Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
από που που να αρχίσω και που να τελειώσω,,,απλά ζητάω ένα συγνώμη για την αναστάτωση,,,μετά από πολλές μετρήσεις και με την βοήθεια ενός καλού φίλου από εδώ είδε πώς επανειλημμένα είχα σχεδόν σε όλα τα φυσίγγια λάθος μετρήσεις,,,σήμερα πρωί πρωί πήγα στην SKF και αγόρασα μικρόμετρο έβγαλα και το μηχανικό παχύμετρο και ξανα έκανα μετρήσεις
IMG-20190209-093927.jpg


εδώ είναι σκάγια από το series 2
IMG-20190209-092258-2.jpg

IMG-20190209-092317-2.jpg

IMG-20190209-093007.jpg


και εδώ series 3
1-1.jpg

1-2.jpg

1-3.jpg

1-4.jpg
 
Last edited:
και τα δύο φυσίγγια μου άρεσαν πάρα πολύ ,λάκτισμα δεν υπάρχει σε κανένα από τα δύο,2ο πάτημα δεν σε ενοχλεί από το 1ο φυσίγγι,από τα πιο μαλακά που έχω ρίξει με εντυπωσιακά γεμάτα σπασίματα ακόμα και σε μια μακρινή τραβέρσα ( Β ) που έχει στο 2ο γήπεδο sporting στην Μαλακάσα,,,,ελάχιστες διαφορές μεταξύ τους δύσκολα διαλέγεις κάποιο από τα δύο αλλά λόγο τιμής η επιλογή μου είναι το Series 2 τα οποία στα €4,95 είναι άριστα

τα mirage τα δοκίμασα σε μια πούλα και είναι το ακριβώς το αντίθετο από τα δύο Lambro,,,,ο κλώστος παραμονεύει σε κάθε πάτημα,ενοχλητικό φυσίγγι δεν πρόκειται να ασχοληθώ μαζί του,δεν πρόσφερε τίποτα παραπάνω από τα Lambro

τα series με 4* έχουν σίγουρα άλλα 3-5 μέτρα να φτιάξουν μια πανέμορφη κατανομή
 
Last edited:
και τα δύο φυσίγγια μου άρεσαν πάρα πολύ ,λάκτισμα δεν υπάρχει σε κανένα από τα δύο,2ο πάτημα δεν σε ενοχλεί από το 1ο φυσίγγι,από τα πιο μαλακά που έχω ρίξει με εντυπωσιακά γεμάτα σπασίματα ακόμα και σε μια μακρινή τραβέρσα ( Β ) που έχει στο 2ο γήπεδο sporting στην Μαλακάσα,,,,ελάχιστες διαφορές μεταξύ τους δύσκολα διαλέγεις κάποιο από τα δύο αλλά λόγο τιμής η επιλογή μου είναι το Series 2 τα οποία στα €4,95 είναι άριστα

τα mirage τα δοκίμασα σε μια πούλα και είναι το ακριβώς το αντίθετο από τα δύο Lambro,,,,ο κλώστος παραμονεύει σε κάθε πάτημα,ενοχλητικό φυσίγγι δεν πρόκειται να ασχοληθώ μαζί του,δεν πρόσφερε τίποτα παραπάνω από τα Lambro

τα series με 4* έχουν σίγουρα άλλα 3-5 μέτρα να φτιάξουν μια πανέμορφη κατανομή
Μου φτιαξες τη μερα.
 
Ωραιος Παύλο!
Lambro Series 2

Lambro-Series-2-Beretta-692-4-25m.jpg

Lambro-Series-2-Beretta-692-3-35m.jpg
Ωραίος Παύλο! Ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιέρωσες,ήσουν πολύ κατατοπιστικός.Από την αρχή πίστευα,μόλις ειδα μπαρούτι και τάπα ότι είναι πανομοιότυπο με το lambro sporting..μια χαρά φυσιγγι δηλαδη..
 
και τα δύο φυσίγγια μου άρεσαν πάρα πολύ ,λάκτισμα δεν υπάρχει σε κανένα από τα δύο,2ο πάτημα δεν σε ενοχλεί από το 1ο φυσίγγι,από τα πιο μαλακά που έχω ρίξει με εντυπωσιακά γεμάτα σπασίματα ακόμα και σε μια μακρινή τραβέρσα ( Β ) που έχει στο 2ο γήπεδο sporting στην Μαλακάσα,,,,ελάχιστες διαφορές μεταξύ τους δύσκολα διαλέγεις κάποιο από τα δύο αλλά λόγο τιμής η επιλογή μου είναι το Series 2 τα οποία στα €4,95 είναι άριστα

τα mirage τα δοκίμασα σε μια πούλα και είναι το ακριβώς το αντίθετο από τα δύο Lambro,,,,ο κλώστος παραμονεύει σε κάθε πάτημα,ενοχλητικό φυσίγγι δεν πρόκειται να ασχοληθώ μαζί του,δεν πρόσφερε τίποτα παραπάνω από τα Lambro

τα series με 4* έχουν σίγουρα άλλα 3-5 μέτρα να φτιάξουν μια πανέμορφη κατανομή
Συμφωνώ με τον Παύλο ,το series 2 μου άρεσε πολύ και το victory πολύ καλό ,το mirage είναι mirage πολύ σκληρό φυσιγγι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top