Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

το παγκοσμιο πρωταθλημα compak sporting θα ειναι το γεγονος της χρονιας... παρα πολλες συμμετοχες, φοβερη οργανωση, μεγαλο μπραβο σε ολους ... αλλα οχι και 9 ευρω τη πουλα για προπονηση ρε παιδια !!!!!!
9 ευρώ; σίγουρος; Μου φαίνεται υπερβολικό
 
Τάκη, άρπα τον και πάρτε τηλέφωνο αν είναι για αυτό το ΣΚ ...
Εχεις μουρλαθεί;;;;
Το Σ/Κ που θα εχει ηδη βρεξει, εσυ θα πας για πιατακια;;;
Πιασε καρτέρι ρεεε.....κοιτα ποσο θα εχει ο μηνας το Σ/Κ κ λογάριασε.....ακου κει...
 
Εχεις μουρλαθεί;;;;
Το Σ/Κ που θα εχει ηδη βρεξει, εσυ θα πας για πιατακια;;;
Πιασε καρτέρι ρεεε.....κοιτα ποσο θα εχει ο μηνας το Σ/Κ κ λογάριασε.....ακου κει...
Περισσότερα φυσίγγια θα ρίξω στα πιατάκια .yel.
 
9 ευρωπαϊκα η πουλα τωρα και μαλλον θα γινει κλειστο κλαμπ τα Ψαχνα παιδες τελος ολοι οι λοιποι αν θελεις μονο Μαλακασα ετσι εμαθα προχθες σε μια συζητηση.
Εγώ άκουσα οτι θα το κλείσει ή θα το δώσει μετά το παγκόσμιο και θα κάνει τη Μαλακάσα υψηλών προδιαγραφών για διεθνείς αγώνες
 
Εγώ άκουσα οτι θα το κλείσει ή θα το δώσει μετά το παγκόσμιο και θα κάνει τη Μαλακάσα υψηλών προδιαγραφών για διεθνείς αγώνες
Και αυτο παιζει να το εχουμε κατα νου, αλλα τοσα λεφτα εκει θα πανε πεταμενα δεν νομιζω μαλλον το πρωτο θα ισχυει για κλειστο κλαμπ και αγωνες.
 
http://www.multipullsoft.it/Live/sh...BIGCmNWHzUI0FXNbBPEx49Hce7_MIcQebToSUnHlt4TvM

Καλό απόγευμα ! Πραγματικά έχει έρθει όλη η αφρόκρεμα της Ευρώπης (δεν φαίνεται να λοιπει κανεις από τους κορυφαιους στην Ευρώπη).. ζηλευω που δεν είμαι εκει ..Καλή επιτυχία σε όλους και ειδικά στους Έλληνες και στα παιδιά του hunterlife..
 
Last edited:
http://www.multipullsoft.it/Live/sh...BIGCmNWHzUI0FXNbBPEx49Hce7_MIcQebToSUnHlt4TvM

Καλό απόγευμα ! Πραγματικά έχει έρθει όλη η αφρόκρεμα της Ευρώπης (δεν φαίνεται να λοιπει κανεις από τους κορυφαιους στην Ευρώπη).. ζηλευω που δεν είμαι εκει ..Καλή επιτυχία σε όλους και ειδικά στους Έλληνες και στα παιδιά του hunterlife..
Καλά είναι.
Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους!
Η οργάνωση είναι απλά..ΤΕΛΕΙΑ!!!
Δεν υπάρχει!
Κάθε πρόβλημα λύνεται σε χρόνο μηδέν!
Π.χ.Οι μηχανές γεμιζουν ταυτόχρονα από 6 άτομα σε πραγματικό χρόνο 1',47"!!!!
 
Πολλα συγχαρητήρια στα παιδιά που συμμετείχαν στο παγκόσμιο event!
Συγχαρητήρια στον Λεωνιδα Μιτσιαλη στον Γερασιμο και στον Αποστολίδη για το εξαιρετικό αποτελεσμα!!195 απ οσο ειδα!!
Αν και δεν μενω στα νουμερα ειναι μια καταπληκτική και αξιέπαινη προσπάθεια για παγκοσμιο πρωτάθλημα!
εύχομαι απο καρδιας και εις ανωτερα σε ολους!!
 
Καλά είναι.
Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους!
Η οργάνωση είναι απλά..ΤΕΛΕΙΑ!!!
Δεν υπάρχει!
Κάθε πρόβλημα λύνεται σε χρόνο μηδέν!
Π.χ.Οι μηχανές γεμιζουν ταυτόχρονα από 6 άτομα σε πραγματικό χρόνο 1',47"!!!!
Ούτε pit stop της Formula 1.
χαχα
 
Back
Top