Σκέφτομαι να αγοράσω...

Δεν έχω θέμα, μη σου πω ότι γουστάρω κιόλας. Το καθάρισμα φίλε με ηρεμεί. Αφού να φανταστείς καθαρίζω όπλο που είναι πεντακάθαρο.
Επίσης μου αρέσει το όπλο να είναι λίγο πολύπλοκο. Τα αδρανείας και τα δίκαννα τι είναι ο κάβουρας τι το ζουμί του.
Το κορίτσι είναι του Ανατολικού μπλόκ; 🇷🇺
 
Beretta 302;;
Φίλε όχι. Θα είναι πιο νέο. Πιστοποίηση για ατσάλινα και τέτοια. Δε λέω γιατί δε θέλω να επηρρεαστω από τις γνώμες σας γιατί τις λαμβάνω πολύ σοβαρά υπόψη. Είναι 2-3 υποψήφια. Πάντως όπως ξέρεις δεν έχω κολλήματα με μάρκες. Πάω και λίγο κόντρα στην πεπατημένη, κατάλαβες. Ε ρε ερμε Βάγγο τι έχεις να τραβήξεις.
 
Γιώργο η Μ1 είχε σφραγίδα για ατσάλινα? Θυμάσαι?

Παναγιώτη σου έχω έκπληξη την επόμενη αγορά μου, μόλις κανονίσω λίγο το οικονομικό.
Θα πώ μόνο ότι θα είναι καραμπίνα, οικονομική και όχι τουρκική
Είχε από ότι θυμάμαι Κώστα.
 
Φίλε όχι. Θα είναι πιο νέο. Πιστοποίηση για ατσάλινα και τέτοια. Δε λέω γιατί δε θέλω να επηρρεαστω από τις γνώμες σας γιατί τις λαμβάνω πολύ σοβαρά υπόψη. Είναι 2-3 υποψήφια. Πάντως όπως ξέρεις δεν έχω κολλήματα με μάρκες. Πάω και λίγο κόντρα στην πεπατημένη, κατάλαβες. Ε ρε ερμε Βάγγο τι έχεις να τραβήξεις.
V3
 
V3 είναι το καλύτερο αλλιώς πας σε Frankie affinity η Beretta outlander μην εκτός αν διαθέσεις χρήμα παραπάνω για Breda b12i με αυλό 18.2 και μεγάλο κώνο μαμά.
Έχει αδράνεια θέλει αερίων.
V3 να πάρει ξεκάθαρα.Και τη έχει καψούρα και από τα άλλα έχει πάρει ήδη!Οπότε.....
 
Όχι, δε τα προτιμάμε αυτά για γάμο.
Πάλι καλά - πρός στιγμήν νόμιζα πώς φλερτάραμε με την ίδια κοπέλλα. 🥰

Είσαι σίγουρος πώς θα είναι γάμος ;🤨
Ο γάμος κρατάει για πάντα (μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος που λένε) κι από αυτά που έχω διαβάσει εκ μέρους σου βλέπω ότι είσαι ανήσυχο αγόρι...😋
 
Ε ρε ερμε Βάγγο τι έχεις να τραβήξεις.
Καταρχήν ρώτα τον Βάγγο ποιά αυτογεμή βγάζουν προβλήματα.
Ότι σου πει το ξεχνάς ... εκτός αν γουστάρεις προβλήματα οπότε η ερώτηση αλλάζει στο ποιό είναι το πιο προβληματικό.
Επίλεξε αυτό 🤪

Ρώτα τον επίσης ποιά είναι αξιόπιστα και δεν βγάζουν πολλές ζημιές.
Θα σου πει σίγουρα 5-6.

Κώνοι, αυλοί, μαγικές κάνες ... τις ξεχνάς ... όλα τα ίδια ρίχνουν με αποδείξεις.
Διάλεξε όποιο σου αρέσει από αυτά και σου "κάθεται" καλύτερα.
 
Πάλι καλά - πρός στιγμήν νόμιζα πώς φλερτάραμε με την ίδια κοπέλλα. 🥰

Είσαι σίγουρος πώς θα είναι γάμος ;🤨
Ο γάμος κρατάει για πάντα (μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος που λένε) κι από αυτά που έχω διαβάσει εκ μέρους σου βλέπω ότι είσαι ανήσυχο αγόρι...😋
Στρίβειν διά τού αρραβωνος.
 
Καταρχήν ρώτα τον Βάγγο ποιά αυτογεμή βγάζουν προβλήματα.
Ότι σου πει το ξεχνάς ... εκτός αν γουστάρεις προβλήματα οπότε η ερώτηση αλλάζει στο ποιό είναι το πιο προβληματικό.
Επίλεξε αυτό 🤪

Ρώτα τον επίσης ποιά είναι αξιόπιστα και δεν βγάζουν πολλές ζημιές.
Θα σου πει σίγουρα 5-6.

Κώνοι, αυλοί, μαγικές κάνες ... τις ξεχνάς ... όλα τα ίδια ρίχνουν με αποδείξεις.
Διάλεξε όποιο σου αρέσει από αυτά και σου "κάθεται" καλύτερα.
Δεν κατάλαβες δεν ακούει κανέναν ,ο Βαγγος έχει αρχίσει και ανεβάζει πίεση,του ετοιμάζω κι εγώ ένα χουνερι θα μας κόψει και την καλημέρα.
 
Aν θες καραμπίνα πάρε αβλεπεί την m1 super 90. Aξίζει πολλά περισσότερα από την τιμή της. Και δεν ψιλοτουφεκάει. Στο λέω με σιγουριά. Την είχα προσωπικά και την έδωσα λόγω του ότι θα πάρω πλαγιόκαννο. Δεν είχα κανένα πρόβλημα με το όπλο αλλά με κέρδισε η αγάπη για τα δίκαννα.
Σε συζητήσεις με φίλους μου είπαν ότι, ναι μεν καλό όπλο ΑΛΛΑ σαν παλιό μοντέλο η επετειακή έκδοση που είχαν βγάλει σε προσφορά θα ήταν κομμάτια αυτό που λέμε "ανεμομαζωματα ανεμοσκορπισματα" απλά για να ξεστοκαρουν αποθήκες. Αυτό με κράτησε και δεν το αγόρασα το όπλο και μόνο αυτό.
 
Δεν θα αγοράσεις δεύτερο όπλο αν το νιώθεις σωστά παρτο

Πιθανός να ρίχνεις λίγο πάνω το οποίο φτιάχνετε με την κατάλληλη φλάντζα η μάστορα
Έχω μια franghi 612vs, κοιτούσα και θέλω να αγοράσω ένα καρτεροντουφεκο, οπότε στη κουβέντα με τον πωλητή μου έδωσε απλά να το επωμισω για να δω τη διαφορά της υπερυψωμενης Ρίγας. Έπαθα πλάκα με το πόσο εύκολα μου ήρθε το όπλο στο στόχο.
 
Σε συζητήσεις με φίλους μου είπαν ότι, ναι μεν καλό όπλο ΑΛΛΑ σαν παλιό μοντέλο η επετειακή έκδοση που είχαν βγάλει σε προσφορά θα ήταν κομμάτια αυτό που λέμε "ανεμομαζωματα ανεμοσκορπισματα" απλά για να ξεστοκαρουν αποθήκες. Αυτό με κράτησε και δεν το αγόρασα το όπλο και μόνο αυτό.
Στέφανε αν σου αρέσει η m1 super 90 πάρτην άφοβα. Μην ακούς τέτοια πράγματα. Το όπλο είναι άριστο ,ρίχνει τα πάντα και έχει και criochokes. Παρτην και θα με θυμηθείς.
 
Είχε από ότι θυμάμαι Κώστα.

Πάλι καλά - πρός στιγμήν νόμιζα πώς φλερτάραμε με την ίδια κοπέλλα. 🥰

Είσαι σίγουρος πώς θα είναι γάμος ;🤨
Ο γάμος κρατάει για πάντα (μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος που λένε) κι από αυτά που έχω διαβάσει εκ μέρους σου βλέπω ότι είσαι ανήσυχο αγόρι...😋
Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα my good friend
 
Καταρχήν ρώτα τον Βάγγο ποιά αυτογεμή βγάζουν προβλήματα.
Ότι σου πει το ξεχνάς ... εκτός αν γουστάρεις προβλήματα οπότε η ερώτηση αλλάζει στο ποιό είναι το πιο προβληματικό.
Επίλεξε αυτό 🤪

Ρώτα τον επίσης ποιά είναι αξιόπιστα και δεν βγάζουν πολλές ζημιές.
Θα σου πει σίγουρα 5-6.

Κώνοι, αυλοί, μαγικές κάνες ... τις ξεχνάς ... όλα τα ίδια ρίχνουν με αποδείξεις.
Διάλεξε όποιο σου αρέσει από αυτά και σου "κάθεται" καλύτερα.
Ο Βαγγος μου είπε ήδη τα καλά. Είμαι υπό προβληματισμο (όχι πολύ όμως)😛
 
Back
Top