Σκοπευτήριο Σχιστού

δυστυχώς λόγο εργασιών δεν μπόρεσα να ρίξω στο αριστερό γήπεδο,,,έριξα 3 πούλες μονοκοπανιά στο δεξί με μέσο όρο 23 πιάτα ( 1η 22 / 2η 23 / 3η 24 ),,,από την τελευταία φορά που έριξα έχουν αλλάξει οι τροχιές και έχει δύο τρια πιατάκια τσιτωμένα όπως το 4 και το 10,,,,έπαιξα με 4*/3.5* και όλα μου φάνηκαν βατά

52569231_10156358763246799_2619700695011426304_o.jpg
 
δυστυχώς λόγο εργασιών δεν μπόρεσα να ρίξω στο αριστερό γήπεδο,,,έριξα 3 πούλες μονοκοπανιά στο δεξί με μέσο όρο 23 πιάτα ( 1η 22 / 2η 23 / 3η 24 ),,,από την τελευταία φορά που έριξα έχουν αλλάξει οι τροχιές και έχει δύο τρια πιατάκια τσιτωμένα όπως το 4 και το 10,,,,έπαιξα με 4*/3.5* και όλα μου φάνηκαν βατά

52569231_10156358763246799_2619700695011426304_o.jpg
Τέλειο σκορ.
Από αύριο κωλοβροχη.
Ολη τη βδομαδα καλός καιρός και περιμένεις ένα ΣΚ και σου κάνει χαλαστρα
 
δυστυχώς λόγο εργασιών δεν μπόρεσα να ρίξω στο αριστερό γήπεδο,,,έριξα 3 πούλες μονοκοπανιά στο δεξί με μέσο όρο 23 πιάτα ( 1η 22 / 2η 23 / 3η 24 )

Αριστα. Το batue (από δεξιά)με ανοιχτό τσοκ αν δεν το αφήσεις να γυρίσει (αν δεν δεις κρέας) ειναι δύσκολο.
 
Τέλειο σκορ.
Από αύριο κωλοβροχη.
Ολη τη βδομαδα καλός καιρός και περιμένεις ένα ΣΚ και σου κάνει χαλαστρα
Ευτυχώς μεγαλώνει η μέρα και σύντομα θα μπορούμε να ρίξουμε καμία πούλα μετά τη δουλεια!
 
τυχεροι οσοι εχετε,και μεγαλο Σχολειο.
δυστηχως σε μεγαλες πολεις της ελλαδος δεν υπαρχουν,βλεπ επ.χ πατρα
Eγώ κανω 110χλ πήγανε -έλα για το Σχιστό και το ολυμπιακό κεντρο σκοποβολής στο μαρκόπουλο ειναι 800 μετρα από το σπίτι μου.........hair.
 
Eγώ κανω 110χλ πήγανε -έλα για το Σχιστό και το ολυμπιακό κεντρο σκοποβολής στο μαρκόπουλο ειναι 800 μετρα από το σπίτι μου.........hair.

Μια από τα ίδια Άρη!!Λίγα λιγότερα χλμ εγώ!

.......... κλαίνε οι χήρες ...... κλαίνε και οι παντρεμένες .........
ρε σεις εγώ που κάνω κάθε φορά 300 χλμ. και με 13€ διόδια επιπλέον ....... τι να πω ..........

και ένας ακόμα χειρότερος , ............. ένα φιλαράκι έρχεται από Ζάκυνθο για να ρίξει σχιστό.

γιαυτό μην ακούω γκρίνιες .....σιωπή ούτε κιχ. .no..no..no.
 
.......... κλαίνε οι χήρες ...... κλαίνε και οι παντρεμένες .........
ρε σεις εγώ που κάνω κάθε φορά 300 χλμ. και με 13€ διόδια επιπλέον ....... τι να πω ..........

και ένας ακόμα χειρότερος , ............. ένα φιλαράκι έρχεται από Ζάκυνθο για να ρίξει σχιστό.

γιαυτό μην ακούω γκρίνιες .....σιωπή ούτε κιχ. .no..no..no.
Την Τριτη είχε έρθει και από Μυκονο ενα παιδι και έπαιζε . ..τι να λέει αυτό?
Και καποοι φίλοι κατεβαίνουν αργολιδα για τσιχλες...
Ετσι είναι αυτά τα πράγματα.
Σκέψου όμως να είχες το ολυμπιακό σκοπευτηριο δίπλα σου και να μην μπορείς να παιξεις..
 
Την Τριτη είχε έρθει και από Μυκονο ενα παιδι και έπαιζε . ..τι να λέει αυτό?
Και καποοι φίλοι κατεβαίνουν αργολιδα για τσιχλες...
Ετσι είναι αυτά τα πράγματα.
Σκέψου όμως να είχες το ολυμπιακό σκοπευτηριο δίπλα σου και να μην μπορείς να παιξεις..
και το χειροτερο να το εχουν οι Δ.Ι.Α.Σ για να πλατσουριζουν με τις μηχανες τους και καλα για προπονηση???
 
και το χειροτερο να το εχουν οι Δ.Ι.Α.Σ για να πλατσουριζουν με τις μηχανες τους και καλα για προπονηση???
Ετσι. Παλι καλά που τους ακουω καθε τόσο και ρίχνουν με τα πιστόλια.
Αλλά θα μπορουσε να το εκμεταλευτεί (αν το έδιναν) και ενας σύλλογος ρε γμτ..
 
Ετσι. Παλι καλά που τους ακουω καθε τόσο και ρίχνουν με τα πιστόλια.
Αλλά θα μπορουσε να το εκμεταλευτεί (αν το έδιναν) και ενας σύλλογος ρε γμτ..
Ασε Αρη πικρα δε σωζομαστε με τιποτα.Παρακαλαγαμε να φτιαχνει κατι ολυμπιακων προδιαγραφων , εγινε ,το χρυσοπληρωσαμε και θα το χρυσοπληρωνουμε ακομα για πολυ καιρο και γκρεμιζεται μην μπορωντας να το χαρουν ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑΝ.
Και εμεις βαραμε σε παραγκες και καφενες που τυγχανει να εχουν και μερικες μηχανες για δισκους. Sorry εκτιμω την προσπαθεια που γινεται αλλα αυτη ειναι η αληθεια
 
Eγώ κανω 110χλ πήγανε -έλα για το Σχιστό και το ολυμπιακό κεντρο σκοποβολής στο μαρκόπουλο ειναι 800 μετρα από το σπίτι μου.........hair.
Έχεις δίκιο γείτονα έχει δοθεί στην αστυνομία και έχει ρημάξει, θα μπορούσε ένα τουλάχιστον μέρος του να έχει δωθεί για εκμετάλλευση . Κρίμα τέτοιων προδιαγραφών εγκαταστάσεις να σαπίζουν , χώρια τα έσοδα που θα είχε ....
 
Back
Top