Σκοπευτήριο Σχιστού

Γιατί? ποιός ο λόγος?
LM ή προσκόπευση πιστεύω.
Το έριχνα στο κατέβασμα αν θυμάμαι καλά.
Μετά μου είπαν ότι καλύτερα να το ρίχνω στο ανώτερο σημείο της τροχιάς, αλλά είχα τελειώσει τις πούλες.
Αρχές Ιουλίου πάλι.
 
LM ή προσκόπευση πιστεύω.
Το έριχνα στο κατέβασμα αν θυμάμαι καλά.
Μετά μου είπαν ότι καλύτερα να το ρίχνω στο ανώτερο σημείο της τροχιάς, αλλά είχα τελειώσει τις πούλες.
Αρχές Ιουλίου πάλι.
Το 2 στο δεξί είναι το ποιο δυσκολο από τον 4 κ 5 βατήρα.
Αν σε τρομάξει..πάει..σε χαιρετάει..
 
τα ic του dt δεν με έχουν προδώσει πουθενά εως τώρα.
To ίδιο λέει και ο Λεό.
Λέει επίσης ότι οι μεγάλοι κώνοι αυξάνουν την συγκέντρωση στα ανοιχτά τσοκ.
Το παραπάνω το πιστεύω και εγώ.
Οπότε κάπως έτσι θα είναι.
Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε τουφεκιές από το dt11 από το ic μέχρι το full να δούμε τα σκαλοπάτια αύξησης της συγκέντρωσης και που πλαφονάρουν, αν πλαφονάρουν.
Μερικά φυσίγγια με χοντρά σκάγια επίσης.

Η greystone και το dt11 είναι τα μοναδικά όπλα που θεωρώ ότι αξίζει να αφιερώσω χρόνο για δοκιμές.
 
Last edited:
Oταν δουλέυει όμως ?
Χωρίς πλάκα τα ic του dt δεν με έχουν προδώσει πουθενά εως τώρα.
Ε
To ίδιο λέει και ο Λεό.
Λέει επίσης ότι οι μεγάλοι κώνοι αυξάνουν την συγκέντρωση στα ανοιχτά τσοκ.
Το παραπάνω το πιστεύω και εγώ.
Οπότε κάπως έτσι θα είναι.
Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε τουφεκιές από το dt11 από το ic μέχρι το full να δούμε τα σκαλοπάτια αύξησης της συγκέντρωσης και που πλαφονάρουν, αν πλαφονάρουν.
Μερικά φυσίγγια με χοντρά σκάγια επίσης.

Η greystone και το dt11 είναι τα μοναδικά όπλα που θεωρώ ότι αξίζει να αφιερώσω χρόνο για δοκιμές.
Βασίλη γι αυτό έπαιξα για να δούμε και το Cyl και το SK SKEET και όπως είδες έχουν αρκετά μέτρα για την σύσφιξη τους. Με το 5αρι πήρα δύο φορές το 13 στο δεξί γήπεδο. Άρη μιλάμε για τρέλα. Δεν το πίστευα
 
Κάποια φορά να δοκιμάσουμε το Ase90 μου και το DT11. Να δούμε ποιες οι διαφορές τους αν υπάρχουν. Από φθηνοπωρο ίσως που θα ανέβω προς Αττική.
Να βάλουμε και το δικό μου ανάμεσα,να πάτε να τα πετάξετε τα παλιοτουφεκα σας;;;;;
 
Βασίλη γι αυτό έπαιξα για να δούμε και το Cyl και το SK SKEET και όπως είδες έχουν αρκετά μέτρα για την σύσφιξη τους. Με το 5αρι πήρα δύο φορές το 13 στο δεξί γήπεδο. Άρη μιλάμε για τρέλα. Δεν το πίστευα.
Επιβεβαιώνω ...

Μην ξεχνάμε όμως και τα φυσίγγια.
Επίσης θυμάμαι μια φορά στον Πυργετό ένα μακρινό πιατάκι πάντα το έχανα. Με το που μου είπε ο ιδιοκτήτης "βάλε κι άλλο μην φοβάσαι" το χτύπησα αρκετές φορές.
Σε 15 ημέρες στο κλαμπανιστάν θα είμαστε πάλι και θα δούμε.
Θα σου δώσω την Benella που δεν βλέπεις στόχαστρο να ρίξεις 🤣 και εγώ θα ρίξω με το δικό σου που βλέπω πολύ ρίγα 🤪.
Κόλαση θα γίνει !!!
.sarcastic.
 
Κάποια φορά να δοκιμάσουμε το Ase90 μου και το DT11. Να δούμε ποιες οι διαφορές τους αν υπάρχουν. Από φθηνοπωρο ίσως που θα ανέβω προς Αττική.
Ανέβα εσύ και θα τα βρούμε όλα ...
Πριν τις 15/9 ακόμα καλύτερα ;)
 
Back
Top