Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Ναι αμέ, όσο άνοιξε τον Ιούλιο.!!!
Γιατί δεν μπορώ να φανταστώ τεχνικό πρόβλημα που να μην λυνετε σε λίγες μέρες.
Κάτι άλλο παίζει....
 
Ρε παιδιά εγω ανέφερα κάτι που ειπώθηκε απο άτομο που είναι μέσα στην ΣΚΟΕ..αλλά μάλλον λάθος μου δεν έπρεπε να πω τπτ..
Και εγω το διαβασα αλλού αλλά είμαι πλέον δυσπιστος.
 
βρε παιδια της Μαλακασας εξάρχης γιατι εκλεισε για τους μη αγωνιζομενους? Οκ στο Σχιστο υπηρχαν "θεματα" εκει ομως?
 
Μήπως θέλουν εκτός κυνηγετικης σεζόν, για έξη δηλ μήνες, να μην κυκλοφορούν όπλα σε αυτοκίνητα με τη δικαιολογία ότι πάνε ή έρχονται από το σκοπευτηριο ???
Μήπως η ΣΚΟΕ δεν αντιδρά γιατί την νοιαζουν μόνο οι σκοπευτές που πληρώνουν συνδρομή κάθε χρόνο ???
 
Last edited:
Αν κ το φοβαμαι αυτο το 1%... μακαρι... για να ανεβω μετα τα περασματα να σας δειξω πως παιζουν τον ντουμπλε αναποδα... .yelling.

είσαι πάντα ευπροσδεκτος και το ξερεις..Ο Άγγελος καλυκάς έλεγε τα καλύτερα για σένα..Τον ρώτησα του λέω ξέρετε έναν γλυκούλι τζουτζουκο καλαματιανό; Χελλάς λέγεται..ναι ναι λεει χρυσό παιδί... .ha ha ha.
 
Στον επίσημο ιστότοπο του Σκοπευτηρίου Μαλακάσας αναρτήθηκε η κάτωθι ανακοίνωση:

"ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΛΑΚΑΣΑΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/9/2015 ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΕ ΝΕΟ ΩΡΑΡΙΟ

ΤΡΙΤΗ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - 10:00 ΕΩΣ ΔΥΣΗ ΗΛΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ - 9:00 ΕΩΣ ΔΥΣΗ ΗΛΙΟΥ"
 
Επιτέλους να αρχίσει κατι να λειτουργεί στο νομό Αττικής, αρκει και οι άνθρωποι που το διαχειρίζονται να γίνουν λιγο πιο ευγενείς και πιο εξυπηρετικοί , μιλάω για την Μαλακάσα πάντα γιατι την τελευταία φορα που επιχείρησα να προπονηθώ εκεί η συμπεριφορα ήταν απάράδεκτη ,και φυσικά εφυγα άρον αρον και έχω ορκιστεί να μην ξαναπατησω όσο υπάρχουν οι συγκεκριμενοι άνθρωποι που το διαχειρίζονται......
 
Συγχαρητήρια στον νεαρο Κύπριο Νικόλα Βασιλείου που κατέκτησε το χαλκινο μεταλλιο στους παγκοσμιους αγώνες ΣΚΕΕΤ που διεξάγονται στο Lonato , συγχαρητήρια και στα δικά μας παιδιά που έδωσαν τη μάχη με τις αντίξοες συνθήκες (κλειστα σκοπευτήρια) που υπήρχαν στην χώρα μας και δεν τους έδωσε την ευκαιρία να προετοιμαστουν κατάλληλα.
Η Κύπρος αναδυκνείεται σε παγκόσμια δύναμη στον πήλινο στόχο και αυτό δεν είναι τυχαίο. Εχει επενδύσει στην σκοποβολή την ώρα που στην χώρα μας κλείνει το ένα σκοπευτήρριο μετα το άλλο...shake hands. ελπίζω να μην βγήκα .off topic.
 
Back
Top