Σκοπευτήριο Σχιστού

Τέλος και ο σημερινός αγώνας,,2ος Β' και 3οι ομαδικο με απόδοση 82/100 αρκετά δύσκολα πιατα όπως μας συνηθιζει το Σχιστό,,,χάρηκα που τα είπαμε και με τον Άρη,αυτό το MXS τι απίστευτη σκανδάλη εχει !!!






Μπράβο ρε Παύλο, πάντα επιτυχίες!
 
Τέλος και ο σημερινός αγώνας,,2ος Β' και 3οι ομαδικο με απόδοση 82/100 αρκετά δύσκολα πιατα όπως μας συνηθιζει το Σχιστό,,,χάρηκα που τα είπαμε και με τον Άρη,αυτό το MXS τι απίστευτη σκανδάλη εχει !!!






μπράβο ρε γείτονα
δικαίωση τ αποτελέσματα για την επίμονη ασχολία στα σκοπευτήρια :)
 
56615085_10156453846801799_3395766152566145024_n.jpg
 
Σε ευχαριστώ πολύ Σταύρο, η αλήθεια είναι ότι θεωρείται το πιο δύσκολο σκοπευτηριο για το φόντο και τα πιάτα του,,,,για μια προπόνηση με δύο πουλες σε κάθε πεδίο δεν έχω παράπονο ειμαι πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα !
Παυλαρα παίζεις πολύ μεγάλη μπάλα...και είς ανώτερα φίλε μου!!!
 
Τέλος και ο σημερινός αγώνας,,2ος Β' και 3οι ομαδικο με απόδοση 82/100 αρκετά δύσκολα πιατα όπως μας συνηθιζει το Σχιστό,,,χάρηκα που τα είπαμε και με τον Άρη,αυτό το MXS τι απίστευτη σκανδάλη εχει !!!






Καλησπερα σας!
Ωραιος Παύλο! Και σε ανώτερα με υγεία!
 
Τέλος και ο σημερινός αγώνας,,2ος Β' και 3οι ομαδικο με απόδοση 82/100 αρκετά δύσκολα πιατα όπως μας συνηθιζει το Σχιστό,,,χάρηκα που τα είπαμε και με τον Άρη,αυτό το MXS τι απίστευτη σκανδάλη εχει !!!






Ενιωσες την ανάσα μου.....4ος εσύ 24ος εγώ... .yel.χα χα χα. (Παντως βελτιώνω την ψυχολογία μου σιγα σιγά).;)
Μπράβο σου! σου ευχομαι μόνο 25άρια!!!:)
 
Τέλος και ο σημερινός αγώνας,,2ος Β' και 3οι ομαδικο με απόδοση 82/100 αρκετά δύσκολα πιατα όπως μας συνηθιζει το Σχιστό,,,χάρηκα που τα είπαμε και με τον Άρη,αυτό το MXS τι απίστευτη σκανδάλη εχει !!!






Συγχαρητήρια Παύλο!
 
Καλησπερα παίδες από τα μέσα Φεβρουαρίου είχα να πιάσω όπλο στα χέρια μου σήμερα δεν άντεξα πήγα μια βόλτα το πρωί στο Σχιστό ,καθώς είχα άδεια , ήταν ο Μίμης και άλλοι 2 ευγεναστατοι κύριοι ,ρίξαμε μια πουλα παρέα αν και φυσούσε λίγο και μετά από ψιλοβροχο μια χαρά τα πήγαμε.ειπαμε τα αστεία μας ,είδα τα κενά μου , μεγάλο σχολείο το σκοπευτήριο παιδιά να πηγαίνετε ξεφεύγεις έχει αγχολυτικη επίδραση .θα το επαναλάβω με την πρώτη ευκαιρία .
 
Last edited:
Οι καθημερινές είναι ότι καλύτερο. Τα σ/κ είναι δράμα. Όχι μόνο στο Σχιστο, παντού. Κι εγώ να δω ποτέ θα αξιωθώ να πάω.
Όντως οι καθημερινές είναι πάρα πολύ καλά.
Να πω την αλήθεια μου,εγώ πάω πρωί μέχρι τις 8:30 είμαι εκεί & δεν έχει κόσμο,το πολύ μέχρι τις 10 είναι καλά.Μετά θέλει υπομονή πολύ.
 
Όντως οι καθημερινές είναι πάρα πολύ καλά.
Να πω την αλήθεια μου,εγώ πάω πρωί μέχρι τις 8:30 είμαι εκεί & δεν έχει κόσμο,το πολύ μέχρι τις 10 είναι καλά.Μετά θέλει υπομονή πολύ.

μετά τις 13,00 και Σάββατο και Κυριακή είναι μία χαρά.
το πρωί της Κυριακής και μέχρι τις 13,00 .......... θα πιείτε πολλαααααααααααα καφεδάκια. ;););)
 
μετά τις 13,00 και Σάββατο και Κυριακή είναι μία χαρά.
το πρωί της Κυριακής και μέχρι τις 13,00 .......... θα πιείτε πολλαααααααααααα καφεδάκια. ;););)

Eγώ έναν πίνω!Την ώρα που έρχονται όλοι και περιμένουν να ρίξουν εγώ τους χαιρετώ!.sarcastic..sarcastic.
 
Ωραίο απόγευμα σήμερα με την παρέα.Εκτός τις κανονικές πούλες σπόρτινκ ρίξαμε μία πούλα τραπ και μια 7άευρη (με 3 ντουμπλέδες και ένα μονό) που μου πρότεινε ο Γιώργος.
Ωραια πράγματα! Εσφιξα και τα τσοκ σε 1-2 και είχαμε κάπνες..:D.
 
Last edited:
Ωραίο απόγευμα σήμερα με την παρέα.Εκτός τις κανονικές πούλες σπόρτινκ ρίξαμε μία πούλα τραπ και μια 7άευρη (με 3 ντουμπλέδες και ένα μονό) που μου πρότεινε ο Γιώργος.
Ωραια πράγματα! Εσφιξα και τα τσοκ σε 1-2 και είχαμε κάπνες..:D.

είπαμε 1-2 και . καπνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςς ο Άρης....

τα 3-4 είναι λίγο ............ φλώρικα.............yel..yel..yel..yel..yel.
 
Καλημερα σημερα πήγα Σχιστό το πρωί έριξα μόνος μου δεν υπήρχε ψυχή μόνο το παλικάρι που ρυθμίζει τα πιάτα ο οποίος είναι συμπαθεστατος και ευγενικός .έφυγα βέβαια με μια αίτηση για δελτίο σκοπευτή το οποίο πλέον είναι υποχρεωτικό να υπάρχει όπως με ενημέρωσαν ,διαφορετικά υπάρχει κώλυμα. Αυτό σημαίνει 60 ευρώ + το χαρτί γιατρού . Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο για ανθρώπους όπως και εγώ που ρίχνω το πολύ 10 πολλές το χρόνο.Απλως ενημερώνω τους φίλους κυνηγούς που επιθυμούν να ρίχνουν στο Σχιστό για τα νέα δεδομένα.
 
Καλημερα σημερα πήγα Σχιστό το πρωί έριξα μόνος μου δεν υπήρχε ψυχή μόνο το παλικάρι που ρυθμίζει τα πιάτα ο οποίος είναι συμπαθεστατος και ευγενικός .έφυγα βέβαια με μια αίτηση για δελτίο σκοπευτή το οποίο πλέον είναι υποχρεωτικό να υπάρχει όπως με ενημέρωσαν ,διαφορετικά υπάρχει κώλυμα. Αυτό σημαίνει 60 ευρώ + το χαρτί γιατρού . Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο για ανθρώπους όπως και εγώ που ρίχνω το πολύ 10 πολλές το χρόνο.Απλως ενημερώνω τους φίλους κυνηγούς που επιθυμούν να ρίχνουν στο Σχιστό για τα νέα δεδομένα.
Καλημερα! Αν δεν έχεις δηλαδή δελτίο δεν σε αφήνουν οι υπεύθυνοι να ρίξεις;
 
Back
Top