Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εμφανισιακά είναι ολοιδιες απλά η μία είναι για 28 η άλλη για 32 κατά βαση
Σταύρο πιστεύω ότι μία είναι η GM3 με τριπλό κοσκίνισμα .
1ο κοσκίνισμα GM3 PRIMA (selezione)
2o κοσκίνισμα GM3 κανονικά
3ο κοσκίνισμα αυτή που μαζεύουν με σκούπα κ φτυαράκι από κάτω καί μας την πουλούν εμάς κάτω .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Παλιότερα μας την πουλούσαν σαν GIRO ...
 
url=https://postimg.cc/gLLBvZ4D]
20190526-170505.jpg
[/url]











https://banks-nearme.com/woodforest-
Πολύ πίτουρο, έτυχε πριν τρεις χρόνια και ρίξαμε τέτοια σε σκοπευτήριο. Πίτουρο για εμένα, δεν μπορούσα να σπάσω δισκάκι με τίποτα.
 
φίλε Andros Hunter είμαι σίγουρος ότι το φυσίγγι είναι το μόνο που δεν φταίει που δεν μπορούσες να σπάσεις δισκάκια,μια χαρά τα σπάει το συγκεκριμένο ασχέτως αν είναι αργό σε σχέση με άλλα

μπορεί να μην ήταν η μέρα σου,μπορεί να ήταν ψυχολογικό διότι έριξες με ένα καινούργιο φυσίγγι και με την πρώτη αποτυχία κλείδωσε η σκέψη σου στο σκάρτο φυσίγγι,,,χίλια δύο πράγματα,,το φυσίγγι πάντως όχι
 
Θα συμφωνήσω με τον Παύλο.
Θυμάμαι προπερσι με το μπαικαλακι nx27 και αρκετή προσκοπευση με έκανε να παραμιλαω μόνος μου με μια τσίχλα, όταν άρχισε να κάνει κύκλους και να πέφτει ξερή,και έριξα πιο πολύ από περιέργεια-δοκιμη!:)
 
φίλε Andros Hunter είμαι σίγουρος ότι το φυσίγγι είναι το μόνο που δεν φταίει που δεν μπορούσες να σπάσεις δισκάκια,μια χαρά τα σπάει το συγκεκριμένο ασχέτως αν είναι αργό σε σχέση με άλλα

μπορεί να μην ήταν η μέρα σου,μπορεί να ήταν ψυχολογικό διότι έριξες με ένα καινούργιο φυσίγγι και με την πρώτη αποτυχία κλείδωσε η σκέψη σου στο σκάρτο φυσίγγι,,,χίλια δύο πράγματα,,το φυσίγγι πάντως όχι
Όντος ήταν πολύ αργό για τα γούστα μου,
Λόγο της ιδιογωμοσεις έχω μάθει αλλιώς.
Και μετά έρχονται τα υπόλοιπα ψυχολογικά κτλ
 
Θα συμφωνήσω με τον Παύλο.
Θυμάμαι προπερσι με το μπαικαλακι nx27 και αρκετή προσκοπευση με έκανε να παραμιλαω μόνος μου με μια τσίχλα, όταν άρχισε να κάνει κύκλους και να πέφτει ξερή,και έριξα πιο πολύ από περιέργεια-δοκιμη!:)
Είπαμε.......Baikalaki είναι αυτό Άρη...!! ;)
 
Εγώ παρήγγειλα στον Ρουμελιώτη 28 γραμμ. μαύρα fiochi με 23άρι πάφυλα ν 8.5 και 7.5 ετσι για να γουστάρω.Τρίτη θάναι έτοιμα.Μου είπε ότι θα βγουν αρκετά γρήγορα (425μ/δ)+.
Αν μου αρέσουν γενικά αλλά και στο λάκτισμα,θα τα δουλέψω και πρώτα ο θεός. στον Πανευρωπαικό θα ρίξω με αυτά.



 
Εριξα μερικά σε σίγουρα πιάτα στα Ψαχνά το Σαββατο.

Μου έδωσαν την εντύπωση πάρα πολύ γρηγορου και ΠΟΛΥ συγκεντρωτικου φυσιγγίου.Λάκτισμα σαν το 30άρι του και λιγότερο.
Κανα τρυγονακι πηρε το ματι σου?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top