Σκοπευτήριο Σχιστού

ωραία περάσαμε σήμερα,4 πούλες με τον Σταύρο,,αύριο σίγουρα θα έχουμε αφρικανική σκόνη ε Σταύρο ; .sarcastic..my man..terror.
Πολύ ωραία ήταν. Χάρηκα που τα είπαμε.
Έπαιξες φοβερά.
Άσε όλη εβδομάδα περιμένουμε ΣΚ να ρίξουμε και δίνει καταιγίδες αύριο.
 
Ρε κόλλημα με αυτό το σχιστό ,ελάτε ρε και καμιά Μαλακάσα να ανοίξει λίγο το μάτι σας ,να δείτε και λίγο πράσινο ,να εισπνευσετε καθαρό οξυγόνο ,να ρίξετε και άλλες τροχιές όλο στα ίδια και στα ίδια .Μαλακίες σας γράφω μπας και σας πείσω και βρω παρέα για αύριο χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!
 
Ρε κόλλημα με αυτό το σχιστό ,ελάτε ρε και καμιά Μαλακάσα να ανοίξει λίγο το μάτι σας ,να δείτε και λίγο πράσινο ,να εισπνευσετε καθαρό οξυγόνο ,να ρίξετε και άλλες τροχιές όλο στα ίδια και στα ίδια .Μαλακίες σας γράφω μπας και σας πείσω και βρω παρέα για αύριο χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!
Α και δεν έβαλα και την αυριανή καταιγίδα στο σχιστό ,στην Μαλακάσα θα έχει ντάλα ήλιο
 
Εγώ θα την κάνω την προσπάθεια το πρωι...εαν δεις baikal στον οπλοβαστο λοιπόν εγω θα είμαι! elias930i είσαι Αθήνα η μεσοπέλαγα? Κάνε καμια βόλτα να πιουμε κανα καφε στο Σχιστο ρε..
Στέφανε από τέλη Ιουνίου θα είμαι Αθήνα,επομενως και καφέ θα πιουμε και πουλες θα ρίξουμε θα βάλουμε και κανένα σχέδιο για την έναρξη;)
 
Νταλα ηλιο τελικα σημερα στο Σχιστο! Με μαγιο επρεπε να παω! Και για τις πουλες ψαροντούφεκο! 30 βαθμους είχε!
08:00-12:00 ήμουνα εκεί.
Τέλειος καιρός και μέρα με ελάχιστο κόσμο για Κυριακή.το φχαριστηθηκαμε.
Τι ώρα πήγες? Δε σε ειδα
 
11.30-12...στο αριστερο τερεν παω εγω..5-6 ατομα ηταν μονο και ετσι ηρεμα πηγε μεχρι τις 14.00! Λογικα την ωρα που εφτασα εφευγες..Ευχαριστηθηκα το 3αρι gemini που λεγαμε τις προαλλες..και οντως με ενα απλο γρασσο στο σπειρωμα δεν λασκαρε καθολου για δυο πουλες..
 
11.30-12...στο αριστερο τερεν παω εγω..5-6 ατομα ηταν μονο και ετσι ηρεμα πηγε μεχρι τις 14.00! Λογικα την ωρα που εφτασα εφευγες..Ευχαριστηθηκα το 3αρι gemini που λεγαμε τις προαλλες..και οντως με ενα απλο γρασσο στο σπειρωμα δεν λασκαρε καθολου για δυο πουλες..
Στέφανε την Ρωσίδα έριχνες;
 
Back
Top