Σκοπευτήριο Σχιστού

Παλι μας τα άλλαξε η ΣΚΟΕ...θελει εκ νεου βεβαιωση για την κατασταση υγειας απο γιατρό μαζι με συμπληρωμενη φορμα που εξεδωσε η ΣκΟΕ (συμπληρωμενη ειτε απο τον γιατρο με σφραγιδα, ειτε απο τον ιδιο τον αθλητη χωρις σφραγιδα αλλα με συνοδεια της βεβαιωσης που προανεφερα απο τον γιατρο!)
Ντε και καλα να αφησουμε δλδ ενα 20€ σε παθολογο τωρα! Ρε τι παθαμε..
 
Επιστροφη το μεσημερι απο Σχιστο. Ωραια ημερα για προπονηση. Το πεντασελιδο εντυπο της ΣΚΟΕ ειναι απαραιτητο (εκτος των αλλων), υπογεγραμενο απο ιατρο. Ευγενεστατη και η συμπεριφορα των υπευθυνων του σκοπευτηριου. Κοσμος αρκετος μετα τις 10. Γενικα ηταν καποιες ευχαριστες ωρες.
 
Παλι μας τα άλλαξε η ΣΚΟΕ...θελει εκ νεου βεβαιωση για την κατασταση υγειας απο γιατρό μαζι με συμπληρωμενη φορμα που εξεδωσε η ΣκΟΕ (συμπληρωμενη ειτε απο τον γιατρο με σφραγιδα, ειτε απο τον ιδιο τον αθλητη χωρις σφραγιδα αλλα με συνοδεια της βεβαιωσης που προανεφερα απο τον γιατρο!)
Ντε και καλα να αφησουμε δλδ ενα 20€ σε παθολογο τωρα! Ρε τι παθαμε..
Καλημέρα που την προμηθευόμαστε αυτή την βεβαίωση και την φόρμα του Σκοε?
 
Εγώ προμηθεύτηκαν τα πάντα στο Σχιστό. Μάλιστα σήμερα πήρα και την ταυτότητα
Κωστα μπραβο που ασχολεισαι με πηλινο στοχο , μονο καλο θα σου κανει , πολλοι κυνηγοι το απαξιωνουν το σκοπευτηριο
 
Κωστα μπραβο που ασχολεισαι με πηλινο στοχο , μονο καλο θα σου κανει , πολλοι κυνηγοι το απαξιωνουν το σκοπευτηριο
[/QUO
Κωστα μπραβο που ασχολεισαι με πηλινο στοχο , μονο καλο θα σου κανει , πολλοι κυνηγοι το απαξιωνουν το σκοπευτηριο
Δημήτρη ήδη κατάλαβα λάθη που όταν δεν έπαιρνα το πουλί,μου έφταιγε οτιδήποτε άλλο εκτός από εμένα.
 
Κάτσε στ αυγά σου καλύτερα γιατί ο καιρός έκλεισε ,ψιχαλίζει και μετά τις 3 δίνει αρκετή βρόχα.
Ναι το βλέπω.αλλά ια την κάνω μια βόλτα σε καμιά ωρίτσα γιατί είμαι ήδη βαρυμπόμπη για δουλειά.
 
Back
Top