Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Από ότι φαίνεται όχι Γιώργο...
Μην παρεις δυο κουτες, αλλά δυο... Κουτιά...
και αν σου αρέσουν περνεις ποσοτητα..
Αν έχεις την δυνατότητα τα δοκιμάζεις κ τωρα σε κάποιο σκοπευτήριο,αίσθηση ανακρουσης κλπ....
Σωστο σε βρίσκω....
 
Σωστο σε βρίσκω....

Eγω θα σου ελεγα να παρεις μονο ΕΝΑ κουτι.....Σφαξε και ενα να δεις τι ''εντοσθια'' εχει.... και μετα
αποφασιζεις!!

Εσφαξα τον ''θρυλο'' ΛΑΜΠΡΟ -ΚΑΦΕ - Ν4......Τον Αδη με τα λειψανα βρηκα μεσα.....μου στοιχισαν
και 16,5 ευρω με τα μεταφορικα....και ειναι και για τα μπαζα.....Ευτυχως εχω ΚΑΛΟ μαχαιρι!!!!

ΥΓ, Οτι γουσταρουν σας πουλανε.....ελεγχος δεν υπαρχει....οτι γουσταρουν γραφουν....και πουλανε!!!
 
Last edited:
παρτα ασυζητητί σε αυτή την τιμή είναι κορυφαίο απλός δες με ποιο τσοκ σου πάει καλύτερα
αν μπορείς πες μου που τα βρήκες να πάρω και εγώ;)
Τσοκ 4 και 3,5 φοράει το b525 της teague. Αυτά θα δοκιμάσω για αρχή. Τα τσοκαρο από το Γυθειο θα τα πάρω Λακωνίας από εκεί που πηρα και τα όπλα μου.
 
Αν είναι καλή η τιμή πάρτα....πόσο χάλια να είναι για τσίχλα!!!!
Πολύ ... (Δεν μιλάω για τα συγκεκριμένα ... δεν τα ξέρω).
Αλλά έχω αγοράσει 1000 άδα και τα παίξαμε όλα σε γάμους αχαχαχαχα

Τα 500 φύγαν σε έναν μόνο γάμο.

Μονο μπαμ έκαναν ...

Πάντα με δοκιμή.
 
Ελα ντε.. 6€ το κουτάλι τα βρήκα. Νομίζω είναι καλή τιμή στο ίντερνετ από 6,8€ και πανω έχουν.
Άμα σε ικανοποιεί η τιμή....πάρτα με κλειστά μάτια.....εγώ για τσίχλα πάνω από 5.50 ευρώ δεν δίνω.....έχω βρει τα όσκαρ 28gr και τα nsi due europa τιμές 5,50 και 5,25 αντίστοιχα. Δεν τα αλλάζω με τίποτα. Τσίχλα είναι!!!
 
Πολύ ... (Δεν μιλάω για τα συγκεκριμένα ... δεν τα ξέρω).
Αλλά έχω αγοράσει 1000 άδα και τα παίξαμε όλα σε γάμους αχαχαχαχα

Τα 500 φύγαν σε έναν μόνο γάμο.

Μονο μπαμ έκαναν ...

Πάντα με δοκιμή.
Οκ δε ξέρω για ποια μιλάς.....αλλά βασίζομαι και στο όνομα. Δε νομίζω να είναι τόσο χάλια. Εγώ κάποτε πήρα κάποια ελληνικά....και τελικά τα χάρισα. Αλλά τα rio δε νομίζω να είναι τόσο χάλια.
 
Πολύ ... (Δεν μιλάω για τα συγκεκριμένα ... δεν τα ξέρω).
Αλλά έχω αγοράσει 1000 άδα και τα παίξαμε όλα σε γάμους αχαχαχαχα

Τα 500 φύγαν σε έναν μόνο γάμο.

Μονο μπαμ έκαναν ...

Πάντα με δοκιμή.

Σ'όσους γάμους κι αν επήγα
Τέτοιο νταβαντούρι εγώ δεν είδα
Να χει η Πενελη τέτοια χάρη
Κι ο γαμπρός τέτοιο κλαμπανι
 
Οκ δε ξέρω για ποια μιλάς.....αλλά βασίζομαι και στο όνομα. Δε νομίζω να είναι τόσο χάλια. Εγώ κάποτε πήρα κάποια ελληνικά....και τελικά τα χάρισα. Αλλά τα rio δε νομίζω να είναι τόσο χάλια.
Ναι με αυτή την λογική ... Προσωπικά όμως δεν την ξαναπατάω.
 
Eγω θα σου ελεγα να παρεις μονο ΕΝΑ κουτι.....Σφαξε και ενα να δεις τι ''εντοσθια'' εχει.... και μετα
αποφασιζεις!!

Εσφαξα τον ''θρυλο'' ΛΑΜΠΡΟ -ΚΑΦΕ - Ν4......Τον Αδη με τα λειψανα βρηκα μεσα.....μου στοιχισαν
και 16,5 ευρω με τα μεταφορικα....και ειναι και για τα μπαζα.....Ευτυχως εχω ΚΑΛΟ μαχαιρι!!!!

ΥΓ, Οτι γουσταρουν σας πουλανε.....ελεγχος δεν υπαρχει....οτι γουσταρουν γραφουν....και πουλανε.
Φαντάσου κύριε Νίκο είναι για τα μπάζα όπως λες αλλά "ξυρίζουν" και παραμένουν θρύλος γιατί σου δίνουν αυτό που ζητάς. Είναι λάθος να συγκρίνεις ένα εμπορικο με ιδιογωμοση και το ξέρεις πολύ καλά. Το θέμα είναι να σου δίνει αυτό που ζητάς.
 
Άμα σε ικανοποιεί η τιμή....πάρτα με κλειστά μάτια.....εγώ για τσίχλα πάνω από 5.50 ευρώ δεν δίνω.....έχω βρει τα όσκαρ 28gr και τα nsi due europa τιμές 5,50 και 5,25 αντίστοιχα. Δεν τα αλλάζω με τίποτα. Τσίχλα είναι!!!
Σωστά τα λες... Αλλά είπα να κάνω μια δοκιμή μιας και τα βρήκα σε πολυ καλη τιμή.. Oscar δεν έχω δοκιμάσει.. Τα due Europe μου φαινονται αργά εχω ρίξει κάποια δεν με ενθουσιασαν .Προτιμω τις Ισπανικές στο σκοπευτήριο ρίχνω τα Rio target load 28 σε 8 νουμερο.. 5€....Και για αλλαγή είπα να παρω τα star team evo... Ευχαριστώ πολυ
 
Άμα σε ικανοποιεί η τιμή....πάρτα με κλειστά μάτια.....εγώ για τσίχλα πάνω από 5.50 ευρώ δεν δίνω.....έχω βρει τα όσκαρ 28gr και τα nsi due europa τιμές 5,50 και 5,25 αντίστοιχα. Δεν τα αλλάζω με τίποτα. Τσίχλα είναι!!!
Nsi due europe απλά κορυφή!!!
 
Εντάξει καλή μείωση αλλά βρίσκεις και άλλα ελληνικά με αρχική 4,90 και να κάνουν πολύ καλα την δουλειά τους !!
Το λοιπόν Χρηστάκο τα Rio είναι....Rio κατάλαβες ναουμ??
Καποτε αγαπουσαμε uee και τώρα αγαπάμε maxam ....yelling.
Mην μας χαλας την ζαχαρενια........ .yel.
 
Σωστά τα λες... Αλλά είπα να κάνω μια δοκιμή μιας και τα βρήκα σε πολυ καλη τιμή.. Oscar δεν έχω δοκιμάσει.. Τα due Europe μου φαινονται αργά εχω ρίξει κάποια δεν με ενθουσιασαν .Προτιμω τις Ισπανικές στο σκοπευτήριο ρίχνω τα Rio target load 28 σε 8 νουμερο.. 5€....Και για αλλαγή είπα να παρω τα star team evo... Ευχαριστώ πολυ
Ωραίος....αυτά τα rio target τα έχεις ρίξει στο κυνήγι??? Πως σου τα είδες???
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top