισμού ( θα ήταν τουλάχιστον αστείο κάποιος να το έβλεπε έτσι ) , αλλά μόνο σε επίπεδο σεβασμού προς έναν παγκόσμιο θρύλο , που πιθανά βλέπεις μόνο στο youtube και ξαφνικά έχεις την τύχη να ρίχνεις δίπλα του .
 
Γιατι στην αρχη, αγχωνομουν περισσοτερο, και οι αποτυχιες ηταν ευκολοτερες. Αγχωνομουν βλεπεις, και γιατι σκεφτομουν οτι με κοιταζει, ενω στη πραγματικοτητα προσπαθουσε ο ανθρωπος να διαβασει το πιατο που θα εριχνε μετα. Μολις συγκεντρωθηκα σε αυτο που επρεπε να κανω, και μονο, μπορει οι επιτυχιες να μην αυξηθηκαν κατακορυφα, αλλα εριξα πιο συγκεντρωμενος, και φυσικα χωρις το αγχος.
 
Γιατι στην αρχη, αγχωνομουν περισσοτερο, και οι αποτυχιες ηταν ευκολοτερες. Αγχωνομουν βλεπεις, και γιατι σκεφτομουν οτι με κοιταζει, ενω στη πραγματικοτητα προσπαθουσε ο ανθρωπος να διαβασει το πιατο που θα εριχνε μετα. Μολις συγκεντρωθηκα σε αυτο που επρεπε να κανω, και μονο, μπορει οι επιτυχιες να μην αυξηθηκαν κατακορυφα, αλλα εριξα πιο συγκεντρωμενος, και φυσικα χωρις το αγχος.
Το κακο της απειριας και των λίγων αγώνων είναι αυτό Βίκτωρα ....όλοι οι amateurs το παθαίνουμε!!!
 
Back
Top