Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Κάτι ήξερα εγώ και την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια .sarcastic.

Άστα σου λέω.. Φαντάσου το 18 πούλα το έκανα σε 3 μονά ένα ον ρεπορτ. Τα 2 γήπεδα του σκιτ τότε που τα ρίχναμε μετά τον αγώνα κυπέλλου παρέα θυμάσαι? Ε δεν τα είχαν αλλάξει και πολύ!
 
Διαλέγω πάντως ο μπαγάσας να ρίξω απροπόνητος σε κάποιους αγώνες.. Μιλάμε ποίημα! Μας έδειχναν τα πιάτα και ήθελα να φύγω...sarcastic.
Εγώ πάντως σας το είπα και εσύ έλεγες δεν θα κάνω προπόνηση και ο @leo έλεγε , βατά τα πιάτα .
Μάλλον βαρβάτα και όχι βατά ήθελε να πει. .sarcastic.
 
Εγώ πάντως σας το είπα και εσύ έλεγες δεν θα κάνω προπόνηση και ο @leo έλεγε , βατά τα πιάτα .
Μάλλον βαρβάτα και όχι βατά ήθελε να πει. .sarcastic.
Εγώ σου είπα ότι τα είδα τα γήπεδα σε μάθημα και μου φάνηκαν νορμάλ. Το μόνο που με γαργαλησε ήταν το αριστερό σκητ, που μάλιστα στην προπόνηση ήταν και με μονό σιμ, για αυτό και το έριξα μία πούλα μετά το μάθημα από περιέργεια και έκανα 23. Οπότε σκέφτηκα αν εγώ κουρασμένος και απροπονητος κάνω τόσα εδώ, τότε οι ελίτ θα ρίξουν shoot off με 98αρια.
 
τότε οι ελίτ θα ρίξουν shoot off με 98αρια.
Ε.. έπεσες 10 πιάτα έξω..



Tελικά ....στο τσιχλομπάσιμο της τρίτης- τετάρτης το κλαμπάνισμα το αποδώσαμε στα πιάτα (όλες οι τουφεκιές μπροστά στα πουλιά)..
Στον αγώνα το ρίξαμε στις "αργές" τσίχλες και τα κλαμπανίσματα πίσω απ τα πιάτα... .sarcastic. hippo.big smile.
Δεν "στρώνουμε"με τπτ...:)
 
Ε.. έπεσες 10 πιάτα έξω..



Tελικά ....στο τσιχλομπάσιμο της τρίτης- τετάρτης το κλαμπάνισμα το αποδώσαμε στα πιάτα (όλες οι τουφεκιές μπροστά στα πουλιά)..
Στον αγώνα το ρίξαμε στις "αργές" τσίχλες και τα κλαμπανίσματα πίσω απ τα πιάτα... .sarcastic. hippo.big smile.
Δεν "στρώνουμε"με τπτ...:)
Ναι σε όλους οι τσιχλίτσες σας έφταιξαν.. Αι ρε μην ακούω χαζομάρες
 
Παρακάτω τα αποτελέσματα του χθεσινού αγώνα στα Ψαχνά με φιλανθρωπικό χαρακτήρα με τον Rachman στη πρώτη θέση μετά από shoot off να συνεχίζει να δείχνει τη πολύ καλή φόρμα την οποία βρίσκεται και τον @BeReT aKa RoBo στο πρώτο του αγώνα με το νέο του κόσμημα (Invictus III) να ρίχνει πολύ καλά για τις λίγες μέρες που το έχει στη κατοχή του! Αγωνιώδες ήταν και το shoot-off για τη τρίτη θέση όπου επικράτησε ο κ. Κοιλακος απέναντι του κ. Κατσιωτη σε Sudden death μετά από ισοπαλία!
Ευχάριστη έκπληξη διάφορες κληρώσεις δώρων από χορηγούς όπως επίσης και οι 100 + 50 πουλες από τον ΣΟΨ και τον Κοιλακο όπου αποτι είπε ο ίδιος στις απονομές θα διπλασιάσει το ποσό που μαζεύτηκε για τον φιλανθρωπικό σκοπό και αξίζει μεγάλο μπράβο!

Screenshot_20211205-203308~2.png
 
Πολύ ωραίος αγώνας και για καλό σκοπό.. Όλα τα χρήματα απο τα παράβολα θα δωθούν στην Κιβωτό του Κόσμου.. Όπως είπε και ο Κωστής πιο πάνω ο Κ.Κοιλάκος θα διπλασιάσει και το ποσό και είναι προς τιμήν του.. Όσον αφορά τον αγώνα έχω μείνει μπορώ να πω ενθουσιασμένος από το καινούργιο μου όπλο.. Σου δίνει μια ελευθερία κινήσεων άλλο πράγμα.. Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές που έλαβαν μέρος.
 
Ένα βιντεάκι τραβηγμένο χθες από την προπόνηση μου ενόψει του GP.. Έρχετε και μέρος 2ο.. Ελπίζω να σας αρέσει.

Χρόνια πολλά

Ένα βιντεάκι τραβηγμένο χθες από την προπόνηση μου ενόψει του GP.. Έρχετε και μέρος 2ο.. Ελπίζω να σας αρέσει.

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη Γεράσιμε.
Θα πάω την Δευτέρα 2 Μαίου προυνό προυνό να ξεκαπνιστώ, μιας και θα βρίσκομαι στα πέριξ.
 
Back
Top